Fanouškovská fikce

upraveno 16. ledna 2013 v Rozličný pokec
1232426282975

Komentáře

  • NevadaNevada Co všechno neudělám pro lásku...
    upraveno 16. července 2012
    Proč tak málo času?
  • upraveno 16. července 2012
    Branislav: ANO! (Ale ne dohromady:-)
    Nevada: Málo?
  • NevadaNevada Co všechno neudělám pro lásku...
    upraveno 16. července 2012
    Jo, ono to tak bylo i minule. Já byla přesvědčená, že na první povídku byl měsíc a půl. Beru zpět.
  • upraveno 16. července 2012
    Měsíc. Alek to stejně ještě protáhne do konce prázdnin, jak ho znám. :-)
  • upraveno 16. července 2012
    Hodláš se zúčastnit? :-)
  • GepetoGepeto ( ͡° ͜ʖ ͡°)
    upraveno 16. července 2012
  • GepetoGepeto ( ͡° ͜ʖ ͡°)
    upraveno 16. července 2012
    A ešte k tým dvo témam - tá postava Piesne musí presne existovať v Piesni alebo môže byť aj vymyslená naša, ale súčaťou Piesne?
  • upraveno 16. července 2012
    Existující postava Písně. ;-)
  • flanker.27flanker.27 Příslušník pražské hospody :)
    upraveno 16. července 2012
    To bude spíš pernej den spisovatele, páč skoro k ničemu z toho nevim co říct, můj milý deníčku valyrijský :)
  • upraveno 16. července 2012
    Hm.. zajímavá témata. Rozhodně bych ráda viděla Hodrův tajný deník :D.
  • GepetoGepeto ( ͡° ͜ʖ ͡°)
    upraveno 16. července 2012
  • upraveno 16. července 2012
    Máš môj hlas :)
  • upraveno 16. července 2012
    Tenkrát ve staré Valyrii má být jakákoli pověst z Valyrie nebo návštěva zkázy?
  • upraveno 17. července 2012
    "Prvního ledna - rozhodl jsem se vést si denní záznamy svých myšlenek a činů, zachovat svědectví o mých pokrocích na poli poznání, aby snad jednou jiní ctižádostiví důstojníci mohli na těchto stránkách hledat poučení. Je mojí světlou nadějí, že jednou bude mít tento deník své místo vedle Napoleonových válečných deníků a Pamětí Julia Caesara......škoda, že neumím psát :-p"
  • flanker.27flanker.27 Příslušník pražské hospody :)
    upraveno 17. července 2012
    Z deníku Anguyho Lučištníka:
    Kurva, zase vedle...
  • upraveno 17. července 2012
    Můj milý deníčku, dnes se na mne Dááário tak krásně usmál - asi se mu líbím...
  • flanker.27flanker.27 Příslušník pražské hospody :)
    upraveno 17. července 2012
    Podepsán Barristan Chrabrý :)
  • upraveno 17. července 2012
    Pondelok, 20. apríla - celý deň som stál za trónom
    Utorok, 21. apríla - celý deň som stál za trónom
    Streda, 22. apríla - celý deň som stál za trónom
    Štvrtok, 23. apríla - celý deň som stál za trónom
    Piatok, 24. apríla - celý deň som stál za trónom
    Sobota, 25. apríla - celý deň som stál za trónom
    Nedeľa, 26. apríla - hurá, zmena, celý deň som stál pred kráľovými komnatami

    Ser Arys Oakheart(alebo ktokoľvek z KG)
  • upraveno 17. července 2012
    Pondělí - stojím za trůnem, nudím se
    Úterý - stojím za trůnem, nudím se
    Středa - stojím za trůnem, nudím se
    Čtvrtek - stojím za trůnem, přišla nějaká návštěva ze Severu
    Pátek - stojím za trůnem, je mi trochu horko
    Sobota - stojím za trůnem, svrbí mě prsty
    Neděle - bolí mě zadek

    Jaime Lannister :D.
  • upraveno 17. července 2012
    No, to so zadkom som nepochopil.
  • flanker.27flanker.27 Příslušník pražské hospody :)
    upraveno 17. července 2012
    Anglachel: právě vešel Ned Stark...
  • upraveno 17. července 2012
    Jestli je to skutečně další literární výzva, i kdyby nebyla už mám nápad, tak už se mi rýsuje v hlavě příběh černej, jako krtci, plnej zrady, krve, nožů , závisti a nenávisti, příběh tak krutej, že je ze všech nejkrutější. Tenhle příběh Martin nezná a tak o něm nezpívá :D
  • upraveno 17. července 2012
    Jáj :) Niekedy si proste človek nespomenie :D
  • GepetoGepeto ( ͡° ͜ʖ ͡°)
    upraveno 17. července 2012
  • upraveno 17. července 2012
  • JayJay
    upraveno 17. července 2012
  • JayJay
    upraveno 17. července 2012
    Jinak ať je to i tady ve fanouškovské fikci... Po zralé úvaze (a možná nešťastném upozornění, že má povídky končí happyendem) jsem do diskuze pod svou povídku (č.15) vložil deset-a-půltou kapitolu... takový epilog Martinova typu. Takže kdo chce, má možnost nalézt tam.
  • upraveno 19. července 2012
  • flanker.27flanker.27 Příslušník pražské hospody :)
    upraveno 19. července 2012
    Konec prázdnin prosím. Ať mám o dovolený co dělat.
Abys mohl komentovat, musíš se přihlásit nebo zaregistrovat.