FC NEVADA DRAGONS
diskusia o atraktivite futbalu, o tankistoch v bráne, o dnešnom derby Arsenal vs Chelsea a mnoho iného.
Abys mohl komentovat, musíš se přihlásit nebo zaregistrovat.
Vypadá to, že zde ještě nevlastníš účet. Pokud se chceš zapojit do diskuze, klikni na jedno ze dvou tlačítek níže.
Komentáře
Hodně lidí, co jsem slyšel, se netajilo tím, že Francie hraje skvělý a krásný fotbal. Viděl jsem všechny zápasy, a některé nehráli špatně, ale že by šlo o něco víc, to bych brzdil :) Teď hráli s Nigerií naprosto vyrovnanou partii. Dobrej zápas, ale na favority bych je nepasoval. Mým želízkem v ohni zůstává Kolumbie, které to moc přeji :)
Jinak, sleduje tu někdo basket? Můj oblíbený sport, který sám hraji (i když jen street).
http://www.sport.cz/fotbal/ms2014/clanek/587848-napraveny-kanibal-suarez-omluvu-za-kousanec-si-udajne-vynutila-barcelona.html#hp-sez