Mam asi tretinu. U mna to bude urcite na poslednu chvilu. Dufam, ze Lord Velitel pochopi, ak to poslem hodinu po deadline :) Cim vacsi tlak, tym lepsie sa mi pracuje, Jarla, len pokračuj. :)
Taky posílám až příští týden. Ještě tam musím někde vpasovat jednu dvě věty a musím vymyslet, kde se to bude nejvíce hodit. Stává se vám, že potřebujete doplnit informaci, ale rozbilo by to "dokonalý" odstavec? :-)
Ale no tak! Chcete heavymu pokazit soutěž? To by nebylo košér..... Vždyť nejde o nic víc než o příjemné počtení a zábavu ne o Pulitzerovu cenu.... Vzchopte se :-)
Samosebou, ale berte to spíš jako zábavu, kterou si krátíme čas do Vichrů, než jako stranický úkol podle nějž bude sepisován posudek :-) (Stačí, že to heavymu kazím já, protože Jarla selhala a nenapadlo ji ničovaté nič:( )
Bravoos založili otroci uprchlí z Valyrie, založili taky asasinský řád mnohotvářného, který má svým způsobem mstít křivdy na bezbranných ovšem podle nějakých jejich vnitřních regulí...je tam ta historka, že řád zabíjel ty otroky, kteří už zkrátka nemohli takhle žít a rozhodli se pro "eutanasii"....logicky se skrývali dokud Valýrie šéfovala světu. Můžeme si třeba myslet, že se věnovali sabotážím a tak, ale v jakém rozsahu nemáme zdání...a nemyslím, že by o tom nějak zvlášť bylo napsáno v knihách....
Komentáře
Cim vacsi tlak, tym lepsie sa mi pracuje, Jarla, len pokračuj. :)
Taky posílám až příští týden. Ještě tam musím někde vpasovat jednu dvě věty a musím vymyslet, kde se to bude nejvíce hodit.
Stává se vám, že potřebujete doplnit informaci, ale rozbilo by to "dokonalý" odstavec? :-)
Vždyť nejde o nic víc než o příjemné počtení a zábavu ne o Pulitzerovu cenu....
Vzchopte se :-)
(Stačí, že to heavymu kazím já, protože Jarla selhala a nenapadlo ji ničovaté nič:( )