FC NEVADA DRAGONS

upraveno 2. února 2011 v Rozličný pokec
diskusia o atraktivite futbalu, o tankistoch v bráne, o dnešnom derby Arsenal vs Chelsea a mnoho iného.
14041434546150

Komentáře

  • upraveno 12. června 2012
    no mocinky jsem se bál v tý druhý půlce. Zásadní zlom byl odchod rosy a pak ten maglajz s čechem, ten je nabudil. Ale zase bych ten výkon nesnižoval, výhra i tak zasloužená. Obrana hrála jak z partesu, občas i byla vidět čapkova strojová kombinace :-)

    tak tedy příště, a konečně s Bosákem.
  • upraveno 12. června 2012
    Co máte proti Čapkovi? Bosák je lepší, ale pořád ho řadím mezi dobré komentátory...
  • upraveno 12. června 2012
    Mně to přijde přesmíru trapný, když tam rozjíždí ty obehraný přirovnání a sousloví. Teď si oblíbil právě strojovou kombinaci. Chybí mi u něj improvizace, jazyková pestrost. Ale jo u fotbalu to není zlý, víc mi vadil v tenisu - i když tam ted dali nějakýho novýho a to je teprv tragédie oproti Svačinovi.
  • upraveno 12. června 2012
    Poliaci si koledujú, ale gól dali krásny!
  • upraveno 12. června 2012
    ten byl
  • upraveno 12. června 2012
  • upraveno 12. června 2012
    Když na to tak koukám, tak tu sobotu vidim docela bledě - Poláci jsou nebezpečný.
  • upraveno 12. června 2012
    Obávam sa, že vas dajú... Nechceš zasiahnuť v melisandre a stanisovi?
  • upraveno 12. června 2012
    sarven: nepráskej :-)
  • upraveno 12. června 2012
    lezie mi na nervy
  • upraveno 12. června 2012
    už to pomalu vzdává, chlapec... .-)
  • upraveno 13. června 2012
    Bez Rosy to nepůjde, bez Baroše jo. :-)
  • upraveno 13. června 2012
    Bez Ros nejde nikdy nic :)
  • upraveno 13. června 2012
    Rosa Bolton Achilles.
  • upraveno 13. června 2012
  • flanker.27flanker.27 Příslušník pražské hospody :)
    upraveno 13. června 2012
  • upraveno 13. června 2012
  • upraveno 13. června 2012
    Tak odkládám učení, snad velká jména Něm vs. Niz nezklamou a bude to pěkný fotbal a padne pár gólů - je mi vcelku jedno kdo je dá, možná trochu víc fandim Němcum.
  • upraveno 13. června 2012
    Fandim Nemcom, nedá sa inak. Hrajú skvele a Ozil má fantastické prihrávky.
  • MonteKarstarkMonteKarstark The Sun of Winter
    upraveno 13. června 2012
    Pochybuji že to bude lepší než předchozí zápas. Každopádně já v této skupině fandím Dánsku.
  • upraveno 13. června 2012
    No to mě... že já nedal na ten tip Chmura a Gomeze do sestavy snů nedal - takovejch bodů jsem prošustroval pro hezké oči Ronalda! :-)
  • NevadaNevada Co všechno neudělám pro lásku...
    upraveno 13. června 2012
    Nj, zahledět se chlapům do očí se nevyplácí :)
  • flanker.27flanker.27 Příslušník pražské hospody :)
    upraveno 13. června 2012
    To přijde na chlapce :)
  • upraveno 13. června 2012
    Uff, skoro jsem van Persieho před chvílí ze sestavy vyřadil :-)
  • upraveno 13. června 2012
  • upraveno 13. června 2012
    a už to bylo o prsa korejské ženy? :-)
  • flanker.27flanker.27 Příslušník pražské hospody :)
    upraveno 13. června 2012
  • NevadaNevada Co všechno neudělám pro lásku...
    upraveno 13. června 2012
    Jsem četla povzdech :o))
  • flanker.27flanker.27 Příslušník pražské hospody :)
    upraveno 13. června 2012
    No, Alek si určitě povzdechl kéž bych měl tak krásný hlas jako on...
  • upraveno 14. června 2012
Abys mohl komentovat, musíš se přihlásit nebo zaregistrovat.