Fanouškovská fikce

upraveno 16. ledna 2013 v Rozličný pokec
1679111275

Komentáře

  • upraveno 26. května 2012
    a ked skonci sutaz, mohli by sme dat dalsiu:
    Alek by zverejnil cely zoznam prispievatelov a my by sme si tipli, kto ktoru poviedku, basen, roman napisal, kedze kazdy z nas ma inu slovnu zasubu, vyjadrovacie prostriedky a uroven obdivu k Jonovi, o Sanse ani nehovoriac :)
    a po vyhodnoteni by vitaz ziskal nehynuci obdiv a slavu :D
  • GepetoGepeto ( ͡° ͜ʖ ͡°)
    upraveno 26. května 2012
    :D Ja súhlasím a teraz úplne vážne, každý by si tipol koho je koho a bola by sranda, že by sa niektorí dozvedali, čo vlastne napísali (tak ironicky) :D Taká švanda
  • upraveno 26. května 2012
    Vidím čučoriedku bez interpunkce a označuji na čisto :-)
  • upraveno 26. května 2012
  • upraveno 27. května 2012
  • GepetoGepeto ( ͡° ͜ʖ ͡°)
    upraveno 27. května 2012
    Zapadajúceho slnka... Tam kde ani Slnko nesvieti? :D

    Ale nie, no... Mohlo by ich tam byť trošku viac, ale inak dobré :)
  • upraveno 27. května 2012
  • GepetoGepeto ( ͡° ͜ʖ ͡°)
    upraveno 27. května 2012
    Bojím sa, aká kombinácia bude v tretej verzii :D :D
  • upraveno 27. května 2012
    Dá se to zkombinovat různě. :-)
  • NevadaNevada Co všechno neudělám pro lásku...
    upraveno 27. května 2012
  • upraveno 27. května 2012
    Excelentní idea! :-))
  • upraveno 27. května 2012
    Snad jsi nikomu nevzala vítr z plachet. ;-)
  • GepetoGepeto ( ͡° ͜ʖ ͡°)
    upraveno 27. května 2012
  • upraveno 27. května 2012
    Moderní varianta naší doby. ;-)
  • upraveno 27. května 2012
    Heavy - v tom případě bys měl rychle zkontrolovat, které dítě má ve vlasech mateřské znamínko ve tvaru 666 :-D
  • upraveno 27. května 2012
    Spíš velikosti mexického dolaru, ne? :-)
  • upraveno 27. května 2012
    A podkreslit by to mohly tklivé tóny:
    Sou fár, tu jú aj mej for-tu-náj mí tu sej. Mu-ča-čí-ta mia kára verá an maj dej sej áj Tú jú, aj mej sou fár mí tu sej, on ví stár. An maj vej djú aj sej tu maj valí dú aj lej sou gej Gud-báj, gud-báj, gud-báj.
  • upraveno 27. května 2012
    Než ty to napíšeš, tak já to najdu na YouTube. :-)

  • upraveno 27. května 2012
    Můj oblíbený song je ovšem tento:

  • GepetoGepeto ( ͡° ͜ʖ ͡°)
    upraveno 27. května 2012
    Ste divní :D
  • upraveno 27. května 2012
    Neznáš? :-)
  • flanker.27flanker.27 Příslušník pražské hospody :)
    upraveno 27. května 2012
    Určitě kvuli Olince Schoberový :)
  • upraveno 27. května 2012
    Kvůli jejímu hlasovému rozsahu. ;-)
  • flanker.27flanker.27 Příslušník pražské hospody :)
    upraveno 27. května 2012
    Jojojo, jak se říká, to vyprávěj svý babičce :)
    Já osobně nejradši tuhle:
  • upraveno 27. května 2012
    Já zase nejraději Tornádo Lou :-)) (taky mám moc ráda Květu Fialovou)

    A ta Menšíkova básnická licence na metyfór...:-D
  • upraveno 27. května 2012
  • upraveno 27. května 2012
  • upraveno 27. května 2012
    No vidíš.
  • upraveno 27. května 2012
    každopádně Tvá verse není nic proti mé versi...to bylo tak - Howland Rákos dotáhl na Harenov bezva vzorek a Eddard, Robert i Lyanna se fajně rozjeli...no a Robert to přehnal jako vždy a se vším a tak si ani nepamatoval, co s Lyannou měl...proto se Lyanna ani nebránila, když ji Rhaegar unesl, protože tak to šlo aspoň zakamuflovat (jak je svět starý - to jen jednou jednu těhotnou napadlo svému snoubenci nakukat, že to byl duch svatý a kolik tahle povídačka už stála lidských životů...). No a na smertelném loži dítko předala Eddardovi a řekla mu, ať to Robertovi neříká, no...aby nevypadala, že je úplně blbá....
  • upraveno 27. května 2012
    To není fér, já u svých mystifikací používám aspoň smajlík! ;-)
Abys mohl komentovat, musíš se přihlásit nebo zaregistrovat.