Kecáliště
Přenesli jste se v určité diskuzi extrémně daleko od tématu? Nevíte co s tím? Nechce se vám kvůli nějaké malichernosti zakládat nový topic. Sem s tím!!! Multi-tematický topič na cokoliv....
Abys mohl komentovat, musíš se přihlásit nebo zaregistrovat.
Komentáře
A jsou soběstační - jasně že jsou, ale když prodají, co nepotřebují, tak se budou mít líp - tak funguje obchod....samozřejmě, že teď neprodají, když si to berou chytrolíni násilím a ve skutečnosti jim to nepatří!
Já bych do armády nemohla, protože bych nepřekousla vědomí, že bych se dost pravděpodobně mohla dostat do situace, že bych zabila jiného člověka (cíleně, naplánovaně...). Setkal jsi se s někým, kdo to zjistil až časem (za předpokladu, že by to psychotesty neodhalily dříve - nevím, jestli se to může stát)? Jak se to pak řeší - dá se dostat výpoveď z armády, přesune se jinam?
A celkově odpovídáš na otázku co je voják - vždy je to agresor ať je na kterékoliv straně, že....
A popravdě - už dlouho se mi chce zvolat - do prdele se všemi plasty! Nesnáším igeliťáky, nesnáším oblečení z umělin a nenávidím z duše umělohmotné součástky na čemkoliv! Plasty mi ztrpčují život leta! Kdykoliv se v domácnosti něco posere, tak je na vině plastová součástka! Konečně zmiznou petflašky!
Taky jsem řekla, že zloděj z hladu krade jídlo a nerabuje lidem systematicky auta a sklepy či cokoliv obdobného a cos z toho odvodil ty o jahodách?
O Dawkinsovi jsem se vyjádřila, že ne se vším souhlasím a navíc mám na některé věci jiný náhled než on zvláště v souladu s jiným kulturním a národním zázemím. Cos napsal ty?
A podobně jsi absurdně odvodil i zbytek. To nebylo ublíženecké a nesmyslné? Tak jaké to bylo? Inteligentní a prozíravé?