Diskuze s překladatelkou

upraveno 1. června 2010 v Píseň ledu a ohně
1234568»

Komentáře

  • flanker.27flanker.27 Příslušník pražské hospody :)
    upraveno 9. prosince 2011
    sarven: Ach, kde ty zlaté časy jsou, tehdá platilo, že spoiler za prvé nevim co to je a za druhý mě to uráží :)
  • upraveno 9. prosince 2011
    on pravdu má!
  • KrisaKrisa Co může zmoknout, může zmoknout.
    upraveno 9. prosince 2011
    flanker.27: Ale zas by vám ze staré školy, bez nás nově příchozích, přece bylo smutno :)))
  • flanker.27flanker.27 Příslušník pražské hospody :)
    upraveno 9. prosince 2011
    Ale tak někteří noví pochopí, že stránky co běžej pět let nezávisle na seriálu už maj něco oddiskutováno. No a pak jsou tu jiní někteří noví, kteří nepochopí, že stránky co běžej pět let nezávisle na seriálu už maj něco oddiskutováno.
  • upraveno 10. prosince 2011
    No já nevim, když hned v první větě článku zazní, že je to diskuze o Hostině pro vrány, tedy čtvrtém dílu, tak se dá docela předpokládat, že se bude mluvit i o předchozích dílech...
Abys mohl komentovat, musíš se přihlásit nebo zaregistrovat.