Tři nejprovařenější teorie

upraveno 6. listopadu 2010 v Spekulace
1356724

Komentáře

  • upraveno 24. května 2011
    Tak podľa mňa vyjednávanie medzi ňou a Tywinom začali až po krvavej svadbe.
  • upraveno 24. května 2011
    To by asi nepodávala ty "antikoncepční" léky dceři, které vydávala za léky, co jí pomohou otěhotnět. A z jejího rozhovoru s Jaimem vyplývá, že byla s Lannistery dříve než po krvavé svadbě (ostatně proto se nechtěla té svatbě sama vyhnout - dobře věděla proč).
  • upraveno 24. května 2011
    To či podávala či nepodávala tie lieky dcére nevieme. A myslím si, že aj ty by si sa tváril, že si bol celý čas s Lannistermi, ak by si sa rozprávala v jej situácii s Jaimem Lannisterom ;). Všetko vychádza z rozhovoru s Jaimem, ale ten nemusí byť pravdivý, zatiaľ čo fyzické dispozície osoby nezmeníš.
  • upraveno 24. května 2011
  • upraveno 24. května 2011
    Ako nehovorím, že to musí byť pravda, to nech posúdi každý sám a nech to Martin v nasledujúcich knihách potvrdí alebo vyvríti. Ja som nahodil tému bez nejakého hlbšieho rozboru, ten rozbor je v tých linkoch vyššie. Určite som to nepodal tak utriedene ako to je tam.
  • upraveno 24. května 2011
    O těch lécích se zmínila sama Jayne, tak jakýpak nevíme? :-) Navíc do toho s Robbem "bušili" noc co noc po několik měsíců - to už je hodně zvláštní, že by neotěhotněla. Mně tady shazuješ ze stolu rozhovor s Jaimem (kde se zmiňuje o dohodě s Tywinem, mimochodem) a sama stavíš důkazy na tom, že jedna postava si všimla, že má zaoblený boky a druhá ne? :-D :-D

    Důkaz místo slibů: Citace z Hostiny:

    Nosíš v sobě jeho dítě, paní?“.....„Nenosí,“ řekla paní Sybell..... „O to jsem se postarala, jak tvůj pan otec poručil.“ A dále sám Jaime říká, že o téhle dohodě ani starý Frey nevěděl...
  • upraveno 24. května 2011
  • flanker.27flanker.27 Příslušník pražské hospody :)
    upraveno 24. května 2011
    Eště dojnice - totiž pardon dvojnice, to už je trochu moc překombinovaný, nemyslíš? jaime pochopitelně bude odvozovat pohled na ženský s Cersei, vedle který bude taková holka působit jako dítě.
  • MonteKarstarkMonteKarstark The Sun of Winter
    upraveno 24. května 2011
    Eddard měl taky dvojníka, ten kterému sťali hlavu byl falešný. Docela by mne zajímalo, jak dlouho ho v té nejhlubší cele Rudé bašty ještě budou držet a jaké pokusy tam na něm dělají.
  • flanker.27flanker.27 Příslušník pražské hospody :)
    upraveno 24. května 2011
    To už bude takový "jiný" Eddard :)
  • MonteKarstarkMonteKarstark The Sun of Winter
    upraveno 24. května 2011
    "Co tě nezabije, to tě posílí"
  • NevadaNevada Co všechno neudělám pro lásku...
    upraveno 24. května 2011
    Lady Westerling uzavřela dohodu s Lannistery čistě ze zištnosti. Dostali pozemky a hrad (jeho trosky), titul, majetek, sňatek do lannisterské rodiny. Podrazem by nic nezískala. Krýt případného Starkova dědice pro ni nemá smysl. Jen by víc ohrozila sebe i svou rodinu. Protože Lannisterové vždycky platí své dluhy. Navíc Catelym její boky nepopisuje jako kulaté, ale dobré. To je trochu rozdíl.
    Tahle teorie je imho nepravděpodobná.
  • upraveno 1. června 2011
    Je tu jeste moznost :) dcera utekla s Bryndenem a matka nechce aby ji lannisteri dali prez drzku tak radsi vezme jinou dívku a ukaze ji jaimemu. o tom by svedcil i odev a stav dívky. namornikova zena je postava jen tuctova - takhle nam postav popisuje vic napriklad Piu nebo Střapáče kteří nejsou pro pribeh duleziti.
  • upraveno 1. června 2011
    Strapáč je patchface?
  • upraveno 18. června 2011
    Hele k těm teoriím a doufam ze mi nekdo odpovi - je teoreticky mozne aby byl Starší bratr se kterým se setkala Brienne Rhaegar Targeryen ?
  • NevadaNevada Co všechno neudělám pro lásku...
    upraveno 18. června 2011
    Bohové, kam na ty divoké spekulace chodíte? :)
    IMHO ne. Vzhledem k nenávisti, kterou Robert k Rhaegarovi choval, se určitě ujistil, že ho skutečně zabil.
    Navíc jsem někde četla, že GRRM prohlásil, že Rhaegar je rozhodně mrtvý.
  • upraveno 18. června 2011
    nasel jsem to na asoiaf.westeros no tak jsem to zkusil hodit sem :D
  • MonteKarstarkMonteKarstark The Sun of Winter
    upraveno 18. června 2011
    Dostat od nejmocnějšího a nejsilnějšího muže Západozemí ránu válečným kladivem v momentě jeho největší zuřivosti a nenávisti by nerozchodil ani Chuck Norris.
  • upraveno 18. června 2011
    no no zas to s robertem nepřehaněj v te době nebyl nejmocnější ani nejsilnější - viz. tywin lannister, gregor clegane, Meč Jitra Dayne, Eddard Stark atd. byl to dobry bojovnik to jistě ale ani on ani rhaegar nebyli uplný špičky v oboru.
  • upraveno 18. června 2011
    Proč jmenuješ Tywina? On za nějakého superválečníka snad nikdy neplatil, ne? Mazaný to on je, ale silný?
  • upraveno 18. června 2011
    protože byl mocný - jako mocný ve velení a síly vojska ne on sám - nesouhlasíš ?
  • MonteKarstarkMonteKarstark The Sun of Winter
    upraveno 18. června 2011
    Dobře, řeknu to jinak:
    Dostat od Roberta na vrcholu jeho formy, zuřivosti a nenávisti ránu válečným kladivem by nerozchodil ani Meč Jitra.
  • upraveno 18. června 2011
    Brynden 'Blackf...: V tom případě nechápu, proč do diskuse o tom, zda by ten či onen přežil ránu válečným kladivem v rukou Roberta v rozpuku sil, taháš něco o vojenské síle? Jistěže souhlasím, že byl Tywin, coby nejbohatší muž království a bývalá králova pravá ruka, jeden z nejmocnější mužů, ale k čemu by mu to bylo, kdyby dostal ránu? :-D

    Montezuma3: Souhlas, ale já tě chápal už od začátku. ;-)
  • upraveno 18. června 2011
    ja pochopil jako mocny jako mcny ne mocny jako nabouchaný ale neřeš.
  • upraveno 18. června 2011
    No tohle bylo hezky v seriálu, kdy suše Ned poznamenal, „tak jaktože na trůně sedí Robert a ne Tywin?“ Tywin viděl jak dopad Rhaegar a usoudil, že mu to za to nestojí :-)))
  • NevadaNevada Co všechno neudělám pro lásku...
    upraveno 18. června 2011
    Ještě k té teorii - I kdyby byl Robert jako obvykle lehkovážný a Rhaegarovu smrt si neověřil, tak Ned by to určitě udělal (na Trojzubci byl). A Jon Arryn taky (ale u toho nevím jestli tam byl).
  • upraveno 19. června 2011
    Je to nepravdepodobné, ale možné
  • flanker.27flanker.27 Příslušník pražské hospody :)
    upraveno 19. června 2011
    Je nepravděpodobné, ale možné, že Malíček je Velký jiný.
  • NevadaNevada Co všechno neudělám pro lásku...
    upraveno 19. června 2011
  • upraveno 19. června 2011
    Flanker.27 . ale malíček je velký jiný, je to známo.
Abys mohl komentovat, musíš se přihlásit nebo zaregistrovat.