Fanouškovská fikce

upraveno 16. ledna 2013 v Rozličný pokec
1568101175

Komentáře

  • upraveno 24. května 2012
    Nejvíckrát tam byl ovšem Alek. Ten je nejlepší. :-)
  • upraveno 24. května 2012
    Ariane - tvoje zbásnění Roberta se mi moc líbí - je hodně lidské:-)

    Mr. Heavy - 30 normostran.....přestaň si dělat z nadšených pisatelů čurynu :-p

    Gepeto - klidně dohoď více povídek na dané téma - to je naprosto v pořádku :-)

    Hildegardo - na čučoriedky u kozuba se těším :-)))
  • upraveno 24. května 2012
    30 a víc NS je pro extremisty typu Jay. :-)
  • upraveno 25. května 2012
  • upraveno 25. května 2012
    Doufám, že místní pisatelé budou dělat slohově vhodné odstavce. Zkrátka dejte tomu i tvar, aby to celkově nějak vyznělo.
  • upraveno 25. května 2012
    Můžete přidat i nějaké vlastnoruční doprovodné obrázky k textu, jestli budete chtít. :-)
  • GepetoGepeto ( ͡° ͜ʖ ͡°)
    upraveno 25. května 2012
    Jarla: To isto, kedy som mal ja napísať takú stenu textu tak sa asi od hanbi prepadnem :D
  • upraveno 25. května 2012
    Můžete dát svému dílu klidně i nějaké netradiční grafické vyjádření. :-)

    SANSA
    ANSA
    NSA
    SA
    A
  • upraveno 25. května 2012
  • GepetoGepeto ( ͡° ͜ʖ ͡°)
    upraveno 25. května 2012
  • GepetoGepeto ( ͡° ͜ʖ ͡°)
    upraveno 25. května 2012
  • upraveno 25. května 2012
    Když mi řekneš do čeho jsou ty bullety :-) Hm katapult má taky bullety?
  • GepetoGepeto ( ͡° ͜ʖ ͡°)
    upraveno 25. května 2012
    :D Ticho, nevedel som, čo mám dať do rýmu... :D bullet bolo prvé, čo ma napadlo...trebárs šípy :D síce majú arrows ale to je jedno
  • upraveno 25. května 2012
    Boha Gepeto, čo to robíš, já ti nerozumím ani slovo! :-)
  • GepetoGepeto ( ͡° ͜ʖ ͡°)
    upraveno 25. května 2012
    To je naozaj až také zlé?! :D Veď tú anglinu hádam nemám až takú strašnú
  • upraveno 25. května 2012
    to heavy ma anglinu strasnu, ja som rozumela :)
  • GepetoGepeto ( ͡° ͜ʖ ͡°)
    upraveno 25. května 2012
    To ma teší, chvíľu ma to desilo :)

    BTW: Niektoré slovíčka som sa naučil práve teraz, napríklad som potreboval niečo, čo sa bude rýmovať na hope a tak som robil rôzne variácie, až som prišiel na cope a to znamenalo vraj ,,poradiť si" tak sa mi to ešte aj hodilo...
  • upraveno 25. května 2012
    no cope sa pouziva s with...
  • flanker.27flanker.27 Příslušník pražské hospody :)
    upraveno 25. května 2012
    Catapults fired various types of ammunition, incl. stones, giant arrows or darts (according the type - ballistas, onagers, trebuchets etc.).
  • upraveno 25. května 2012
    Flankerovi taky někdy vůbec nerozumím. :-)
  • GepetoGepeto ( ͡° ͜ʖ ͡°)
    upraveno 25. května 2012
  • upraveno 25. května 2012
    teraz som sa pozrela na to este raz a moze :), zvycajne sa pouziva s with, aj mojmu uchu to znie lepsie, ale pouziva sa aj osamotene :)

    to face and deal with responsibilities, problems, or difficulties, especially successfully or in a calm or adequate manner: After his breakdown he couldn't cope any longer.
  • upraveno 25. května 2012
    Teď bohužel musím odbočit od vaší nadmíru zajímavé diskuse, ale potřebovala bych vědět všechno o Wyle, nebo jak se ta Jonova kojná jmenovala. Vím, že tam o ní někde byla zmínka, tuším že u Aryi, ale nějak se mi to nedaří najít. A taky třeba jak byla stará, jestli byla hezká a tak. Na tyto detaily já opravdu paměť nemám.
  • upraveno 25. května 2012
    http://www.icefire.cz/jon-snih-0

    Wyllina podoba není známa.
  • upraveno 25. května 2012
    Děkuji moc sere, příště se pokusím být samostatnější.
  • upraveno 25. května 2012
    Tenhle topik je od toho, aby se lidi poradili a zeptali. ;-)
  • flanker.27flanker.27 Příslušník pražské hospody :)
    upraveno 25. května 2012
  • upraveno 25. května 2012
    Fupec ništ. :-)
  • flanker.27flanker.27 Příslušník pražské hospody :)
    upraveno 25. května 2012
  • GepetoGepeto ( ͡° ͜ʖ ͡°)
    upraveno 25. května 2012
Abys mohl komentovat, musíš se přihlásit nebo zaregistrovat.