No, a mám odhlasováno... Nějak jsem nepobral, jak je to tedy s hlasováním pro vlastní dílo... Ideální by bývalo bylo přidat i možnost "nehodnotím". Jelikož v textu hlasovacího formuláře bylo, že musím hodnotit všechny, tak jsem tam s nevolí ten bod naklepl... (no, alespoň neskončím na nule... :o)) Hmmm, tak jsem rozdělil 38 bodů (jestli si to pamatuji), to jest v průměru 3,5 bodu na povídku,... hmmm.
@Michelle: No jo, když to jsou jedny instrukce u článku, jiné ve formuláři, do toho to mám připravené na bodování 1-3, tak to v hlavě přepočítávám a jedu ...3,2,4,5...doprčic, tahle je moje, ta pětka patří až další povídce a přeskoč to, když už tam je něco vyplněného... Jak říkám, hlasování by mělo být blbuvzdorné... (hlásím se na testování... :o))
Tak jednoduché, žiji s vědomím, že kdyby náhodou ten jeden bod rozhodoval, jestli budu první (no, ani náhodou, byly tam o moc lepší dílka), tak se jej milerád vzdám. :o)
@Jay To je moje vina. Upravila jsem to na webu, ale tady práva nemám. Chtěla jsem to zmínit v diskuzi a napsat i Alekovi, aby to upravil na fóru, ale zapomněla jsem.
Heroické výkony hlasujících jsou skoro tak napínavé jako vyhlášení výsledků. ;-) Tak kdypak se nám to tu objeví? Já myslím, že by se to dalo stihnout i dřív než toho 18. Ale to je jen takové tušení. :-)
Ach jo, já a datumy... :o) Jelikož mi bylo jasné, že se o víkendu ke kompu nedostanu, tak jsem si zafixoval, že se urny uzavřou již o páteční a nadšeně jsem čekal, že dnes ráno již bude vyhodnocení... Ach jo, já a datumy...
@brbr: Já vím, ale když člověk pracuje s daty (jako hromady čísel v databázích), tak to potřebuje odlišit od data (ze slova datum). No, prostě mám to zafixované z praktických důvodů a schválně jsem pohledal (a sám jsem překvapen, jak je čeština v tomto praktická)... Avšak pozor, internetová jazyková příručka Ústavu pro jazyk český Akademie věd České republiky uvádí, cituji:„(Poznámka: U podstatného jména datum nelze odmítat v některých typech textů (zvláště těch, v nichž je třeba rozlišit kalendářní a počítačová data) ani tvary mužského rodu zejména v množném čísle, tj. datumy, datumů, datumům, datumy, o datumech, datumy. Např. Mezi nejčastější data patří datumy.)“ (Google-datum a druhý odkaz)
Komentáře
Vždyť ta stříbrná a bronzová má také motivační účinky.
Na druhou stranu, já jako statistik mám nejraději, když se zveřejní "všechno" (jako v prvním kole)...
Nějak jsem nepobral, jak je to tedy s hlasováním pro vlastní dílo... Ideální by bývalo bylo přidat i možnost "nehodnotím". Jelikož v textu hlasovacího formuláře bylo, že musím hodnotit všechny, tak jsem tam s nevolí ten bod naklepl... (no, alespoň neskončím na nule... :o))
Hmmm, tak jsem rozdělil 38 bodů (jestli si to pamatuji), to jest v průměru 3,5 bodu na povídku,... hmmm.
Jak říkám, hlasování by mělo být blbuvzdorné... (hlásím se na testování... :o))
Indeed :)
@Everett_Young Uz dva tyzdne plati iba prva cast vety :)
Tak kdypak se nám to tu objeví?
Já myslím, že by se to dalo stihnout i dřív než toho 18. Ale to je jen takové tušení. :-)