Odkazy , obrázky...

upraveno 14. dubna 2019 v Rozličný pokec
15556586061368

Komentáře

  • upraveno 5. července 2012
    Ale ten doktor .....není to ani Farnsworth (jsem myslela, že by to mohl být na stole za ním sterilizátor....) Jako indicii bych považovala tu značku na rukávu....vypadá to jako OSN ?
    U stolu vedle něj sedí rodák z Příbora a vedle chlapíka znám, ale nevybavím si.....U klavíru je Wolfi, ale ta ženská ? Ani Frida ani Mata Hari....tak kdo ?
  • upraveno 5. července 2012
    Ale jo nevado - bude to Ford, i když se to nezdá...má autíčko a ten oblek bude pracovní kombinéza - ty byly z tohohle režjného materiálu....(no jasně dělali to amíci - mělo mne napadnout, že přírodovědec tam nemá co pohledávat :( )
  • upraveno 5. července 2012
    Darwin tam je, nevidím ale Chucka Norrise.
  • upraveno 5. července 2012
  • upraveno 5. července 2012
  • GepetoGepeto ( ͡° ͜ʖ ͡°)
    upraveno 5. července 2012
    Vidím tam Tomyho Lee :D Vzadu hore naľavo pri tej lodi s červenými plachtami...

    A dole je Einstein...

    A myslím, že dole vpravo v rohu je aj ten.. jak sa volá, čo sme ho tu nedávno rozoberali... dalajláma? ano, ten.. asi

    A hore s pištoľou je ten revolucionár, jak sa volá, to už neviem.. čosi Gbláblázzbáblá čosi...
  • upraveno 5. července 2012
    Ten v hadře s brýlemi je Gándhí a s puškou myslíš Čegevaru, kterého objímá Fidel ?
  • GepetoGepeto ( ͡° ͜ʖ ͡°)
    upraveno 5. července 2012
  • NevadaNevada Co všechno neudělám pro lásku...
    upraveno 5. července 2012
  • upraveno 5. července 2012
    Tak moment Kim Ir Sen je podle fotek ten, co stojí nad velkým Maem.....podle uniformy to sedí a podle fotek bez brýlí.....huh s těma žlutýma je potíž :-) Bruklí je k poznání snadno :-)) před Kolumbovou lodí a nad Čurčilem...kdo je ale ten malíř vedle něj nemám potuchy :(
  • upraveno 5. července 2012
  • GepetoGepeto ( ͡° ͜ʖ ͡°)
    upraveno 5. července 2012
    Nie je ten dole vľavo sediaci Chaplin? Nevdel som, že má taký... desivý výraz :O
  • NevadaNevada Co všechno neudělám pro lásku...
    upraveno 5. července 2012
    Á, koukám tam mám překlep. Samozřejmě Hepburn.
  • GepetoGepeto ( ͡° ͜ʖ ͡°)
    upraveno 5. července 2012
  • MonteKarstarkMonteKarstark The Sun of Winter
    upraveno 5. července 2012
    To co má Elvis na sobě je uniforma?
  • upraveno 5. července 2012
    Vlevo nahoře poznám jen Pelého, Pythágora a Lenina....toho zeleného s naginátou už jsme někde viděla, ale nevzpomenu si ....za trůnem je Clinton vedle Kolumba, ale kdo je na trůně ? Trůn je neidentifikovatelný, ještěrku na něm nechápu a typos má jakoby faraónskou plachtu, ale nemá faraónský vous - jsem naprosto zmatena :( Ten vpravo na železnou Margaret hledící netuším...leda dohledat podle čopky s peříčkem.....pod Čurčilem jsou dva...jednoho znám od vidění a ve svetru s flaškou je Hemingway...pod nima zase nevím...
  • upraveno 5. července 2012
    Elvis nebude mít unifomu, ale třásničky na kovbojském oblečku a brouká Stalinovi do ouška a vedle je Leonardo. ten v klobouku se žvárem za Elvisem nevím, pak Třasooštěp, Paganini a na koních Tamundžin a Bonaparte a u stole vedle Leonarda Marx a Piccard?
  • GepetoGepeto ( ͡° ͜ʖ ͡°)
    upraveno 5. července 2012
    čurčil je tak strašne komický :D Mne tak vždy pripadal a ešte aj na tej kresbe... .D
  • MonteKarstarkMonteKarstark The Sun of Winter
    upraveno 5. července 2012
    Já myslím že:
    Tamundžin -> Cengiz Han
    Paganini -> Vivaldi
  • MonteKarstarkMonteKarstark The Sun of Winter
    upraveno 5. července 2012
    A ten s tím obrazem vpravo dole by mohl být Salvador Dali, ale nemá knírek :-/
  • NevadaNevada Co všechno neudělám pro lásku...
    upraveno 5. července 2012
    (Temüdžin=Čingischán)
  • flanker.27flanker.27 Příslušník pražské hospody :)
    upraveno 5. července 2012
  • GepetoGepeto ( ͡° ͜ʖ ͡°)
    upraveno 5. července 2012
    Kto je napravo od Maa? Je mi známy...
  • flanker.27flanker.27 Příslušník pražské hospody :)
    upraveno 5. července 2012
    Jinak jsem zapomněl, mezi Hitlerem a Ecem je Mussolini.
  • upraveno 5. července 2012
    Dík flankere - jo bude to spíše Beethoven než Mozart, ale třeba ten Attenborough je vážně Ford, jak říkala Nevada - má autíčko, i když ta podoba je spíš na Davida než Henryho....tak Bismark! a De Góóól :-)) hleďmež! Ale toho mezi Bismarkem a Mussolinim vidím fakt spíše na Sadáma....Jo Petr Veliký - jsem si říkala, že ten obraz znám! Ale zmátla mne Kolumbova loď...kde je Kolumbus? Nebo není ? S houslema jsem tipovala Paganiniho - ten obrázek je hrozně mizerný, ale Paganini měl mít dlouhý nos a hubený ksicht. S tím Kimem a Maem nesouhlasím a už jsem Ti posílala fotky - u stolu je s doutníkem Mao a nad ním je Kim...ten mledý v papaše u Forda nevím...fotky neodpovídají na Čenkajšeka ani jiné co znám :( Z těch dalších jsem nevěděla Mandelínu a Viléma II.
  • KrisaKrisa Co může zmoknout, může zmoknout.
    upraveno 5. července 2012
    Nad Picassem je Mcihael Jordan (baskeťák) a nad Mandelou je Čínský překážkař na 110m Liu Xian(g) - ale nevím přesně, jak se to píše.
    Vlevo od Charlese je Pavarotti.
    Vlevo od Arafata je Marylin Monroe (ikdyž mi přijde spíš jak Kateřina Brožová).
  • MonteKarstarkMonteKarstark The Sun of Winter
    upraveno 5. července 2012
    Tak Salvador je ten v baloňáku s holí?
  • KrisaKrisa Co může zmoknout, může zmoknout.
    upraveno 5. července 2012
  • upraveno 5. července 2012
    Nevím toho vyvráceného u stolu. Původně jsem myslela Kublaje, ale nejsem si jistá...pak je Mojžíš, Konfucius, Gándhí, Rodin, Van Gogh a Piccaso - ty dva týpky tam znám podle ksichtu....vpravo nahoře Dante mezi třemi žluťáky a pod ním Onassis ve svetru, nad ním Charles a Starý Budha a vedle Dalí a nad nima Pavarotti. Ten starý císař je snad Čchin (koho jiného by dávali?) a za ním matka Terezoid a ten Vilém II. a černouš je Jordan ? A s majzlíkem Michilangello ? Jo a ještě u velblouda trojka Caesar, Aparát a Merylin...
  • upraveno 5. července 2012
Abys mohl komentovat, musíš se přihlásit nebo zaregistrovat.