Střet králů

upraveno 29. dubna 2011 v Píseň ledu a ohně
13»

Komentáře

  • upraveno 11. května 2012
  • upraveno 11. května 2012
    Těch slz, které tě ještě čekají... závidím :-)
  • upraveno 11. května 2012
    Moorti: Hej, tady to není spoiler. A souhlas, vypálení Zimohradu a smrt Rodrika a Luwina mě dostala skoro stejně jako Nedova poprava... a jedna událost v Bouři mečů. Hezky jsem si zanadávala. Zimohrad byl takovej můj domov v Martinově světě ;)
  • GepetoGepeto ( ͡° ͜ʖ ͡°)
    upraveno 11. května 2012
    Alek: No áno, ja už sa psychicky pripravujem na tú scénku z Búrky, ale aspoň to zmiernia dve iné :) Búrka je dosť dorbé čítanie s prekvapivými závermi...
  • upraveno 25. července 2012
    jj záver stretu králov kde sa poslední dvaja Starkovia ktorí sa ešte dovtedy držali spolu museli rozdeliť, zatial čo za nimi horel Zimohrad je najsmutnejšou časťou celej ságy...zmieňovaná udalosť z búrky nie je ani tak na slzy ako skorej na hnev
  • upraveno 25. července 2012
  • GepetoGepeto ( ͡° ͜ʖ ͡°)
    upraveno 25. července 2012
  • GepetoGepeto ( ͡° ͜ʖ ͡°)
    upraveno 25. července 2012
  • KrisaKrisa Co může zmoknout, může zmoknout.
    upraveno 25. července 2012
    Branislav 'Gepeto': V topicu Střetu králů jsou spoilery ze střetu králů bez začernění - pro ty, co ho ještě nepřečetli je to na vlastní nebezpečí. (stejně jako topic Tance pro ty, co ještě nedočetli Tanec)
  • GepetoGepeto ( ͡° ͜ʖ ͡°)
    upraveno 25. července 2012
  • upraveno 25. července 2012
Abys mohl komentovat, musíš se přihlásit nebo zaregistrovat.