Co zrovna čtete?

upraveno 6. listopadu 2010 v Literatura
12122242627144

Komentáře

  • upraveno 15. května 2012
    Smrt odpoledne jsem kdysi dávno četl. Znáš? (Za nejlepší od Hema považuji nicméně Komu zvoní hrana a Fiestu).
    Některé povídky jsou ale takové zvláštní. Třeba ta s tím dobrým světlem. O čem to je? ;-)
  • upraveno 15. května 2012
    Ja som to citala asi pred takymi 10 rokmi, takze vela si uz z toho nepamatam, vdaka, ze si pripomenul, idem si precitat. Mne sa od neho nepacili zase uplne vsetky knihy napr Rajska zahrada bolo bolest docitat.
  • upraveno 16. května 2012
    Z válečné literatury snesu leda tak Pahorek od Rigbyho :-) To je ovšem vynikající čtení :-)
  • flanker.27flanker.27 Příslušník pražské hospody :)
    upraveno 16. května 2012
    A co Jak jsem vyhrál válku, to by se ti mohlo líbit taky :)
  • upraveno 16. května 2012
    Jo aha to byla ta druhá, co jsem snesla :-)) Nicollo Peloči :-D (když říkám druhá, tak ještě myslím i Pahorek z písku, ale to je jen druhý díl, tak to nepočítám)
  • flanker.27flanker.27 Příslušník pražské hospody :)
    upraveno 16. května 2012
    Musíte toho vykuřování nechat, jinak skončíte s četou dvounohejch uzenáčů :)
  • upraveno 16. května 2012
    A co teprve Staré řecké báje a pověsti :-)) Atalanta byla úžasná běžkyně - no to taky musela být - celou dobu kolem paluby a za ní 40 chlapů :-D
  • flanker.27flanker.27 Příslušník pražské hospody :)
    upraveno 16. května 2012
    No jo, ale nechat se nachytat na nějaký jabka...
  • upraveno 16. května 2012
    A kde vezmeme dračí zuby ? :-)
  • flanker.27flanker.27 Příslušník pražské hospody :)
    upraveno 16. května 2012
    Od Arnala?
  • upraveno 16. května 2012
    Tabák bude stačit :-)
  • flanker.27flanker.27 Příslušník pražské hospody :)
    upraveno 16. května 2012
    Tak teď jsem se ztratil :)
  • upraveno 16. května 2012
    Tak si to přečti znova - hned od té krásné hádky na začátku - nejlepší zuby z ulice u TŠÍ ŠEŠTEL - to bylo skorem jako "Chtěl bych si podat inveuát do vafeho fafofifu" :-)
  • flanker.27flanker.27 Příslušník pražské hospody :)
    upraveno 16. května 2012
    Nojó, metání zubama, civil vs. armáda, jak jsem mohl zapomenout. Já si to přečíst už nemůžu, páč náš pejsek rozkousal sice jen jednu knihu, ale zrovna tuhle :)
  • upraveno 16. května 2012
    Si ji pujč v práci - to byla ta nejhloupější výmluva od zaměstnance Národní knihovny :-D
  • flanker.27flanker.27 Příslušník pražské hospody :)
    upraveno 16. května 2012
    Městský :)
  • upraveno 16. května 2012
    v Pražské městské to nemají ? :-D že se juknu na net do vašeho seznamu :-p
  • flanker.27flanker.27 Příslušník pražské hospody :)
    upraveno 16. května 2012
    To víš, že mají, teda máme
  • upraveno 16. května 2012
    Taky si myslím, když to mají i na každé dědině :-D
    Až se uzdravíš, tak si ji pujč :-)
  • flanker.27flanker.27 Příslušník pražské hospody :)
    upraveno 16. května 2012
    Taky jsem díky ní pochopil aspoň trochu pravidla kriketu... :)
  • upraveno 16. května 2012
    Já ne, ale o víkendu si hodlám kriket zahrát :-D
  • flanker.27flanker.27 Příslušník pražské hospody :)
    upraveno 16. května 2012
    Kriket kriket.
  • upraveno 16. května 2012
  • flanker.27flanker.27 Příslušník pražské hospody :)
    upraveno 16. května 2012
    Jeden se učí celý život :)
  • upraveno 18. května 2012
    Prosim vás, mohli by ste mi pomôcť? Vyhral som kupón na knihu, ale neviem sa rozhodnúť medzi Strach múdreho muža a Krstný otec
  • JayJay
    upraveno 18. května 2012
    Já mám rád humor, takže zbožňuji knihy jako:
    Stopařův průvodce po Galaxii, Jak jsem vyhrál válku, Co jsme to tátovi provedli (proti předchozím méně známá, ale jediné v čem na ně ztrácí je délka), Pan Kaplan má stále třídu rád... a podobně.
    A samozřejmě "To snad nemyslíte vážně, pane Feynmane" (ale to je trochu dáno odborností)...
  • JayJay
    upraveno 18. května 2012
  • flanker.27flanker.27 Příslušník pražské hospody :)
    upraveno 18. května 2012
    Jeho Pražané mu nerozuměli :)
  • NevadaNevada Co všechno neudělám pro lásku...
    upraveno 18. května 2012
    Naštěstí.
Abys mohl komentovat, musíš se přihlásit nebo zaregistrovat.