Hra o trůny bude mít 3. řadu!

upraveno 28. března 2013 v 3. řada
1222325272835

Komentáře

  • Tak trailer bude snad o svátek, 25. února :-)
  • NevadaNevada Co všechno neudělám pro lásku...
  • Já už si říkám... když jsme to vydrželi takhle dlouho, co to doklepat úplně bez traileru? :D O to větší překvapení (šok) by pak člověk prožíval při sledování samotných epizod.
    Určitě to nevydržím a podívám se, ale zatím si s touhle myšlenkou pohrávám... :)
  • No já si právě vzpomínám na ty minulé roky, kdy jsme tu řvali, „dost, už žádné další ukázky“, tak mi to nějak neva, že mě neteasujou a zatím nemám AGOThorečku.
  • MonteKarstarkMonteKarstark The Sun of Winter
    Tak trailer bude prý 25. února a na tuto sezónu bude jen jeden.
  • NevadaNevada Co všechno neudělám pro lásku...
  • MonteKarstarkMonteKarstark The Sun of Winter
    Game Of Thrones Season 3: Chaos Preview
  • @Montezuma3 :applause:
  • KrisaKrisa Co může zmoknout, může zmoknout.
    Hezké. Těším se na trailer a chtěla bych vidět Ramsaye, ať mám čas se psychicky připravovat :)
  • flanker.27flanker.27 Příslušník pražské hospody :)
    To bude jako s druhou sérií - lepší upoutávky než obsah :)
  • @flanker.27 Tak ale to je vždycky tak. (filmy,hry) A vysledek :spike: :onfire:
  • KrisaKrisa Co může zmoknout, může zmoknout.
    upraveno 11. února 2013
  • Asi dám zase šanci prvnímu dílu. ;-)
  • Co to?
    Ale prozradím ti sladké tajemství, první díl většinou stojí za psí štěk, nejlepší bývá devátý. haf, haf
  • NevadaNevada Co všechno neudělám pro lásku...
    upraveno 11. února 2013
  • Já jsem vzdala víru, že by GoT byl extra dobrá adaptace, výroky tvůrců mě z toho vyléčily, ale pořád věřím, že by to mohl být dobrý seriál. Tolik toho snad nechci :roll:
  • KrisaKrisa Co může zmoknout, může zmoknout.
  • Já teda heavyho chápu, na DVD se mu doma práší, tak proč by to nezkusil, třeba se mu to nakonec zalíbí. ;)

    Od třetí série se snažím moc nečekat, ale nějak vnitřně cítím, že bude lepší než druhá, i když o něco horší než první.:-D (Ale nejsem zelenověštec!) Spíš jsem zvědavá, jak si povedou dál, když už je teď celkem jasné, že 4. a 5. série bude. Hostina a Tanec jsou o dost náročnější na zfilmování, budou muset hodně proškrtávat, vymýšlet vlastní věci... Jsem zvědavá, jestli to bude fungovat.
  • @sveva No já doufám a pevně věřím, že prach na ně nesedá. :-)

  • NevadaNevada Co všechno neudělám pro lásku...
    Takže je používáš jako tácky pod pivo?
  • Bylo by čiré barbarství nechat první sérii zavát kdejakým drobným svinstvem. ;)

    Naše maličkost si hodlá dát před třetí sérií další opáčko. Na první se těším, z druhé jsem si o vánocích pustila první dva díly a čím víc nad tím přemýšlím, tím míň se mi do ní chce... :(
  • No DVD jsou dobrý leda tak na podtácky. Sice to tu mám na poličce, ale pouštím si zásadně HD verzi.
  • flanker.27flanker.27 Příslušník pražské hospody :)
    Zatracený HD mazlové :)
  • NevadaNevada Co všechno neudělám pro lásku...
    Já jsem na tom podobně. DVD set mi stojí hned vedle originálů Říma a zatím jsem to kromě namátkové kontroly nepustila. A když jsem viděla a slyšela titulky a dabing, tak nejspíš ani nepustím.
    První sérii jsem viděla 3x. Druhou sérii jsem si chtěla zopakovat během vánočních svátků, ale vždycky mě rychle přešla chuť. Včera jsem si shodou okolností pročítala historii jednoho klubu a znovu jsem si připomněla, co všechno mi na tom vadilo.

    Mimochodem, e-shopy už mají 2. sérii v nabídce. Měla by být v prodeji od 20. března.
  • Já na GoT koukám zásadně v HD.
  • NevadaNevada Co všechno neudělám pro lásku...
    @M1on
    Jestli myslíš ten článek na WiC.netu, tak to je jen výběr fanoušků, který s castingem seriálu nemá nic společného. Dělají to před každou sérií u několika nejvýraznějších nových postav.
  • upraveno 15. února 2013
Abys mohl komentovat, musíš se přihlásit nebo zaregistrovat.