Tři nejprovařenější teorie

upraveno 6. listopadu 2010 v Spekulace
1111214161724

Komentáře

  • upraveno 20. dubna 2012
    Skutečná svtba z lásky na nejvyšší úrovni je vlastně jen princ Doran a lady Mellario, kdy se vztah zemřel na standartní poločas rozpadu a odcizení (oba zúčastnění přežili). Děti mají tři. Ovšem Dorne je v mnoha ohledech jiné nž zbytek Západozemí.
  • MonteKarstarkMonteKarstark The Sun of Winter
    upraveno 20. dubna 2012
    Nojo nojo, to byl jen takový vtip. :-)
    Ale abych pravdu řekl, už jsem zapomněl jak to bylo s Mancem a Dallou. Už vím které kapitoly si musím přečíst znovu :-)
  • MonteKarstarkMonteKarstark The Sun of Winter
    upraveno 20. dubna 2012
    Tak oni by se tam nějaké ty šťastné a obdařené párečky našli. Jenže Martin o nich nepíše protože by to byla nuda a nikoho takový šťastný rodinky vlastně nezajímají.
  • flanker.27flanker.27 Příslušník pražské hospody :)
    upraveno 20. dubna 2012
    U Lyanny a Rhaegara se mi láska pořád nechce zdát, resp. ne že by se Lyanně nemohl líbit, ale že by s ním utekla přes to co to může způsobit? To by ke Starkům moc nešlo. Krom toho - utíká od Roberta, protože by se nedržel jedné postele - s ženatým? To přece nedává smysl.
  • upraveno 20. dubna 2012
  • upraveno 20. dubna 2012
    Láska nedává smysl. Láska se prostě stane. Někdy stačí, aby člověk nebyl šťastný s někým jiným. Jako Lyanna s Robertem. Jako Rhaegar s Eliou. Někdy se zoufalé duše zkrátka najdou.
  • upraveno 20. dubna 2012
  • flanker.27flanker.27 Příslušník pražské hospody :)
    upraveno 20. dubna 2012
  • upraveno 20. dubna 2012
    Ćestné? Robb především porušil slib o zasnoubení, což bylo velmi velmi nečestné.

    Následky byly v obou případech velmi podobné.
  • upraveno 20. dubna 2012
  • NevadaNevada Co všechno neudělám pro lásku...
    upraveno 20. dubna 2012
  • upraveno 20. dubna 2012
  • flanker.27flanker.27 Příslušník pražské hospody :)
    upraveno 20. dubna 2012
  • upraveno 20. dubna 2012
  • upraveno 20. dubna 2012
  • flanker.27flanker.27 Příslušník pražské hospody :)
    upraveno 20. dubna 2012
  • upraveno 20. dubna 2012
  • upraveno 20. dubna 2012
  • flanker.27flanker.27 Příslušník pražské hospody :)
    upraveno 20. dubna 2012
    Tyna: Tak se vlastně v tom základním shodujem :)

    svoa00: Ať jsou Freyové jaký jsou, krevní mstu moc nepreferuju. Přecejen pár čestnejch se našlo i mezi nima a nejsem ten, kdo by ved válku s ženama a dětma.
  • upraveno 20. dubna 2012
  • upraveno 20. dubna 2012
    Roslin Edmura miluje, modlí se, aby měla holčičku. naopak si neumím představit, že by Edmure mohl milovat Roslin.
  • flanker.27flanker.27 Příslušník pražské hospody :)
    upraveno 20. dubna 2012
    svoa00: Říkáš, že ty si hýčkáš představu. Usuzuju teda, že to bys e ti líbilo. Já nepředjímám Martinova rozhodnutí, jen co bych sám považoval za správný.

    Tyna: No, Freye asi rád mít nebude. Jestli má něco proti Roslin, tuším, že když mluví s Jaimem, tak se zmiňuje o tom, že Roslin plakala a on si myslel, že je to kvuli tomu, že jaksi poprvé, až potom to pochopil. Každopádně mi nepřišlo, že by o ní mluvil s nenávistí nebo pohrdáním.
  • upraveno 20. dubna 2012
    Když Lyanna umírala, držela nějaké uschlé růže. Lze předpokládat, že to byly růže z věnce, který jí dal Rheagar. Kdyby ji unesl a znásilňoval, bylo by to dost divný.

    "Ned si vzpomínal na to, jak se tehdy usmála, jak pevně její prsty sevřely jeho, když z ní život vyprchal a z dlaně se jí vysypaly růžové okvětní plátky, zčernalé a mrtvé.
  • flanker.27flanker.27 Příslušník pražské hospody :)
    upraveno 20. dubna 2012
    Takovejch únosů z "lásky" únosce už v literatuře bylo :). Navíc nevíme, jestli to byly růže od Rhaegara nebo jak se tam vzaly, třeba si je natrhala na zahradě :)
  • NevadaNevada Co všechno neudělám pro lásku...
    upraveno 20. dubna 2012
    Třeba si ten věnec nechala jako vzpomínku na dobu, kdy byla naposledy šťastná a se svou rodinou ;)
  • upraveno 20. dubna 2012
  • flanker.27flanker.27 Příslušník pražské hospody :)
    upraveno 20. dubna 2012
    Klidně, těch možnejch výkladů je spousta a vlastně nejsme po pěti knihách moudřejší. Grrr. Na druhou stranu až to bude jednou dopsaný, už nebude (asi) o čem spekulovat.
  • upraveno 20. dubna 2012
  • upraveno 20. dubna 2012
  • NevadaNevada Co všechno neudělám pro lásku...
    upraveno 20. dubna 2012
Abys mohl komentovat, musíš se přihlásit nebo zaregistrovat.