Pc gaming(xbox, ps)

upraveno 5. května 2011 v Komunita
13435373940172

Komentáře

  • upraveno 6. srpna 2012
    Podle toho, co píšeš, mi to přijde jako From Dust. Problém je, že tahle hra vyšla teprve vloni. Leda, že by to byl nějaký remake, ale nevím čeho
  • GepetoGepeto ( ͡° ͜ʖ ͡°)
    upraveno 6. srpna 2012
    From Dust to tiež nie je :) Aj na ten som narazil počas hľadania :/
  • upraveno 6. srpna 2012
  • upraveno 7. srpna 2012
    Arutho, co myslíš ? :-)) Vím nebo nevím ? ;-)
    Ale dík :-)
  • upraveno 7. srpna 2012
    Já jen pro jistotu. :)
  • upraveno 9. srpna 2012
  • upraveno 9. srpna 2012
    Flanker totalwaří do bezvědomí - jistě ho to zaujme :-))
  • flanker.27flanker.27 Příslušník pražské hospody :)
    upraveno 9. srpna 2012
    Ten mód mi padal, tak jsem ho nehrál. Ale jinak wařim totálně :)
    Teda nešogunim, Japonsko mládenci neni pro mě, jednak nemám naostříno a pak už mi taky dýl trvá než mi začne chybět - nová hra.
  • MonteKarstarkMonteKarstark The Sun of Winter
    upraveno 9. srpna 2012
    Nejlepší je vařit totálně středověkou kuchyni. Podle staré kuchařky. Nemá to sice tolik chutí jako dvojka, ale vaří se to dobře, má to dobrej zvuk a stačí na to i staré nádobí.
  • upraveno 10. srpna 2012
    tak dajte teda jeden tip, vyskusam.
  • GepetoGepeto ( ͡° ͜ʖ ͡°)
    upraveno 16. srpna 2012
    Teda, ten trailer na Mists of Pandaria zmákli perfektne :O
  • upraveno 16. srpna 2012
    A Slandermana nehrajete ? :-))
  • upraveno 16. srpna 2012
    Jarlo, bež s tím do háje, pár nocí do zadu jsem to hrála málem jsem se potento... :D
  • upraveno 17. srpna 2012
    No já to nehraji :-D Jen si o tom nechávám vyprávět od bratra :-D
  • GepetoGepeto ( ͡° ͜ʖ ͡°)
    upraveno 17. srpna 2012
    Ja som našiel Slandermanský vtip...

    ,,This tastes so tendy!!! Didn't you tell we were having miners for dinner today?"
    ,,Minors..."
  • upraveno 17. srpna 2012
    Co je tendy ? A ť to nemusím hledat :-)
  • upraveno 17. srpna 2012
  • GepetoGepeto ( ͡° ͜ʖ ͡°)
    upraveno 17. srpna 2012
  • GepetoGepeto ( ͡° ͜ʖ ͡°)
    upraveno 17. srpna 2012
  • upraveno 17. srpna 2012
  • Age of Empires I - III, Age of Mythology, Stronghold, Heroes, Dragon age, Skyrim, Tropico 3
  • upraveno 17. srpna 2012
  • MonteKarstarkMonteKarstark The Sun of Winter
    upraveno 17. srpna 2012
  • GepetoGepeto ( ͡° ͜ʖ ͡°)
    upraveno 17. srpna 2012
  • GepetoGepeto ( ͡° ͜ʖ ͡°)
    upraveno 17. srpna 2012

    Tak ale mne sa nechce platiť za dodatky a ešte aj za ofiko pravidelne po pol rokoch. Nehovorím, že je to zlé a že si takéto prašule nezaslúžia, keďže je to logické, marketingové a hra je real-time still-invovling ONLINE, ale nechce sa mi...
  • MonteKarstarkMonteKarstark The Sun of Winter
    upraveno 28. srpna 2012

    Takhle to dopadá, když necháte Japonce dělat hry......škoda že je to jen na konzole :D
  • KrisaKrisa Co může zmoknout, může zmoknout.
    upraveno 29. srpna 2012
    Vždycky mě zajímalo, na čem ti Japonci frčí...
  • flanker.27flanker.27 Příslušník pražské hospody :)
    upraveno 29. srpna 2012
    So tragisch
  • upraveno 29. srpna 2012
    :-)) Ještě že v naší republice mají ženy práci s motorovou pilou zakázáno zákonem :-D
  • upraveno 30. srpna 2012
Abys mohl komentovat, musíš se přihlásit nebo zaregistrovat.