Hrdinové Písně - bodovací hra

upraveno 27. října 2012 v Akce a hlasování
1484951535456

Komentáře

  • GepetoGepeto ( ͡° ͜ʖ ͡°)
    upraveno 28. července 2012
  • GepetoGepeto ( ͡° ͜ʖ ͡°)
    upraveno 28. července 2012
    Aha, ale tie by neboli delieľné :/ Pardón...
  • upraveno 28. července 2012
    Tolik jich vypadlo? Písečné zmije, Addam Marbrand, Genna a Daven Lannister,......
  • upraveno 28. července 2012
    Proč tam není ani jedna Mormontice, ale třeba takový Waymar Royce ano?
  • upraveno 28. července 2012
    Zároveň je nutné podotknout, že čísla 128 a 152 jsou druhočísla, zatímco číslo 150 je nečíslo! Kdybychom pracovali se 151, tak bychom měli prvočíslo a to už není náhoda!
  • GepetoGepeto ( ͡° ͜ʖ ͡°)
    upraveno 28. července 2012
  • MonteKarstarkMonteKarstark The Sun of Winter
    upraveno 28. července 2012
    Tak ten širší seznam se může určo ještě rozšířit.
  • upraveno 28. července 2012
    Ja by som bol aj za užší
  • upraveno 28. července 2012
    Hlavně pak neposílat Starka proti Starkovi... :D
  • upraveno 28. července 2012
    časom budú musieť čeliť Aryi a prehrať :)
  • upraveno 29. července 2012
  • upraveno 29. července 2012
    Sarven, Chmur, Miss Utah: Dejte vlastní návrhy. Počty. Seznamy. Jména. Takhle to není příliš konstruktivní.
  • upraveno 29. července 2012
    Co takhle 200? Pěkné číslo dělitelné čtyřma :)
  • upraveno 29. července 2012
    brbr: To by později nevycházelo. Pokud se počítá s nějakou formou čtvrtfinále atd.
    Musí to být dle názoru člověka v matice takřka neposkvrněného - 32, 64, 128 apod.
    Tak ono udělat takový seznam není žádný problém. Jenže co člověk to odlišný názor na určité postavy. Pak dojde ke sporům atd.
  • flanker.27flanker.27 Příslušník pražské hospody :)
    upraveno 29. července 2012
    256? :)
  • upraveno 29. července 2012
    A proč ne rovnou 1024? :-)
    A co takhle prostě hrát a počkat, až se stav 64 zaplní? Pak by se pokračovalo, dokud by nějak nevykrystalizovalo celkové pořadí. Chcete ještě Síň vítězů upřesnit, aby každá postava měla své pořadí?
  • upraveno 29. července 2012
  • upraveno 29. července 2012
  • upraveno 29. července 2012
    Když tam není Pyp, nemusí být ani Grenn. A Axella Florenta bych taky vynechala.
  • upraveno 29. července 2012
    sarven: Mé typy na vyhazov:
    Rozhodně Howland Reed- o tom pořád prakticky nic nevíme.
    Citroš a Tom Sedmistruna- čím byli významní? Já si je pamatuji jen jako "ty další z Bratrstva".
    Styr, magnar Thennů- jeden z Divokých a tuším, že vedl útok na Černý hrad, ale víc toho snad ani nevíme.
    Missandei- jen "ta další služka Daenerys".
    septa Mordane- tu známe prakticky jen jako vychovatelku, co chválila Sansu a hanila Aryiny kovářské ruce.
  • upraveno 29. července 2012
    sarven: z těch v kurzívě bych lobbovala za Randylla Tarlyho, Varamyra, Xara Daxose a Selyse, ostatní můžeme podle mě v klidu vynechat.
  • upraveno 29. července 2012
    Z těch co jsou psaní kurzívou určitě lobuji za Yorena a Randylla. Z ostatních co nejsou kurzívou se podle mě klidně můžou vyhodit např. Skahaz, Malý a Velký Walder
  • upraveno 30. července 2012
    S Grešlí a septou bych souhlasil, Qaithe bych možná nechal. (u Freyů nevím, mě osobně se až na pár vyjímek pletou :D )
  • upraveno 30. července 2012
    Norvos97: Freyů není nikdy moc málo! :D Já si teď třeba z hlavy vůbec nevybavím, kdo to jsou Edwyn, Ryman, Hosteen nebo Anys...
  • upraveno 30. července 2012
    Podle mě je tam na to, kolik je jich důležitých, moc málo Freyů.navrhuji přidat ještě přinejmenším Edwyna, Rymana či Černého Waldera, potažmo Hosteena s Aenysem a chromým Lotharem.Vyřadil bych například Qaithe, Grešli nebo Septu Mordane.
  • upraveno 30. července 2012
    Já tuším leda tak to, že Hosteen a Aenys jsou mrtví, ale ani za to bych ruku do ohně nedala... :D
  • upraveno 30. července 2012
    Pokud Freye, tak Rhaegara.
  • upraveno 30. července 2012
    Freyů není nikdy dost! Zeptej se lorda Waldera (nebo mě).
  • upraveno 30. července 2012
  • upraveno 30. července 2012
Abys mohl komentovat, musíš se přihlásit nebo zaregistrovat.