Souhlasím s návrhem Heavy_Heada. Každý napíše pořadí. Je tam 128 postav. Postava dostane body podle místa. 1.místo - 128 bodů, 2. - 127 atd. Pak se to sečte a bude velice rychle jasné jak si kdo vede!
Ten headův návrh je stejně nereálný, jako dobrý :-) Opravdu by se tím naprosto snadno vytříbilo, jak fanoušci hodnotí své oblíbence a neoblíbence a nemohlo dojít k těm sporným soubojům, o kterém jsem mluvila. Ale na druhou stranu - kdo by se s tím patlal? :-)) Konečný součet udělá excell - žáden problém, jestli to každý jen hodí do připravené tabulky. Jediné, co mne napadá je, vzít si seznam a v něm si ty jména prostě šoupat - tohle patří výš a tohle níž, Arya nad Myrcellu, ale Myrcella nad Tomenem a takovým způsobem. Ale šiplačka by to byla tak jako tak :-D
či to náhodou nekomplikujeme.... náhodný výber, pôvodný systém hlasovania. dvaja čo postúpia idú ďalej. vítazi sa potom stretnú proti sebe a tak ďalej. či?
Čekám, až padne spoilerová ochrana na Tanec. Nebo už padla? Protože by bylo fajn, kdyby k postavám lidé psali svoje komentáře stejně jako předtím, včetně postav z Tance. A to by mohlo být lehce spoileroidní. Také myslím, že by bylo fajn to spustit až na novém webu icefire. A ten bude podle mých odhadů snad brzy hotov.
Co ty víš..... I když na těch starých bylo něco špatně? A dacey si to může jako super bonus rozdat s celkovým vítězem (a třeba to bude o prsa korejské ženy :)
Starý systém rozdělil postavy do Síně slávy, Síně hanby a Síně kontroverze. V novém systému chceme stanovit jakýsi žebříček, úplné a celkové pořadí postav Písně podle naší obliby. Buďto systémem Ligy mistrů, kdy určité "favorizované postavy" jsou nasazeny do skupin, anebo systémem Síto, kdy se každý může střetnout s každým, záleží na tom, koho nasadíš do hry. Jde o to, co by se nám víc líbilo a co bychom chtěli.
Tak to jsem pro Síto. Ale vůbec by mi nevadilo, kdybychom zůstali u Síňí a z nich bychom zvolili nejoblíbenější, nejhorší a nejkontroverznější postavu.
trochu to krúži dokola. o tom sme sa tu už bavili a myslím, že väčšina (pravda veľmi málo celkovo) ľudí sa vyjadrila za hľadanie víťaza víťazov. mne osobne by bolo trochu ľúto ak by sa malo opakovať, to čo už bolo.
Komentáře
Opravdu by se tím naprosto snadno vytříbilo, jak fanoušci hodnotí své oblíbence a neoblíbence a nemohlo dojít k těm sporným soubojům, o kterém jsem mluvila.
Ale na druhou stranu - kdo by se s tím patlal? :-)) Konečný součet udělá excell - žáden problém, jestli to každý jen hodí do připravené tabulky.
Jediné, co mne napadá je, vzít si seznam a v něm si ty jména prostě šoupat - tohle patří výš a tohle níž, Arya nad Myrcellu, ale Myrcella nad Tomenem a takovým způsobem. Ale šiplačka by to byla tak jako tak :-D
náhodný výber, pôvodný systém hlasovania. dvaja čo postúpia idú ďalej. vítazi sa potom stretnú proti sebe a tak ďalej. či?
Také myslím, že by bylo fajn to spustit až na novém webu icefire. A ten bude podle mých odhadů snad brzy hotov.
A vymýšlí nové pravidla. :-)
V novém systému chceme stanovit jakýsi žebříček, úplné a celkové pořadí postav Písně podle naší obliby.
Buďto systémem Ligy mistrů, kdy určité "favorizované postavy" jsou nasazeny do skupin, anebo systémem Síto, kdy se každý může střetnout s každým, záleží na tom, koho nasadíš do hry.
Jde o to, co by se nám víc líbilo a co bychom chtěli.