Moorti: Hej, tady to není spoiler. A souhlas, vypálení Zimohradu a smrt Rodrika a Luwina mě dostala skoro stejně jako Nedova poprava... a jedna událost v Bouři mečů. Hezky jsem si zanadávala. Zimohrad byl takovej můj domov v Martinově světě ;)
Alek: No áno, ja už sa psychicky pripravujem na tú scénku z Búrky, ale aspoň to zmiernia dve iné :) Búrka je dosť dorbé čítanie s prekvapivými závermi...
jj záver stretu králov kde sa poslední dvaja Starkovia ktorí sa ešte dovtedy držali spolu museli rozdeliť, zatial čo za nimi horel Zimohrad je najsmutnejšou časťou celej ságy...zmieňovaná udalosť z búrky nie je ani tak na slzy ako skorej na hnev
Branislav 'Gepeto': V topicu Střetu králů jsou spoilery ze střetu králů bez začernění - pro ty, co ho ještě nepřečetli je to na vlastní nebezpečí. (stejně jako topic Tance pro ty, co ještě nedočetli Tanec)
Komentáře