Ja som sa celú noc snažil predstaviť si, ako by mohla vyzerať scéna Aerona v kapitole Prorok v Hostine a keď som už konečne zaspal, tak sa mi snívalo o tom, že sa na to pozerám z diaľky... Desivejšie by bolo, keby Aeron topil mňa :D Niežeby som nedôveroval Utopenému bohu, ale...
Na WIC se objevilo pár informací o třetí řadě oficiálně potvrzených od HBO:
1. Natáčet se bude i v Maroku (nejspíš dějová linka s Daenerys). 2. Scénáristické složení: David Benioff & D.B. Weiss, Bryan Cogman, George R.R. Martin a Vanessa Taylor 3. Režisérské složení: David Benioff & D.B. Weiss (!), Alex Graves, Michelle MacLaren, Dan Minahan, David Nutter a Alik Sakharov
Ale no tak :) Mě se spíš nelíbí, že ty siamský dvojčata nemaj žádný režisérský zkušenosti. To jako chtěj ušetřít za režíséry? To by si moh už rovnou Benioff zahrát třeba Mance Nájezdníka a Weiss bleskurychlýho lorda :D
Mno já bych řekla, že B+W budou režírovat epizodu nebo epizody, které sami napsali, a epizoda s příslušnou scénou bude nejspíš jedna z nich. Navíc v rozhovoru říkali, jak jsou z tý scény nadšený ;)
Komentáře
1. Natáčet se bude i v Maroku (nejspíš dějová linka s Daenerys).
2. Scénáristické složení: David Benioff & D.B. Weiss, Bryan Cogman, George R.R. Martin a Vanessa Taylor
3. Režisérské složení: David Benioff & D.B. Weiss (!), Alex Graves, Michelle MacLaren, Dan Minahan, David Nutter a Alik Sakharov
Ale nejde odsudzovať, snáď to bude túto sezónu lepšie...