Hra o trůny 2x04 - Zahrada kostí

upraveno 22. dubna 2012 v 2. řada
178101213

Komentáře

  • upraveno 25. dubna 2012
    Ugla: no, ta svatba s Arrynem je ještě ok, ale ten zbytek...

    A Mel mi přijde dobrá. Nevypadá uměle. A ta krvavá barva je taky super.
  • upraveno 25. dubna 2012
  • upraveno 25. dubna 2012
    @Tyna: Já s tebou taky souhlasím. Já chtěl jen říct, že s těmi dvěma by to bylo náročné, i kdyby byli v péči někoho, kdo to myslí dobře a má na to kvalifikaci, natož takhle.
  • upraveno 25. dubna 2012
  • JayJay
    upraveno 26. dubna 2012
    Už jsem několikrát psal (a dovolím si zopakovat), že u Mel mi nesedí ani kostým (v 2x1 měla lepší kostým na rudou kněžku Cersei), ani její chování... plamenné projevy si představuji jinak.
  • upraveno 26. dubna 2012
    Jay: Jake plamene projevy? Mel zatim zadny nepredvedla.
  • upraveno 26. dubna 2012
    Mně se teda Mel v podání Carice taky nelíbí..
    Podle knihy jsem ji čekal daleko výraznější.. - výraznější kostým(křiklavější - víc jako oheň, ne jako krev), daleko větší zaujetí pro věc(ne jen deklamování "born admist salt and smoke" - ani se Renlymu nedivim) :-) a i, co si budeme povídat, daleko víc sexy, ne jako bledou satanistku v rudém...
  • upraveno 26. dubna 2012
  • upraveno 26. dubna 2012
  • upraveno 26. dubna 2012
  • KrisaKrisa Co může zmoknout, může zmoknout.
    upraveno 26. dubna 2012
    Já vím, že jsou oba nemocní a samozřejmě mi jich je určitým způsobem líto, ale mít je ráda nemohu, protože většinou toho, co udělali ve mně vyvolali odpor. A kojení do 9 let (nebo 6 nebo kolik Robertovi je mi jako alternativa nepřijde, brrr) :)
  • upraveno 26. dubna 2012
  • upraveno 26. dubna 2012
  • upraveno 26. dubna 2012
    Branovy kapitoly se mu píšou těžce kvůli zlovlkovi. Ne že by se mu Bran znelíbil. :-)
  • upraveno 26. dubna 2012
  • upraveno 26. dubna 2012
  • upraveno 26. dubna 2012
  • upraveno 26. dubna 2012
  • upraveno 26. dubna 2012
  • paulczpaulcz zima se blíží
    upraveno 26. dubna 2012
  • upraveno 26. dubna 2012
  • upraveno 26. dubna 2012
  • upraveno 26. dubna 2012
    :-) Mi spíše vadilo, že tam vůbec byla nacpaná Arwen na úkor Glorfindela (mého oblíbence :-) )
  • upraveno 26. dubna 2012
    mne mel zase az tak nevadi, trosku viac charizmy by vsak urcite neskodilo. ja osobne som viac prezival Eddarda ako RW ale knizka letela do kuta tak ci tak.
  • upraveno 26. dubna 2012
    Jarla: no to už je jiná věc. Arwen tam měla být tak jako tak...
  • upraveno 26. dubna 2012
    Alek: To sa ti fakt nepáčila Tylerka ako Arwen? To budeš mať ozaj vysoké nároky.
  • upraveno 26. dubna 2012
  • upraveno 26. dubna 2012
    To není o nárocích, spíš o vhodnosti typu a ztvárnění. Třeba Éowyn byla dokonalá. No mám z Taylerky do dneška trochu trauma, takže to netřeba dál připomínat a offtopikovat :-)
  • upraveno 26. dubna 2012
  • upraveno 26. dubna 2012
Abys mohl komentovat, musíš se přihlásit nebo zaregistrovat.