Hrdinové Písně - bodovací hra

upraveno 27. října 2012 v Akce a hlasování
15051525355

Komentáře

  • upraveno 20. srpna 2012
    Ach jo, až teď jsem si uvědomila, že moje oblíbená Alys Karstark neprošla :(
  • upraveno 20. srpna 2012
  • Everett_YoungEverett_Young Praise the sun
    upraveno 20. srpna 2012
    Souhlasím s návrhem Heavy_Heada. Každý napíše pořadí. Je tam 128 postav. Postava dostane body podle místa. 1.místo - 128 bodů, 2. - 127 atd. Pak se to sečte a bude velice rychle jasné jak si kdo vede!
  • upraveno 20. srpna 2012
  • upraveno 20. srpna 2012
    Ako poznam heada, ten je za kazdu srandu :)
  • Everett_YoungEverett_Young Praise the sun
    upraveno 20. srpna 2012
    Chmur: Trolololololololol já jsem jen chtěl vidět jestli po tom skočíš :-D
  • MonteKarstarkMonteKarstark The Sun of Winter
    upraveno 20. srpna 2012
  • upraveno 20. srpna 2012
    Monty, prosím Tě, nemůžeš ten aktuální seznam hodit do úvodu? Ať ho pořád nemusíme hledat. Dík.
  • Everett_YoungEverett_Young Praise the sun
    upraveno 20. srpna 2012
    Montezuma: Ano tak nějak :)
  • upraveno 21. srpna 2012
  • Everett_YoungEverett_Young Praise the sun
    upraveno 21. srpna 2012
  • Everett_YoungEverett_Young Praise the sun
    upraveno 21. srpna 2012
  • upraveno 21. srpna 2012
    E.Y: Myslím génius, který dělá z ostatních kolem sebe blázny...:-)
  • Everett_YoungEverett_Young Praise the sun
    upraveno 21. srpna 2012
  • upraveno 21. srpna 2012
    Ten headův návrh je stejně nereálný, jako dobrý :-)
    Opravdu by se tím naprosto snadno vytříbilo, jak fanoušci hodnotí své oblíbence a neoblíbence a nemohlo dojít k těm sporným soubojům, o kterém jsem mluvila.
    Ale na druhou stranu - kdo by se s tím patlal? :-)) Konečný součet udělá excell - žáden problém, jestli to každý jen hodí do připravené tabulky.
    Jediné, co mne napadá je, vzít si seznam a v něm si ty jména prostě šoupat - tohle patří výš a tohle níž, Arya nad Myrcellu, ale Myrcella nad Tomenem a takovým způsobem. Ale šiplačka by to byla tak jako tak :-D
  • upraveno 21. srpna 2012
    Hlavně by to nebyla hra, ale anketa. Zmizelo by to "napětí" jak se změnil za posledních 5 minut stav bodů, kdo se kam propadl, .... :)
  • GepetoGepeto ( ͡° ͜ʖ ͡°)
    upraveno 21. srpna 2012
  • upraveno 21. srpna 2012
    či to náhodou nekomplikujeme....
    náhodný výber, pôvodný systém hlasovania. dvaja čo postúpia idú ďalej. vítazi sa potom stretnú proti sebe a tak ďalej. či?
  • upraveno 12. září 2012
    Jak to dopadlo? Bude se hrát?
  • upraveno 12. září 2012
    A chtěla bys? :-)
  • upraveno 12. září 2012
    Co myslíš, když se ptám... :-)
  • MonteKarstarkMonteKarstark The Sun of Winter
    upraveno 12. září 2012
    Čekám, až padne spoilerová ochrana na Tanec. Nebo už padla? Protože by bylo fajn, kdyby k postavám lidé psali svoje komentáře stejně jako předtím, včetně postav z Tance. A to by mohlo být lehce spoileroidní.
    Také myslím, že by bylo fajn to spustit až na novém webu icefire. A ten bude podle mých odhadů snad brzy hotov.
  • upraveno 12. září 2012
    Monte, dík za info. Kdo si počká, ten se dočká :)
  • upraveno 13. září 2012
    A já myslel, že Monte přemýšlí nad tím, místo koho tam vrazit Dacey Mormont. :-)
    A vymýšlí nové pravidla. :-)
  • upraveno 13. září 2012
    Co ty víš..... I když na těch starých bylo něco špatně? A dacey si to může jako super bonus rozdat s celkovým vítězem (a třeba to bude o prsa korejské ženy :)
  • upraveno 13. září 2012
    Starý systém rozdělil postavy do Síně slávy, Síně hanby a Síně kontroverze.
    V novém systému chceme stanovit jakýsi žebříček, úplné a celkové pořadí postav Písně podle naší obliby.
    Buďto systémem Ligy mistrů, kdy určité "favorizované postavy" jsou nasazeny do skupin, anebo systémem Síto, kdy se každý může střetnout s každým, záleží na tom, koho nasadíš do hry.
    Jde o to, co by se nám víc líbilo a co bychom chtěli.
  • upraveno 13. září 2012
    Tak to jsem pro Síto. Ale vůbec by mi nevadilo, kdybychom zůstali u Síňí a z nich bychom zvolili nejoblíbenější, nejhorší a nejkontroverznější postavu.
  • upraveno 13. září 2012
    trochu to krúži dokola. o tom sme sa tu už bavili a myslím, že väčšina (pravda veľmi málo celkovo) ľudí sa vyjadrila za hľadanie víťaza víťazov. mne osobne by bolo trochu ľúto ak by sa malo opakovať, to čo už bolo.
  • MonteKarstarkMonteKarstark The Sun of Winter
    upraveno 18. října 2012
  • BenjiBenji so much universe, so little time
    upraveno 19. října 2012
    tady něco nehraje...nové icefire?Aleku??!
Abys mohl komentovat, musíš se přihlásit nebo zaregistrovat.