Kecáliště

upraveno 29. června 2011 v Rozličný pokec
Přenesli jste se v určité diskuzi extrémně daleko od tématu? Nevíte co s tím? Nechce se vám kvůli nějaké malichernosti zakládat nový topic. Sem s tím!!! Multi-tematický topič na cokoliv....
14041434546581

Komentáře

  • MonteKarstarkMonteKarstark The Sun of Winter
    upraveno 5. června 2012
  • upraveno 5. června 2012
    31 :/
  • upraveno 5. června 2012
    sakra zas? :D
  • upraveno 5. června 2012
    Hm, no mně to každopádně nejde otevřít, hodí mě to jen na hlavní stránku toho serveru. :(
  • upraveno 5. června 2012
  • MonteKarstarkMonteKarstark The Sun of Winter
    upraveno 5. června 2012
    To mě to taky hodí na hlavní stránku, ale když to znovu odentruji tak to jde. Nebo prostě vemte tu andesu Ctrl+C, Ctrl+V a je to
  • MonteKarstarkMonteKarstark The Sun of Winter
    upraveno 5. června 2012
  • NevadaNevada Co všechno neudělám pro lásku...
    upraveno 5. června 2012
    Dá se nějak ověřit, jestli mám správné filmy?
  • NevadaNevada Co všechno neudělám pro lásku...
    upraveno 5. června 2012
  • upraveno 5. června 2012
    http://awoiaf.westeros.org/index.php/Eddard_Stark/Theories

    Co říkáte na tohle ?:) Sice je to blbost ale bylo by to krásný :)
  • upraveno 5. června 2012
    Protože se v pádu zachytil o výčnělek stromu...vedle něj viseli tito následující : Rhaenys, Aegon, Viserys, Elia, Lyanna, Robert, Shandor, Joffry, Rhaegar, Renly, Robb, Ros.....
  • upraveno 5. června 2012
  • upraveno 5. června 2012
    Blackfish: To už je moc. Hned na začátku právě tímhle George zlomil srdce mnoha a zjistit někde na konci, že to celé byl jen velký podfuk... :( Plus "argumenty" jsou hóóódně slabé- evidentní zbožné přání.
  • upraveno 5. června 2012
    Chudák on :D Probere se někde a celá rodina po smrti,barák vypálenej, armády rozprášený, na severu se mu pere bolton a stannis :D Ale chtěl bych ho vidět ještě jednou :D zbožné přání :D Třeba ho oživý velký jiný :D Jarlo jak jsi je vyjmenovala uplně jsem si vzpomněl na Stardust jak ve filmu byli duchové těch sedmi bratří, tak jak tady ti sledují dění jako oni :D
  • upraveno 5. června 2012
    A co ten chudák, kterého popravili místo něho?
    Divné stavět teorie na tom, že hlava v teru už nevypadá jako nová a ten kostlivec bez hlavy se zdá nějaký menší. :-)
  • upraveno 5. června 2012
    A Ned a Robb žijou na Letních ostrovech, kam se kdysi na líbanky uchýlili i Rheagar a Lyanna a už tam zůstali. Bacha, možná přijde na návštěvu i Oberyn. Je to moje teorie a já jsem s ní šťastná! :D
  • KrisaKrisa Co může zmoknout, může zmoknout.
    upraveno 5. června 2012
    Ned v cele vytáhl dopis z koše, 30x ho opsal a odeslal a v pádu se zachytil o větev!!!
  • MonteKarstarkMonteKarstark The Sun of Winter
    upraveno 5. června 2012
  • NevadaNevada Co všechno neudělám pro lásku...
    upraveno 5. června 2012
  • MonteKarstarkMonteKarstark The Sun of Winter
    upraveno 5. června 2012
  • upraveno 6. června 2012
  • upraveno 6. června 2012
    O jaké větvi to pořád mluvíte? Asi ne o stromu z Hyperionu, co? :-)
  • upraveno 6. června 2012
    Ben Nevis -
    41:29 - 43:20
  • upraveno 6. června 2012
  • upraveno 6. června 2012
  • upraveno 6. června 2012
  • upraveno 6. června 2012
    To je hrůza jak má člověk to zkouškový a všude 230 příspěvků, 87 příspěvků ... 330 :D Už to ani nestíhám jenom se zeptám vyjadřovali se už čeští čtenáři Nevada, Chmur, Montezuma k tanci?
  • upraveno 6. června 2012
    ten cz topic je zatiaľ mĺkvy
  • KrisaKrisa Co může zmoknout, může zmoknout.
    upraveno 6. června 2012
    Nevyjadřovali, protože jsme ještě nedočetli a bujíme se spoilerů :)
  • upraveno 6. června 2012
    Hmm dneska jsem dal jednu Matematiku... Napadlo mne, že kdyby existovalo konečné množství variant racionálních konců, tak by jste (jsme) je měli už všechny znát... :-D

    Krisa: No Asterix a obelix to není no :P ten je hned...
Abys mohl komentovat, musíš se přihlásit nebo zaregistrovat.