Fanouškovská fikce

upraveno 16. ledna 2013 v Rozličný pokec
17810121375

Komentáře

  • flanker.27flanker.27 Příslušník pražské hospody :)
    upraveno 27. května 2012
    Já o tom slyšel, což mi vysvětlilo, proč jsme z ní měl vždycky takovej antisexuální až frigidní pocit.
  • upraveno 27. května 2012
    Já ji mám ráda akorát jako Tornádo Lou. Ale minulý týden mi babička vrátila první díl Pána prstenů s tím, že v něm mám překvapení. A ejhle, skvělo se tam věnování od...Květy Fialové! ach jo.
  • JayJay
    upraveno 29. května 2012
  • JayJay
    upraveno 29. května 2012
    Mimochodem, pro potřeby informací doporučuji Wiki ohně a ledu (Je tam vše... téměř):

    awoiaf.westeros.org
  • upraveno 29. května 2012
    Já to beru prostě jako zhruba 30 řádků na stránce. ;-)
    Žádná křeč, ne abyste někdo počítali počet úhozů na řádku nebo slov. :-)
    Prostě to tam naflagejte a neuvažujte nad tím.

    Jo, to je užitečná stránka.
    I když pokud si něco mírně přizpůsobíte svému autorskému záměru (namátkou - věk postav nebude do puntíku odpovídat tomu, jak to vymyslel GRRM - je to jenom člověk a i on se mohl splést :-), nikdo vám za to hlavu neutrhne.
    Nenechte se příliš svazovat!
    Nadechněte se, odražte a leťte! ;-)
  • NevadaNevada Co všechno neudělám pro lásku...
    upraveno 29. května 2012
    Jako Lysa? :)
  • upraveno 29. května 2012
    Ještě víc. :-)
  • upraveno 29. května 2012
    A s jakým finišem ? :-))
  • upraveno 29. května 2012
    Vysoká závrať.
  • upraveno 29. května 2012
    A na konci čeká velká pizza :-))
  • upraveno 29. května 2012
    Potoky štěstí. :-)
  • KrisaKrisa Co může zmoknout, může zmoknout.
    upraveno 29. května 2012
    To, co z tý pizzy poteče, rozhodně štěstí nebude :)
  • upraveno 29. května 2012
    Někdy se v literatuře vyvržením svých vnitřností na papír dosahuje neočekávaného efektu. ;-)
  • upraveno 29. května 2012
    Pravý Jackson Pollock :-)
  • upraveno 29. května 2012
    Nesmí se to ale přehánět. :-)
  • JayJay
    upraveno 30. května 2012
    Hrozný,... během psaní se tak vžívám do chápání některých postav tak, že díky jejich pohledu začínám nenávidět i vyslovené klaďasy. :o)
  • upraveno 30. května 2012
    Jay - co ti Eddard udělal ? :-D (marně uvažuji, kdo je tam ještě vysloveným klaďasem :-) )
  • upraveno 30. května 2012
    Jak může být Eddard vyloženým klaďasem, když dohnal Ašaru k sebevraždě? :-)
  • upraveno 30. května 2012
    NO vidíš :-)) Pak kdo je tedy tím klaďasem...tam aby je hledal pod drobnohledem :-))

    A koukám že se tu v topiku objevila ta skvostná cena....nezbývá doufat, že nevyhraju :-D Ale o to už se nejmenovaní jedinci postarají - Radegastu dík :-D
  • upraveno 30. května 2012
    "Zabil jsem ti brašína.
    Jo - a nemiluju tě.
    Vracím se na sever, tak se měj."


    :-)
  • upraveno 30. května 2012
    Jasně - typický padouch :-)
  • upraveno 30. května 2012
    Padouch s kytarou. ;-)
  • upraveno 30. května 2012
  • upraveno 30. května 2012
    svoa00: Naprosto typický. :-)

    Ben Nevis: Pochopil jsem to dobře, že jsi do soutěže věnovala koťátka nebo šťeňátka? :-)
  • upraveno 30. května 2012
    jsou už vykoštěné a naporcované ? :-)
  • upraveno 30. května 2012
  • upraveno 30. května 2012
    :-))
    Hravé i chutné!
  • upraveno 30. května 2012
    Výborně - těžko říct k čemu to je, ale vypadá to efektně :-))
  • upraveno 30. května 2012
  • GepetoGepeto ( ͡° ͜ʖ ͡°)
    upraveno 30. května 2012
Abys mohl komentovat, musíš se přihlásit nebo zaregistrovat.