Sansa, ach, ta naše malá Sansa!

upraveno 6. listopadu 2010 v Postavy a bytosti
1171820222334

Komentáře

  • upraveno 31. května 2012
    heavy_head: (Otáčím se zády a předstírám pláč) Můj pane, vždyť přece víte, jak působíte na ženy!
  • upraveno 31. května 2012
    Ale tak dámy, komplimenty do příslušného topiku nebo do PM. :-)
  • flanker.27flanker.27 Příslušník pražské hospody :)
    upraveno 31. května 2012
    Já být ženská, tak...
  • upraveno 31. května 2012
    Mně Sansa v knížkách přijde strašně pasivní, nechá se pořád každým jen vláčet, a samozřejmě je tu ta věc s Nedem (věc s Lady je trochu něco jiného). V podstatě neudělala za celé čtyři knihy nic, čím by aspoň vyrovnala tento čin.
    Ale Sansa v seriálu je boží. Možná je to tím, že v těch knížkách prostě není vidět, že je to jen maska, kdežto Sophie Turner tu opravdu předvádí skvělý výkon a v devátém dílu byla naprosto úžasná.
  • upraveno 31. května 2012
    Být flanker ženská, tak...
  • flanker.27flanker.27 Příslušník pražské hospody :)
    upraveno 31. května 2012
    Tak.
  • upraveno 31. května 2012
    GemSignor: Eh, jakou věc s Nedem máš na mysli? Nepatří to snad do pověstných FAQ , které tu byly již asi stokrát vysvětleny? :-)
  • NevadaNevada Co všechno neudělám pro lásku...
    upraveno 31. května 2012
  • upraveno 31. května 2012
    Ano, Ned byl takový vůl, že nepříteli (o kterém ví) prozradí své plány na jeho zničení a Sansa za to může, protože později upřesnila o dost méně podstatnou část plánů svého otce... :)
  • upraveno 31. května 2012
  • upraveno 31. května 2012
  • flanker.27flanker.27 Příslušník pražské hospody :)
    upraveno 31. května 2012
  • upraveno 31. května 2012
    Nevada: Líbí se mi, že zbytečně neplýtváš se slovy, to mám rád. :-)
  • upraveno 31. května 2012
    Flanker: Ty jsi jak časovaná bomba...:-)
  • upraveno 31. května 2012
  • flanker.27flanker.27 Příslušník pražské hospody :)
    upraveno 31. května 2012
    Jo, říká se to o mě.
  • upraveno 31. května 2012
  • upraveno 31. května 2012
  • upraveno 31. května 2012
    Hildegardo - Sparta je kurva - taky sprosté slovo - otěcko to vravel :-))
  • upraveno 31. května 2012
    To slovo na S přede mnou raději nevyslovujte, mohl bych vám nabaníkovat. :-)
  • upraveno 31. května 2012
    Heavy: Chtělo by se mi napsat, že jsem byl vždy rozvážný, ale mnozí zde by se mi mohli vysmát. Ale obdivovat Sansu? To bych musel bejt sjetej makovým mlíkem a to drogy neberu.
  • flanker.27flanker.27 Příslušník pražské hospody :)
    upraveno 31. května 2012
  • NevadaNevada Co všechno neudělám pro lásku...
    upraveno 31. května 2012
  • upraveno 31. května 2012
  • upraveno 31. května 2012
  • upraveno 31. května 2012
  • upraveno 31. května 2012
  • Everett_YoungEverett_Young Praise the sun
    upraveno 31. května 2012
    Tak počkat. Abych si to ujasnil. Heavy_Head, zastánce jemné "milé" Sansy, dobrých mravů, cti a slušnosti, je fanouškem nejdrsnějšího fotbalového klubu u nás? No Heavy, nestačím se divit.
  • NevadaNevada Co všechno neudělám pro lásku...
    upraveno 31. května 2012
    Sansa potřebuje silného, schopného a odhodlaného obránce :)
  • upraveno 1. června 2012
    tak potom preco heavy? :)
Abys mohl komentovat, musíš se přihlásit nebo zaregistrovat.