Jojo, u Nolteho mě hodně mrzelo, že nevyhrál Oscara. Z mého pohledu nejlepší výkon mezi nominovanými v kategorii. Ale Oscary je lepší nekomentovat :) First Class mi právě přišlo méně vážné a více zábavné než X-Men a X-Men 2, které jsou mezi comicsovými adaptacemi trochu někde jinde.
Bože, z Fassbendera asi brzy začnu mlátit hlavou o stůl. Je skoro všude, kam se podíváš. A když ne on, tak Jeremy Renner nebo Sam Worthington. Nechápu to ani u jednoho z nich. I když Fassbender aspoň jakžkaž dobře vypadá a Renner umí být chvílemi zajímavý.
svoa00: Trefa Nevada: Takový ty vlny oblíbenosti taky nemusím (zvlášť po něčí smrti), ale u Fassbendera mi to ani moc nevadí. Já si ho začala "všímat" od 300, kde jsem si všimla jeho asi 350 zubů :)
Tak módní vlny jsou ve všem. Nicméně Fassbender má podle mě charisma. Renner obsazovanej je, ale málokdy do hlavní role, takže o nějaké explozi bych v jeho případě nehovořil. Worthington je nudný, bez charisma a časem zapadne. Toť můj tip.
Worthington zatím hlavně nehrál v až tak dobrých filmech, abych si řekla "jo, to je vono, to je frajer". Myslím teda ty 3 po kterých vznikla Worthingtono-mánie (Souboj Titánů, Avatar a Terminátor-Salvation).
Worthingtona jsem viděl ve špionážním filmu Dluh a tam hrál hodně. Dobrý herecký výkon ve filmu se zajímavým námětem ( agenti Mossadu honí válečnáho zločince).
Worthington? Všude? Bavíte se tom chlapíkovy co hrál v TS jen proto, že ho tam prosadil Cameron. Aby potom na něho v Avatarovi lidi nekoukali jak jojo. A po těch dvou filmech už hraje jen... ehm, ani nevím. To naopak Damon a Franco hrají všude.
Zrovna jsem dokoukala http://www.csfd.cz/film/265655-blitz/ (někde tu z toho byla ukázka). "Malíček" byl psychopat k sežrání, bohužel se vééélká část filmu točila kolem "drsného" hlavního hrdiny, který většinu času trávil snahou vypadat DRSNĚ a vysvětlováním, jak moc velký "Ir" je. Počínaje tlučením zlodějíčků irskou verzí hokejky,přes neustálé nalejvání irskou whiskey, po vyhrožování zmlácením v irském stylu. (Jen doufám, že skuteční Irové nejsou takoví idioti.) Myslím, že to je další ukázka nevyužitého potenciálu filmu.
Komentáře
First Class mi právě přišlo méně vážné a více zábavné než X-Men a X-Men 2, které jsou mezi comicsovými adaptacemi trochu někde jinde.
Nevada: Takový ty vlny oblíbenosti taky nemusím (zvlášť po něčí smrti), ale u Fassbendera mi to ani moc nevadí. Já si ho začala "všímat" od 300, kde jsem si všimla jeho asi 350 zubů :)
http://kultura.idnes.cz/landa-nema-rad-prazdnou-zabavu-proto-chysta-muzikal-o-elfech-a-upirech-1kv-/divadlo.aspx?c=A120229_204641_divadlo_ob