Ideální vládce

upraveno 23. listopadu 2010 v Akce a hlasování
145791019

Komentáře

  • upraveno 24. července 2008
  • upraveno 25. července 2008
    to heavy_head: já nepodporoval, já odporoval :P to měla být ironie.
    Rudé kněžce nevěřím ani za mák. Martin sice naznačoval, že proti ledu se dá bojovat jedině ohněm, ale osobně se mi nezamlouvá ani jedna z těch dvou stran. Rudá magie je démonologie. Je založená na krvavých rituálech a s dobrem nemá nic společného. To už raději utopený bůh :D.
  • upraveno 25. července 2008
  • flanker.27flanker.27 Příslušník pražské hospody :)
    upraveno 25. července 2008
    sarven: Tak něčemu takovému u Stannise nevěřím ani za mák. Stannis má hodně zvláštní, ale velmi silný smysl pro spravedlnost a čest a pokud bude duševně zralý nevěřím, že něco takového způsobí. Tohle by sedělo spíš na prospěchářskou politiku Lannisterů, i u Daenerys bych si to s její představou vlastního mesiášství dovedl představit.
  • upraveno 25. července 2008
    ja ho z toho upodozrievam. myslím, že v mene toho čo považuje za správne je schopný urobiť veľa zla.
    Jeho zmysle pre spravodlivosť a česť sa krúti a zvíja v plameňoch. Davosa už počúval na pol ucha a na Zdi bol ochotný ísť dosť ďaleko, len aby získal Jona na Zimhorade.
    A nezabúdajte, že nie je pravý Svetlonoš.
  • upraveno 25. července 2008
    a všetci si pamätáme, že Stanis už hranicu prekročil. Nech už akokoľvek ospravedlníme zabitie Renlyho, ďalšie dva atentáty na deti sú biľagom a varovaním.
  • upraveno 25. července 2008
    No že by to došlo až tak daleko bych neřekl. Vidím to, že tam mimo další děj bojují další dvě mocnosti ... oheň a led. Pochybuji taktéž, že by oheň jen tak nechal led proniknout hluboko do území aby získal pochybnou taktickou výhodu. Led se těžce zatlačuje nazpět. Melisandra má Stanise v hrsti a používá ho jako nástroj. Vysvětlit věci tím správným způsobem - to je vše co stačí k ovládání Stanise. Jen by mě zajímalo co se stane, až led s Jinejma zaženou, protože oheň je dobrý sluha... ale zlý drak ;)
  • upraveno 25. července 2008
  • upraveno 25. července 2008
    "neverím, že Stanis sa jej dokáže postaviť" já bych tomu i věřil ... jen to bude jeho poslední věc co udělá.
  • upraveno 25. července 2008
  • upraveno 25. července 2008
  • upraveno 25. července 2008
  • upraveno 26. července 2008
  • upraveno 26. července 2008
    Proč hádat? Vždyť je to celé sranda, ne? Stejě jako výzvy, aby se někdo zamyslel sám nad sebou. :-) Většina či menšina, všichni jedna rodina!
  • upraveno 26. července 2008
  • upraveno 26. července 2008
    Stannis je mi prostě iracionálně sympatický. :-) Konstrukce "může překvapit" je mi rovněž sympatická. Ale možná, že jsem jen v hlubokém omylu. Nemáte někdo čas mi je osvětlit? ;-)
  • upraveno 26. července 2008
  • flanker.27flanker.27 Příslušník pražské hospody :)
    upraveno 26. července 2008
    Tak mě je Stannis sympatický racionálně. Až na plány s Edrikem zatím neudělal nic, s čím bych výrazně nesouhlasil. A předně STANNIS JE KRÁLEM a hájí svůj trůn, nedobývá ho. Z toho hlediska je nutno hledět na jeho akce.
  • upraveno 27. července 2008
  • upraveno 27. července 2008
  • upraveno 27. července 2008
    V jedné z knih někdo řekl: Po každé rebélii dříve či později jedna ze stran prohraje - vůdci jsou potrestáni a ostatní jsou odsouzeni aby ohnuli koleno. Panovník jim odpustí a "jede se dál". Není to samozřejmě doslova, ale nějak tak to tam bylo.
  • upraveno 27. července 2008
    Melisandra je cool! (jakkoliv to zní nepatřičně) :-) Možná ji nemáte rádi, ale musíte uznat, že má styl.
  • upraveno 27. července 2008
  • upraveno 27. července 2008
    A Sansa je taky cool! A může překvapit! :-)
  • upraveno 30. července 2008
    to heavy_head: To by měla. Koneckonců, Sedm se na ní stále ještě usmívá (doufám žš to není škleb)...
  • upraveno 1. srpna 2008
  • upraveno 4. srpna 2008
    Všemu nakonec povládne Bronn, tak to má být a tak to bude!:)
  • upraveno 5. srpna 2008
    Rozhodně Daenerys:umí být tvrdá, ale na rozdíl od Stannise i pružná (myslím povahou:-); je chytrá (na svůj věk velmi); dělá chyby, ale dokáže se z nich poučit (doufám:-), má dobrý původ (až na těch pár desítek šílenců) atd.
    Stannis je neurotik a Melisandra fanatik, to neskončí dobře:)
  • upraveno 5. srpna 2008
    Ale kam to Daenerys zatím dotáhla? Zatím jen "zbavila" několik měst otrokářů...Nepopírám, že má určitý potenciál. Ale ZATÍM ne k vládnutí takovému království.
  • upraveno 7. srpna 2008
    vzhľadom na východiskový stav - predaná nevesta šialeného brata - to dotiahla dosť ďaleko. Kam by si chcel, aby to dotiahla? veď jej cieľ je až v poslednej knihe...
Abys mohl komentovat, musíš se přihlásit nebo zaregistrovat.