Jen tam chybí pořádnej "You know nothing" - něco silnýho, po čem budete mít pořádnou díru v paměti. Ale musí to být políbené ohněm a pokud možno s ledem.
Jarla: Hlavně to je ze samých dobrých věcí. Rum - dobrý, mléko - dobrý, čokoládáa - dobrý, kafe - dobrý. Z toho nemůže vyjít nic špatného. Navíc jsem velká fanynka rumu :)
z toho GOT nápojového lístka by som vyskúšala všetko- hlavne Blood of the Dragon a Cersei´s poison. Rozhodne by som ale nepila to, kde sa vyskytuje mlieko /temné spomienky/...
Dovolali jste se na zákaznickou linku společnosti Pražská plynárenská, a. s. Naše operátorky právě vyřizují rumy, které sem dorazily před Vámi. Vyčkejte prosím.
Komentáře
To se mi líbí ;-)