Různé filmy

upraveno 6. listopadu 2010 v Film a televize
14142444647394

Komentáře

  • flanker.27flanker.27 Příslušník pražské hospody :)
    upraveno 27. dubna 2012
    To do tebe zapíchnou hadičku, vycucnou ti 200 ml, odstředěj, nechaj si plasmu, zbytek vrátěj, zase ti odeberou, odstředěj, vrátěj, a tak pořád dokola...
  • upraveno 27. dubna 2012
    Viděno Mission Impossible 4. Už dávno jsem se při akčním filmu tak nepobavil.
    (Tomáš Kříž se málem setkal s Tomem Cruisem, věřili byste tomu? :-)
  • NevadaNevada Co všechno neudělám pro lásku...
    upraveno 27. dubna 2012
    Taky se mi to hodně líbilo. Doufám, že to Cruise hned tak nevzdá a ještě aspoň jednou si roli Ethana Hunta střihne. Jeremy Renner by byl sice schopný nástupce, ale proti božskému Tomovi je dost nevýrazný :)
  • upraveno 27. dubna 2012
  • NevadaNevada Co všechno neudělám pro lásku...
    upraveno 27. dubna 2012
    Tomáš nebo Pavel, bába nebo sníh...
  • NevadaNevada Co všechno neudělám pro lásku...
    upraveno 27. dubna 2012
    Cruise se mi velmi velmi líbil i v akční komedii Knight and Day. Dokonce mi tam ani nevadila Cameron Diaz, ač ji jinak nemusím.
  • upraveno 27. dubna 2012
  • upraveno 27. dubna 2012
    A jo, on je to Pavel... Ale to by tak nevyznělo. :-)
    Navzdory davové hysterii vůči jeho osobě musím přiznat, že se mi líbil ve vícero filmech - ať už to byl Collateral, Valkýra, Válka světů anebo i v (né, ne těmi velkými kameny, to není fér!) Top Gun.
    A akční scény mu jdou docela dobře. ;-)
  • NevadaNevada Co všechno neudělám pro lásku...
    upraveno 27. dubna 2012
  • upraveno 27. dubna 2012
    Zásek. :-)
  • upraveno 27. dubna 2012
  • upraveno 27. dubna 2012
  • upraveno 27. dubna 2012
    V té MI4 jsem od té doby, co se tam mihnul ten P. Kříž, pořád čekal na to, odkud na mě vykoukne i M. Vašut. Ale asi jsem ho přehlédl. :-)
  • upraveno 27. dubna 2012
  • upraveno 27. dubna 2012
    Aha. Tak jak se jmenoval ten herec, co hrál Jana Roháče z Dubé? Štěpánek?
  • MonteKarstarkMonteKarstark The Sun of Winter
    upraveno 27. dubna 2012
    Český historický film? Mno moc jich asi není co? Kněžnu Libuši nepočítám.
  • KrisaKrisa Co může zmoknout, může zmoknout.
    upraveno 27. dubna 2012
  • upraveno 27. dubna 2012
    mi4 je fajn, ale mi3 je niečo špeciálne. fakt VYNIKAJÚCA VEC.
  • upraveno 27. dubna 2012
    Je to možné, mně se ti dva pletou. ;-)
  • flanker.27flanker.27 Příslušník pražské hospody :)
    upraveno 27. dubna 2012
    Co Jan Žižka (Zdeněk Štěpánek)?
  • upraveno 27. dubna 2012
  • upraveno 27. dubna 2012
  • upraveno 27. dubna 2012
    Tyna: Threads jsou asi nejdepresivnější film, který jsem kdy viděl. Jasně, je hodně filmů s opravdu naturalisticky či explicitně násilnými či jinak obskurními scénami, ale Threads jsou jiná liga. Člověk si říká, že je to všechno tak blízko... Přesto bych ti shlédnutí doporučil, přes to všechno je to přínosná zkušenost.
  • upraveno 27. dubna 2012
    Tak nepodívat se na vlákna je velká škoda, je to syrové a odstrašující, ale stojí to za to. Jeden z mých oblíbených filmů, na podobné téma je i americký Den poté (rozuměj ten první z 80. let), ale to už není tak věrohodné. Nejstrašidelnější na tom je, že svět byl několikrát jen krůček od atomové války, takže ty filmy nejsou žádné sci fi.
    EDIT: Byl jsem předběhnut. ;)
  • upraveno 27. dubna 2012
    Ne, děkuji, to se tisíckrát radši podívám na Kruh nebo Záhadu Blair Witch a podobné pohádky. Den poté jsem viděla, nepříjemné, ale snesitelné. Vlákna vidět nechci.

    Skutečnost, že se ze studené války nestala válka skutečná hodnotím jako největší úspěch lidstva a důkaz, že přeci jen nejsme takoví kokoti, jak by se mohlo z dějin zdát. Jenže my máme život rádi (Rusové, Amíci, my...), vždycky se našel někdo, kdo měl chladnou hlavu. Až se k atomovce dostane někdo, koho odmění pánbůh v příštím životě, tak jsme namydlení... Jak říkal jeden vojenský analytik - o atomových zbraních jsem se domníval, že je neřítel nebude chtít použít... Co taky s dobytým územím, kde se nedá voda pít, jídlo jíst a kořist vás zabije... Jenže to jsme nějak nepočítali s těmi, kteří chtějí prostě jen ničit.
  • upraveno 27. dubna 2012
    Ano, syrovost je to správné slovo. Co se týče zážitků při sledování filmů, tak tohle by asi bylo top 10. Takoví Martyrs jsou vlastně celkem nuda :)
  • upraveno 27. dubna 2012
  • upraveno 28. dubna 2012
    Ne přímo horor, u kterého bych vyjekával hrůzou, ale slušná deprese jsou Hodiny.
    Smutek smutnější než život.
  • upraveno 28. dubna 2012
    Moje nejděsivější postava z dětství (několik bezesných nocí) je postava Chirurga ze Salamandra. Znáte někdo? (Obracím se především na zralé ročníky:-) Ten byl ale odporný!
  • upraveno 28. dubna 2012
Abys mohl komentovat, musíš se přihlásit nebo zaregistrovat.