Různé filmy

upraveno 6. listopadu 2010 v Film a televize
13334363839394

Komentáře

  • paulczpaulcz zima se blíží
    upraveno 29. února 2012
  • upraveno 29. února 2012
  • upraveno 29. února 2012
    Jojo, u Nolteho mě hodně mrzelo, že nevyhrál Oscara. Z mého pohledu nejlepší výkon mezi nominovanými v kategorii. Ale Oscary je lepší nekomentovat :)
    First Class mi právě přišlo méně vážné a více zábavné než X-Men a X-Men 2, které jsou mezi comicsovými adaptacemi trochu někde jinde.
  • KrisaKrisa Co může zmoknout, může zmoknout.
    upraveno 29. února 2012
    First Class je pro mě asi ten nejlepší X-men ze všech. Navíc hlavní role tam hrají 2 moji oblíbení herci.
  • upraveno 29. února 2012
    Krisa: Tipnu si - McAvoy a Fassbender, že jo? :)
  • NevadaNevada Co všechno neudělám pro lásku...
    upraveno 29. února 2012
    Bože, z Fassbendera asi brzy začnu mlátit hlavou o stůl. Je skoro všude, kam se podíváš. A když ne on, tak Jeremy Renner nebo Sam Worthington. Nechápu to ani u jednoho z nich. I když Fassbender aspoň jakžkaž dobře vypadá a Renner umí být chvílemi zajímavý.
  • KrisaKrisa Co může zmoknout, může zmoknout.
    upraveno 29. února 2012
    svoa00: Trefa
    Nevada: Takový ty vlny oblíbenosti taky nemusím (zvlášť po něčí smrti), ale u Fassbendera mi to ani moc nevadí. Já si ho začala "všímat" od 300, kde jsem si všimla jeho asi 350 zubů :)
  • upraveno 29. února 2012
    Tak módní vlny jsou ve všem. Nicméně Fassbender má podle mě charisma. Renner obsazovanej je, ale málokdy do hlavní role, takže o nějaké explozi bych v jeho případě nehovořil. Worthington je nudný, bez charisma a časem zapadne. Toť můj tip.
  • upraveno 29. února 2012
    Fassbender je super!
  • KrisaKrisa Co může zmoknout, může zmoknout.
    upraveno 29. února 2012
    Worthington zatím hlavně nehrál v až tak dobrých filmech, abych si řekla "jo, to je vono, to je frajer". Myslím teda ty 3 po kterých vznikla Worthingtono-mánie (Souboj Titánů, Avatar a Terminátor-Salvation).
  • upraveno 29. února 2012
    Worthingtona jsem viděl ve špionážním filmu Dluh a tam hrál hodně. Dobrý herecký výkon ve filmu se zajímavým námětem ( agenti Mossadu honí válečnáho zločince).
  • MonteKarstarkMonteKarstark The Sun of Winter
    upraveno 29. února 2012
    Worthington? Všude? Bavíte se tom chlapíkovy co hrál v TS jen proto, že ho tam prosadil Cameron. Aby potom na něho v Avatarovi lidi nekoukali jak jojo. A po těch dvou filmech už hraje jen... ehm, ani nevím. To naopak Damon a Franco hrají všude.
  • upraveno 29. února 2012
    Viděli jste někdo Železnou lady? Pro mě absolutní nuda. (Ale je tam Lloyd- Viserys a Glen- Jorah.)
  • KrisaKrisa Co může zmoknout, může zmoknout.
    upraveno 29. února 2012
    Montezuma3: No dobře, spíš "Worthington měl hrát všude" :)
  • NevadaNevada Co všechno neudělám pro lásku...
    upraveno 29. února 2012
  • upraveno 29. února 2012
    Ač bych mnohem radši viděl vysokorozpočtové zpracování DC-čkové Justice League, tohle bude taky pořádná pecka. :)
  • upraveno 29. února 2012
  • upraveno 29. února 2012
    Zrovna jsem dokoukala http://www.csfd.cz/film/265655-blitz/ (někde tu z toho byla ukázka). "Malíček" byl psychopat k sežrání, bohužel se vééélká část filmu točila kolem "drsného" hlavního hrdiny, který většinu času trávil snahou vypadat DRSNĚ a vysvětlováním, jak moc velký "Ir" je. Počínaje tlučením zlodějíčků irskou verzí hokejky,přes neustálé nalejvání irskou whiskey, po vyhrožování zmlácením v irském stylu. (Jen doufám, že skuteční Irové nejsou takoví idioti.) Myslím, že to je další ukázka nevyužitého potenciálu filmu.
  • upraveno 29. února 2012
    Ano, tu snahu o drsnost Jason provozuje docela často. A kupodivu mu za to slušně platěj.
  • upraveno 29. února 2012
  • upraveno 29. února 2012
  • upraveno 29. února 2012
    No proto vynaklada veskery svuj talent na to toho drsnaka hrat :)
  • upraveno 29. února 2012
  • upraveno 29. února 2012
    Jupí...konečně nějaký zajímavý muzikál...
  • KrisaKrisa Co může zmoknout, může zmoknout.
    upraveno 29. února 2012
  • Everett_YoungEverett_Young Praise the sun
    upraveno 29. února 2012
    jo Orlík znám. Neni to rasistické a nacionalistické...No dobře trochu jo, ale jenom trochu. Dobře, trochu hodně.
  • upraveno 29. února 2012
  • upraveno 29. února 2012
  • upraveno 29. února 2012
Abys mohl komentovat, musíš se přihlásit nebo zaregistrovat.