Fanouškovská fikce

upraveno 16. ledna 2013 v Rozličný pokec
1353638404175

Komentáře

  • Everett_YoungEverett_Young Praise the sun
    upraveno 23. srpna 2012
  • upraveno 23. srpna 2012
    Mam asi tretinu. U mna to bude urcite na poslednu chvilu. Dufam, ze Lord Velitel pochopi, ak to poslem hodinu po deadline :)
    Cim vacsi tlak, tym lepsie sa mi pracuje, Jarla, len pokračuj. :)
  • upraveno 23. srpna 2012
    .
  • upraveno 23. srpna 2012
  • upraveno 24. srpna 2012
    svoa00: Přání je ultimátní sen. :-)
  • upraveno 24. srpna 2012
    svoa: aha :-)

    Taky posílám až příští týden. Ještě tam musím někde vpasovat jednu dvě věty a musím vymyslet, kde se to bude nejvíce hodit.
    Stává se vám, že potřebujete doplnit informaci, ale rozbilo by to "dokonalý" odstavec? :-)
  • upraveno 24. srpna 2012
    Ako ratam, tak ratam, vychadza mi priblizne rovnaky pocet umeleckych diel ako naposledy.
  • upraveno 24. srpna 2012
    Ja to nestiham dopisať.. zo strany som klesol na pol...
  • upraveno 24. srpna 2012
    To si iba škrtal ?
  • upraveno 24. srpna 2012
    Já to tentokrát asi nedám. V podstatě píšu pořád, ale ne to, co bych měla. :/
  • upraveno 24. srpna 2012
    Ale no tak! Chcete heavymu pokazit soutěž? To by nebylo košér.....
    Vždyť nejde o nic víc než o příjemné počtení a zábavu ne o Pulitzerovu cenu....
    Vzchopte se :-)
  • upraveno 24. srpna 2012
    Nopano Škrtal.. naviac motiv mi strašne pripomína jednu hru....
  • upraveno 24. srpna 2012
  • upraveno 24. srpna 2012
    Samosebou, ale berte to spíš jako zábavu, kterou si krátíme čas do Vichrů, než jako stranický úkol podle nějž bude sepisován posudek :-)
    (Stačí, že to heavymu kazím já, protože Jarla selhala a nenapadlo ji ničovaté nič:( )
  • upraveno 24. srpna 2012
  • upraveno 24. srpna 2012
    Spíš neodbytný :-))
  • upraveno 24. srpna 2012
    Ok tak to dopiŠem.. ale berte to tak že to nebude na desať stran
  • upraveno 24. srpna 2012
  • upraveno 24. srpna 2012
    Desta stran bude mat malo ludi
  • upraveno 24. srpna 2012
    Gardiene, ani minule tu nebyly všechny povídky dlouhé. Moje měly stěží 3 stránky....délka není rozhodující :-)
  • upraveno 24. srpna 2012
    Ok jedna otazka: Bravos vznikol pred zanikom Valarie.. ši?
  • upraveno 24. srpna 2012
  • upraveno 24. srpna 2012
    Vďaka. Lebo opisovať eŠte aj skazu Valarie sa mi nechce.
  • upraveno 24. srpna 2012
    Bravoos založili otroci uprchlí z Valyrie, založili taky asasinský řád mnohotvářného, který má svým způsobem mstít křivdy na bezbranných ovšem podle nějakých jejich vnitřních regulí...je tam ta historka, že řád zabíjel ty otroky, kteří už zkrátka nemohli takhle žít a rozhodli se pro "eutanasii"....logicky se skrývali dokud Valýrie šéfovala světu. Můžeme si třeba myslet, že se věnovali sabotážím a tak, ale v jakém rozsahu nemáme zdání...a nemyslím, že by o tom nějak zvlášť bylo napsáno v knihách....
  • upraveno 24. srpna 2012
    Mriswith koľkým ľuĎom toto slovo niečo povie?
  • upraveno 24. srpna 2012
    Vždycky za to můžeš napsat hvězdičku a dát dolů vysvětlivky :-)
  • MonteKarstarkMonteKarstark The Sun of Winter
    upraveno 24. srpna 2012
    všechno se dá vygooglit
  • upraveno 24. srpna 2012
    To nebude potreba...
  • upraveno 24. srpna 2012
  • upraveno 24. srpna 2012
Abys mohl komentovat, musíš se přihlásit nebo zaregistrovat.