Pc gaming(xbox, ps)

upraveno 5. května 2011 v Komunita
13132343637172

Komentáře

  • MonteKarstarkMonteKarstark The Sun of Winter
    upraveno 4. července 2012
  • ThorarThorar Když umřel, tak umřel.
    upraveno 4. července 2012
    Montezuma3 mýlíš se, jediné čím je oproti jiným MMORPG tahle hra jiná je právě silný a jedinečný příběh každé classy a hlavně questy. Já osobně to vzal jako singleplayer. Lidi jsem do levelu 50 (maxlvl) ani nepotřeboval a užíval jsem si příběh a questění.
  • MonteKarstarkMonteKarstark The Sun of Winter
    upraveno 4. července 2012
    To si nějak neumím představit. MMO a v pozadí vyvíjející se příběh. Když budou Baratheoni útočit na KL a zvítězí. Tak se to přece musí odklonit od reálie. Nebo je ten příběh jen v singlu?
  • ThorarThorar Když umřel, tak umřel.
    upraveno 4. července 2012
    Psal jsem o SWTOR, jak to bude v GoT online nevim :-) Ten "single" byl myslen obrazne, ze jsem to hral sam aniz bych nejak mel potrebu interaktovat s ostatnima lidma s kteryma jsem se potkaval ve hre.
  • MonteKarstarkMonteKarstark The Sun of Winter
    upraveno 4. července 2012
    Aha. :-)
  • ThorarThorar Když umřel, tak umřel.
    upraveno 5. července 2012
    Jen jsem ti chtěl vyvrátit že by MMO nemohlo mít příběh :-)mají, a některá dost silný a propracovaný.
  • upraveno 8. července 2012
    no podla toho čo som čítal o tom novom Got MMORPG tak to bude browserovka :D a to som potom na to dva krát taký zvedavý - http://gameofthronesmmo.com/ snáď to nebude vačší prepadák ako Genesis:)
  • ThorarThorar Když umřel, tak umřel.
    upraveno 8. července 2012
    Aha, Bigpoint, tak nic, to nema nadeji.
  • GepetoGepeto ( ͡° ͜ʖ ͡°)
    upraveno 8. července 2012
  • MonteKarstarkMonteKarstark The Sun of Winter
    upraveno 12. července 2012
  • upraveno 13. července 2012
    Jsem zvědavá, jak dlouho ta móda MMORPG vydrží. SW - The old republic už mají odliv platících zákazníků, a pořád vznikají nějaké nové tituly.
    Je opravdu systém, že hra je zadarmo a platí se za lepší vybavení, výdělečný?
  • upraveno 13. července 2012
    WoWko prostě dokud dává datadisky, patche a a aktualizace tak nemá konkurenci.
  • upraveno 13. července 2012
  • GepetoGepeto ( ͡° ͜ʖ ͡°)
    upraveno 13. července 2012
  • upraveno 13. července 2012
    IMHO WoWko nemůže sesadit "konkurence", která je jeho klonem, což jsou všechny nynější MMORPG včetně SW:TOS a bude i TES Online. Systém, kde se platí za lepší vybavení, výdělečný být nemůže, protože by vždy vyhrával nejbohatší hráč, takže takovou hru by nikdo nehrál :). Ono se platí, za něco, co hru nemůže ovlivnit (čepička, uniforma, skin, atd.) popř. k reálné měně musí být ekvivalent herní měny, v tom případě se na tom vydělat dá. V Guild Wars se například platí jen za samotnou hru a datadisky, žádné měsíční poplatky ani nic jiného a vydělat dokázali tolik, že už mají druhý díl :) Ale pořád je to "něco jako WoWko"
  • upraveno 13. července 2012
  • GepetoGepeto ( ͡° ͜ʖ ͡°)
    upraveno 13. července 2012
  • upraveno 15. července 2012
    Tak ono už aj SW:TOR prešla na F2P... teda nie úplné, ale myslím, že do nejakého 15. alebo 20. levelu sa dá hrať zdarma. Mám na pláne to vyskúšať, ten príbeh sa mi celkom pozdáva, ale peniaze do toho vrážať ma práve neláka.
  • ThorarThorar Když umřel, tak umřel.
    upraveno 15. července 2012
    no ono 15. lvl máš za jeden den i s vychutnáním příběhu. A taky můžeš jen na první planetu která je pro lvl 1-10 a na flotilu (takové centrum dění). o F2P se nedá mluvit, spíš o demíčku.
  • upraveno 15. července 2012
    Ach tak... no, každopádne si to asi vyskúšam, uvidím, ak ma to zaujme, tak sa možno na to dám, už len pre ten príbeh.
  • ThorarThorar Když umřel, tak umřel.
    upraveno 15. července 2012
    Každá classa má vlastní příběh + příběhy tvé posádky +questy, no je toho dost :-)
  • upraveno 15. července 2012
    hrá niekto Diablo 3? dnes som to dostal, trochu si to obzerám a nie úplne chápem novému levelovaniu. medzi tými skills treba vyberať, alebo ich doradu vyklikávať a potom si vybrať ktorému dať runu a používať?
    ak to niekto už trochu preklikal budem rád za postreh.
  • upraveno 15. července 2012
    Já dohrál na dvě obtížnosti za Demon Huntera :) Mno ty skilly jsou spíš takový spelly, tam si jen naklikáváš co zrovna chceš mět, runy působí jako vylepšení spellů a můžeš po celou dobu hry vše libovolně měnit co ti nejvíc vyhovuje.
  • MonteKarstarkMonteKarstark The Sun of Winter
    upraveno 16. července 2012
    - Faces of Rome
  • upraveno 16. července 2012
    Od té doby co jsem v sobotu ten trailer viděl se na to těším jak malej :D To bude velká paráda.
  • upraveno 17. července 2012
    Dala bych si nějakou novou budovatelskou strategii (jinou než Sim city), ale nevím, jestli se nějaká připravuje.
  • MonteKarstarkMonteKarstark The Sun of Winter
    upraveno 17. července 2012
    Já teď docela často hraji Civilization V, nečekal jsem že mě to bude tak bavit :c)
  • Everett_YoungEverett_Young Praise the sun
    upraveno 17. července 2012
    Civilizace mě teda moc nebaví. Ten systém boje je dost divnej
  • upraveno 17. července 2012
    Nejraději jsem měla hru Pharaoh, pak vzniklo něco podobného z Říma, Řecka...
    Občas si zahraju Anno 1404, ale tam mají nepřehledný průmysl.
    Vůbec nevadí, když se tam nebojuje.
    V posledních Settlers jsem se spíš uhonila než zahrála.
  • upraveno 17. července 2012
    Znáš Cultures? Je to už postarší a velmi podobné Settlerům ale mě se to moc líbilo.
Abys mohl komentovat, musíš se přihlásit nebo zaregistrovat.