TV seriály

upraveno 23. ledna 2011 v Film a televize
14647495152362

Komentáře

  • upraveno 15. června 2012
  • flanker.27flanker.27 Příslušník pražské hospody :)
    upraveno 15. června 2012
    Týjo, je o pět dní mladší než já :)
  • upraveno 15. června 2012
    flankere - ale vypadá starší :-D
  • flanker.27flanker.27 Příslušník pražské hospody :)
    upraveno 15. června 2012
  • NevadaNevada Co všechno neudělám pro lásku...
    upraveno 15. června 2012
  • GepetoGepeto ( ͡° ͜ʖ ͡°)
    upraveno 15. června 2012
    Ona ale Karkulka vo fantasy svete vyzerá inak... Ja som ju ani nespoznal najskôr.. A v tom fantasy svete je krajšia :P
  • KrisaKrisa Co může zmoknout, může zmoknout.
    upraveno 15. června 2012
    Nevada: To je právě schválně - ve Storybrooku se obléká...vyzívavě
  • upraveno 15. června 2012
    Můj manžel prohásil, že se mu víc líbí Regina, připomíná mu Veroniku Paroulkovou z čt24, která se mu líbí, Karkulka je na něj moc couroidní.
  • upraveno 15. června 2012
  • flanker.27flanker.27 Příslušník pražské hospody :)
    upraveno 15. června 2012
  • upraveno 15. června 2012
  • upraveno 15. června 2012
  • upraveno 15. června 2012
  • flanker.27flanker.27 Příslušník pražské hospody :)
    upraveno 16. června 2012
    Tyna:
    RIMMER: Ona má všechno. Styl, vkus, půvab... Je fakticky rozkošná.
    KRYTON: Ano, jsem tak rád, že se Vám líbí. Skoro bych řekl, že je na spadnutí nějaký románek.
    RIMMER: Ty Kryťáku lišáku - asi máš pravdu!
    KRYTON: Hehe, no jistě. Nos má trochu nedotažený, ale mně se to líbí.
    RIMMER vypadá na okamžik zmateně, ale zdrží se komentáře.
    RIMMER: Je to zvláštní. Jak ta se podobá mojí švagrové Jannine.
    KRYTON: Kamila vypadá jako Vaše švagrová? Co je s ní? Měla nějakou příšernou autonehodu?
    RIMMER: Jannine? Ne, jistěže ne. Byla to modelka.
    KRYTON: A vypadala jako Kamila?
    RIMMER: Úplně. Ta podoba je zázračná.
    KRYTON: Co předváděla? Motorové svíčky?
    RIMMER: Náhodou si myslím, že je přitažlivá.
    KRYTON: Opravdu?
    RIMMER: Zajisté.
    KRYTON: Já se Vám taky líbím?
    RIMMER: Ty? Ovšemže ne. Ty vypadáš jako okousaná tužka s gumou na konci.
    KRYTON: No, klidně si myslete, co chcete. Protože v tomhle velkém, širém vesmíru jsou osoby, podle nichž vypadám úžasně. Obzvláště v mých ostrých očních partiích. Děkuju Vám mockrát!
  • upraveno 16. června 2012
    flankere - neboj, nejsi v tom sám...celebritální vady mám taky...dokud to nejsou cerebrální, tak je všechno v cajku :-D
  • flanker.27flanker.27 Příslušník pražské hospody :)
    upraveno 16. června 2012
  • upraveno 16. června 2012
  • flanker.27flanker.27 Příslušník pražské hospody :)
    upraveno 16. června 2012
    Hubní?
  • upraveno 16. června 2012
    Nečuč, jak to překládá nějaký PhDr, koukej, jak to překládá MVDr. :-))
  • flanker.27flanker.27 Příslušník pražské hospody :)
    upraveno 16. června 2012
    tlamní? :)
  • upraveno 16. června 2012
    Rostrum je přece rypáček :-))
  • flanker.27flanker.27 Příslušník pražské hospody :)
    upraveno 16. června 2012
    Trochu zlobim no :))
    Ovšem pro mě je rostrum latinsky příď lodi.
    V bitvě u Mylae 260 př. n. l. Římani poprvý porazili Kartágince a na počest vítězství byly přídě ukořistěných kartáginských lodí použity jako výzdoba vyvýšeného řečnického stupínku na římském Fóru, kterému se od těch časů říkalo rostrum. :)
  • upraveno 16. června 2012
    Jistě, ale pro prasátko je to rypáček..dokonce i pro to z příměstského lesíka :-))
  • flanker.27flanker.27 Příslušník pražské hospody :)
    upraveno 16. června 2012
    Jak řikám, trochu zlobim, mám takovou náladu :)
  • upraveno 16. června 2012
    No já taky - děláme si čínu se spoustou ovoce a něco zeleniny a otevřeli jsme si k tomu portské :-)
  • flanker.27flanker.27 Příslušník pražské hospody :)
    upraveno 16. června 2012
    Mám vývar (po běhání přijde k chuti) a švédský masový koule :)
  • GepetoGepeto ( ͡° ͜ʖ ͡°)
    upraveno 16. června 2012
  • flanker.27flanker.27 Příslušník pražské hospody :)
    upraveno 16. června 2012
    Když to sníš, budeš si moct... co? :)
  • upraveno 16. června 2012
    Dosntane financ na tři kopečky zmrzky :-))
  • GepetoGepeto ( ͡° ͜ʖ ͡°)
    upraveno 16. června 2012
Abys mohl komentovat, musíš se přihlásit nebo zaregistrovat.