FC NEVADA DRAGONS
diskusia o atraktivite futbalu, o tankistoch v bráne, o dnešnom derby Arsenal vs Chelsea a mnoho iného.
Abys mohl komentovat, musíš se přihlásit nebo zaregistrovat.
Vypadá to, že zde ještě nevlastníš účet. Pokud se chceš zapojit do diskuze, klikni na jedno ze dvou tlačítek níže.
Komentáře
:)
Ja len dufam, ze buducu tour Kreuziger dostane viac volnosti od timu, lebo chlapec na to ma.
Cavendish to schytal za ten včerejší dloubák. :onfire:
http://www.sport.cz/fotbal/evropska-liga/clanek/498694-video-podezrele-penalty-v-evropske-lize-tihle-snazivi-rozhodci-dopiskali.html
A ti ostatní pajtašci samozřejmě taky :-) Jenom, ať mi nikdo netvrdí, že ta dívčina, co byla 7. na 20 km chůze, nemá anorexii.
Maslak bol fajn, keby som videla aj koniec, ale potomok bol ako z divych vajec dnes :-?
@Hildegarda U nás naštěstí starší "fandil" a mladší to tu minutu vydržel (být držen) :-)