FC NEVADA DRAGONS

upraveno 2. února 2011 v Rozličný pokec
diskusia o atraktivite futbalu, o tankistoch v bráne, o dnešnom derby Arsenal vs Chelsea a mnoho iného.
13334363839150

Komentáře

  • NevadaNevada Co všechno neudělám pro lásku...
    upraveno 21. května 2012
    U TBBT stačí vidět první dvě série. Pak už to jde tolik do háje, že je to úplně jiný seriál.
  • KrisaKrisa Co může zmoknout, může zmoknout.
    upraveno 21. května 2012
  • upraveno 22. května 2012
    Nemyslím si, že by šel seriál do háje, ale určitě ztrácí šťávu. To je ale podle mě problém všech seriálu, které se v podstatě nikam nevyvíjí - HIMYM, True Blood apod. Mně každopádně připadá tento seriál ve svém žánru jako docela dobrý a i u páté série se často zasměju.
  • upraveno 22. května 2012
    No to nevím... 1. a 2. série super, 3. a 4. byly slabší, ale teď ta 5. je nejlepší ze všech (i lepší než první dvě).
  • NevadaNevada Co všechno neudělám pro lásku...
    upraveno 22. května 2012
    5. už jsem nesledovala, protože mě 4. znechutila až moc, takže nedokážu posoudit. Ale podle reakcí lidí, kteří sledují dál a se kterými mám podobný vkus, se to pořád odvíjí ve stejném duchu a je to spíš tragédie (nebrat doslova). Od třetí série je to jiný typ seriálu. Z komedie o nerdech se z toho stala vztahovka s humorem založeným na trapnostech, s megaotravnou postavou Amy.
  • KrisaKrisa Co může zmoknout, může zmoknout.
    upraveno 22. května 2012
    5.série je (podle mě) nejhorší ze všech! Já dávám seriálům velkou šanci (nekritizuji po pár slabších dílech - každý seriál má na ně právo), ale tohle se už fakt nedá. Ze začátku byli asociálové, kteří se k sobě neumějí chovat, ale teď jsou na sebe vyloženě hnusní (hlavně 1. polovina série). To už nebyla sranda, to bylo prostě smutný a ošklivý. HIMYM oproti tomu v poslední sérii zase chytil dech (je to na rozdíl od TBBT milý) a 4. série True Blood mi přišla nejslabší, ale oproti ostatním seriálům je na tom (u mě) ještě pořád hodně vysoko a těším se na další sérii.
  • upraveno 22. května 2012
    Do té doby co se tam objevila Bernadetta a Amy to bylo dobrý, nedavno jsem se dival na prvnich par dilu a to byl uplne jiný serial.
  • upraveno 22. května 2012
    čo hovoríte na Sagana? 5 víťazstiev a jedno druhé miesto v Kalifornii. Myslím, že Cavendish si ho všimol, Tour de France môže byť zaujímavá....
  • upraveno 22. května 2012
    No, 1. půlka, 5. série nebyla tak dobrá, jako druhá polovina, ale ty díly od ledna jsou fakt skvělé. I když... Bernardette je nejlepší postava v seriálu (vedle Howarda) a Amy je taky super. Hodně ty nové postavy pomohly, protože jinak by zůstali zaseklí někde před pěti lety... a to už by byla nuda.
  • upraveno 22. května 2012
    hokej, futbal, cyklistika, tenis, ping-pong... :) (len naznačujem, či nechcete seriálovú tému presunúť)
  • upraveno 22. května 2012
    hezký pokus, sarvene, přidám se.

    Hele lidi, euro je za dveřmi. Věří tu někdo, že ho Rosický odehraje celý? A co Baroš? Převýší jeho počet gólů počet karet za simulování? :-)
  • KrisaKrisa Co může zmoknout, může zmoknout.
    upraveno 22. května 2012
    E? Baroš ještě hraje fotbal? Ten snad dělá v Turecku modela... :)
    Za offtopic se omlouvám, ani jsem si nevšimla, že jsme v FCND :)
  • upraveno 22. května 2012
    celý turnaj je v prípade ČR tri zápasy, hej? (trollujem, ako odmena za špičkovanie pred hokejom :p)

    každopádne budem fandiť, okrem vašich aj nemcom. nikdy v živote som sa k tomu neznížil :p, ale Ozil a spol hrali úžasný futbal v afrike, tak proste musím.
  • upraveno 22. května 2012
    No jasné, o tři zápasy víc než... :-)
  • upraveno 22. května 2012
    Všichni i media tak propírají českou účast na euru, já ve fotbalovym narodaku nevidim nejakou velkou nadeji. Schytaj pár porážek a bude konec. Tomu nezabrani ani peťa čech.
  • upraveno 22. května 2012
  • KrisaKrisa Co může zmoknout, může zmoknout.
    upraveno 22. května 2012
  • upraveno 22. května 2012
    Alek: kazdopadne si vsadim, ze Rosa odpadne....vzdyt uz ted je chudak zase namozeny. Ten uz by ten fotbal mel ale vazne vzdat, nebo bude ve 40 na kriplkare
  • upraveno 22. května 2012
    No já si z něj dělám srandu, ale samozřejmě strašně mu přeju, aby byl ok, co vím tak v Arsenalu měl skvělý závěr sezony - znělo to hodně nadějně.
  • NevadaNevada Co všechno neudělám pro lásku...
    upraveno 22. května 2012
  • upraveno 22. května 2012
  • upraveno 22. května 2012
    Ale fujtajxl, takhle mi zkazit večer... :-)
  • upraveno 29. května 2012
    Díval jsem se na konečnou soupisku pro ME a jsem zklamaný, že se do týmu nedostal Jirka Štajner. Vím, že to nebude zcela objektivní, ale dle mého názoru odvádí lepší práci než většina nominovaných útočníku. Především Milan bude zřejmě "pilířem" nároďáků až do konce své kariéry.
  • NevadaNevada Co všechno neudělám pro lásku...
    upraveno 2. června 2012
    Kdo myslíte, že letos zvedne nad hlavu Pohár muštekýrů? Nadal nebo Djokovič? Nebo snad Federer (zbožné přání, já vím)?
  • upraveno 2. června 2012
    ja tipujem Djokovic, tento rok bude rok slovenskych trenerov :)
  • upraveno 4. června 2012
  • upraveno 4. června 2012
    váša! :-)
  • flanker.27flanker.27 Příslušník pražské hospody :)
    upraveno 4. června 2012
Abys mohl komentovat, musíš se přihlásit nebo zaregistrovat.