Kecáliště

upraveno 29. června 2011 v Rozličný pokec
Přenesli jste se v určité diskuzi extrémně daleko od tématu? Nevíte co s tím? Nechce se vám kvůli nějaké malichernosti zakládat nový topic. Sem s tím!!! Multi-tematický topič na cokoliv....
12324262829581

Komentáře

  • KrisaKrisa Co může zmoknout, může zmoknout.
    upraveno 23. března 2012
    Ty jo, to je reprezentace české elity (celebrit) Chybí tam už jen Iveta Bartošová :D
  • flanker.27flanker.27 Příslušník pražské hospody :)
    upraveno 23. března 2012
    Herci přišli tady. A modelíny - modelky...
  • upraveno 20. dubna 2012
    http://www.inflow.cz/grid-computing-aneb-darujte-vykon-sveho-pocitace Třeba tenhle projekt někoho zaujme stejně jako mne (jsem v Czech National Team)
  • upraveno 20. dubna 2012
    Sheldon Cooper je sexy - teda až na tu vychrtlost :-D
  • upraveno 22. dubna 2012
    Tak jsem konecne dokoukal 3. dil AGOTu. Musim rict, ze mezi prvnim a 2. dilem utekly 3 tydny. Prvni mne znechutil natolik, ze me ani nezajimalo, jaky je druhy. S druhym dilem to bylo o neco malo lepsi. Uz jsem to nesledoval rychloposuvem, jako prvni dil. Ale treti dil je opravdu vytecny. To se jim opravdu povedlo!
  • GepetoGepeto ( ͡° ͜ʖ ͡°)
    upraveno 26. dubna 2012
    Otázka - ako sa skloňuje Valyria v češtine? Konkrétne, je správna veta "Užijte si Valyrii" ?
  • upraveno 26. dubna 2012
  • upraveno 26. dubna 2012
    Ta Valyrie/a
    bez Valyrie
    čemu - Valyrii
    co - Valyrii
    Valyrie!
    o Valyrii
    s Valyrií
  • GepetoGepeto ( ͡° ͜ʖ ͡°)
    upraveno 26. dubna 2012
    Vďaka :)

    Ešte niečo:
    "Zástavy sedmi hlavných rodů Západozemí"
    Je to správne?

    A po napísaní názvov niekoľkých rodov v nominatíve (Bolton, Hightower, Frey a pod.) môže byť použité toto?:
    "a mnoha jiných!"

    Lebo som si nie je úplne istý.
  • upraveno 26. dubna 2012
  • upraveno 26. dubna 2012
    tu druhou větu bych trochu překopal, takhle (Bolton, Frey a mnoho jiných) mi to zní jako by se to týkalo jen Roose a Waldera. Pro celé rody bych používal 'Boltonové, Freyové a mnoho jiných' Pokud to tedy samozřejmě není myšleno jen na hlavy rodu.
  • GepetoGepeto ( ͡° ͜ʖ ͡°)
    upraveno 26. dubna 2012
    Je to takto..

    Balíček obsahuje zástavy rodov: Bolton, Frey, Hightower... blá blá... a mnoho iných...

    Takže lepšie bude zniť mnohO? Vďaka :)
  • upraveno 26. dubna 2012
    v tomhle případě 'mnoha'
  • upraveno 26. dubna 2012
  • GepetoGepeto ( ͡° ͜ʖ ͡°)
    upraveno 26. dubna 2012
    Aha, vďaka, opravím to...
    EDIT: V slovenčine máme totiž len jeden nominatív aby som sa obhájil, preto som si nebol istý :D
  • upraveno 26. dubna 2012
    Samozřejmě záleží, jestli to budeš psát v češtině a nebo ve slovenčině a nebo třeba ve dvou verzích - co já vím, že máš v plánu :-)
  • GepetoGepeto ( ͡° ͜ʖ ͡°)
    upraveno 26. dubna 2012
    Kompletné znenie bude:
    "Taky si ovšem můžete koupit balíček 15 štítů se znaky rodů: Bolton, Dayne, Hightower, Mormont, Florent a mnoha jiných!"
    Teraz je to už dobre? Len tak či som niečo nezamenil...
  • upraveno 3. května 2012
    není lepší než "zástavy mnoha jiných rodů"
    "zástavy mnohých jiných rodů"
  • upraveno 3. května 2012
    Zajímavý a politicky korektní o těch, jejichž jméno nesmíme vyslovit ani pohanit :-D hezké - zrovna na toto téma diskutujeme s flankerem soukromě :-D Je tu někdo ze Vsetína, aby povykládal, jak přesně to tam probíhalo před Čunkovým zásahem? Čunek měl spoustu chyb - například zapomněl vzít do Prahy milenku a to se mu vymstilo :-)
  • upraveno 3. května 2012
  • upraveno 3. května 2012
    Zvlášť proto, že se zde děje a je na denním pořádku :-)
  • upraveno 3. května 2012
  • upraveno 3. května 2012
    Fila má pravdu v tom, že sice říkáme, že bychom chtěli být černí a mít ty výhody, ale nemyslíme to vážně.
    Navíc si neuvědomuje, že ti jeho chudáčci diskriminovaní rozdělují společnost podle barvy pleti ještě více než nenáviděná bílá většina.
  • upraveno 3. května 2012
    Přesně - nejvíce mne prudí, že říct někomu, že je černý rasismus je, ale když ti takový řekne, že jsi bílý, tak to rasismus není - to je dvojí metr, nemyslíte?
  • flanker.27flanker.27 Příslušník pražské hospody :)
    upraveno 3. května 2012
    Jsem rád, že mi inteligent (=čurák) Fila vystvětlil, proč jsem tomu rozuměl špatně, když v mejch 12 letech před mejma očima dvě cikorky přerazily nos mý ségře.
  • upraveno 3. května 2012
    Myslím, že tatík tomu taky špatně rozuměl, když mu ti jejichž jméno nesmíme vyslovit vrazily do stehna "jen jeden" nůž pro 5 kaček, co měl v kapse (a netušili, že napadli boxera a hokejistu :-) všichni čtyři dopadli hodně špatně......my jsme zas špatně pochopili, když nám před třemi týdny vyrabovali auto a minulý týden sklep....
  • upraveno 3. května 2012
    Já k tomu řeknu jenom tolik, že když rovnost, tak pro všechny. Já nikomu nebudu říkat cikán, až mi nikdo nebude říkat ty bílá svině. A jestli někdo chce tvrdit, že v jistej minoritě není zvýšená míra kriminality, tak nežije v reálným světě. Mě vůbec nevadí jejich barva kůže, mě vadí jejich obecnej způsob uvažování - dělá to ze mě rasistku?
  • upraveno 3. května 2012
    hmmm kriminalita....obsah pankráce tvoří 80% těch, jejichž jméno nesmíme vyslovit....stačí ?
  • upraveno 3. května 2012
Abys mohl komentovat, musíš se přihlásit nebo zaregistrovat.