TV seriály

upraveno 23. ledna 2011 v Film a televize
14849515354362

Komentáře

  • MonteKarstarkMonteKarstark The Sun of Winter
    upraveno 2. července 2012
    Jojo, však to je první epizoda. Ostatní ještě neměly premiéru.
  • GepetoGepeto ( ͡° ͜ʖ ͡°)
    upraveno 2. července 2012
    Richard II.? Nezúčastnil sa náhodou jednej z Krížiackých výprav? Tej s tými Korunovanými hlavami? Alebo to bol Richard I. Levie srdce? Teraz neviem :D
  • upraveno 2. července 2012
    Hm Richard II. se oženil s českou princeznou...víc si nepamatuji :-))
  • upraveno 2. července 2012
  • GepetoGepeto ( ͡° ͜ʖ ͡°)
    upraveno 2. července 2012
    Aha...
  • NevadaNevada Co všechno neudělám pro lásku...
    upraveno 8. července 2012
  • upraveno 9. července 2012
  • upraveno 10. července 2012
    Tak jsem začala sledovat poníky (ty nové - My little pony: Friendship is magic) a jsem z toho paf. Opravdu skvělé. Trošku mi to připomíná Shaun the Sheep. Spousta narážek na filmy a seriály a sci-fi atd. Star Wars konec, 10. Doktor atd. atd. A Rainbow Dash občas vypadá jako nyan cat :D.
  • GepetoGepeto ( ͡° ͜ʖ ͡°)
    upraveno 10. července 2012
    :/ Not sure If trolling or kidding... or just a weirder
  • upraveno 10. července 2012
    Není to trolling. Tak trochu jsem byla nakažena na Festivalu Fantazie. Furt se to pouštělo a je tam opravdu kopa narážek na ty seriály a filmy. Jasně, Shaun the sheep pořád vede, jelikož nikdo nemůže porazit ovečku, která se na maškarní párty převleče za Daleka, ale i tak je to sranda.
  • GepetoGepeto ( ͡° ͜ʖ ͡°)
    upraveno 10. července 2012
    :D Tak želám veľa... Farebných zážitkov...
  • upraveno 10. července 2012
    :D No, to víš, na FFku tě lidi "donutí" žrát všelijaké nesmysly. Třeba taková "Call me maybe" tam jelo v jednom kuse :D.
    V jednom z dílů poníků zase jeden poník skákal do postele a řval u toho "Geronimooo!", což je typická hláška (a jasná narážka) na 11. Doktora (Doctor Who).
  • GepetoGepeto ( ͡° ͜ʖ ͡°)
    upraveno 10. července 2012
    :D Call me maybe niééééééé.... To je ako pieseň od tej z tej studne z Kruhu :D Moc lenivá, aby volala sama..
  • upraveno 10. července 2012
    Ono šlo hlavně o trošku jinou verzi klipu... :D
  • upraveno 10. července 2012
    Gepeto: MLP je náhodou prekvapivo záživná vec, samozrejme v rámci recesie. Ak si pod tým predstavuješ nezáživnú kravinu typu Barbie, bol by si prekvapený. Odporúčam aspoň pár dielov pozrieť. :-P
  • GepetoGepeto ( ͡° ͜ʖ ͡°)
    upraveno 10. července 2012
    Nu, nejdem riskovať, že sa niekto z rodiny prichytí, ako to pozerám .D
  • ThorarThorar Když umřel, tak umřel.
    upraveno 10. července 2012
  • upraveno 10. července 2012
  • upraveno 11. července 2012
    Na Newsroom se hodně těším - novinářské prostředí, profesní deformace... :-) Snad to bude dobrý jako State of Play - btw, díky za doporučení, myslím, že to bylo někde tady.

    Zatím ale jedu Mad Men, tak dávám Newsroom náskok.
  • NevadaNevada Co všechno neudělám pro lásku...
    upraveno 11. července 2012
    Rádo se stalo :)
  • upraveno 11. července 2012
    já věděl, že foukalo z téhle strany :-)
  • upraveno 13. července 2012
  • upraveno 13. července 2012
  • upraveno 13. července 2012
    Dexter hezky nalákal, ale můj dnešní TV zážitek přemazal právě zhlédnutý pilot Newsroomu. Bylo to zatraceně dobrý! A překvapivě zábavný.

    „Seriously, do I have a blog?!“ To mě rozsekalo :-)
  • upraveno 13. července 2012
    Newsroom by mě taky zajímal, ale není časová kapacita na seriály. :-(
    I ten Perception budu muset nejspíš vynechat.
  • NevadaNevada Co všechno neudělám pro lásku...
    upraveno 13. července 2012
  • upraveno 14. července 2012
    Já to Studio 60 snad i zkoušel, ale taky jsem to pro nějaký podobně hloupý problém utnul :-)

    Úvod Newsroom je absolutně dokonalej - napsanej, nasnímanej, střihnutej... A provoz newsroomu hodně dramaticky podanej - ale já jim docela rozuměl, ten adrenalin znám. Když máte zprávu, kterou jiní nemají, čekáte, až se vám to dostane do ruky, pak to odpálíte a jen sledujete, jak to všichni jedou podle vás... :-)

    Myslím, že GoT dostal dalšího brášku, se kterým bude soupeřit ve sledovanosti.
  • upraveno 14. července 2012
    Skvělé, jen mám trochu strach, aby udrželi nasazenou laťku prvního dílu.
    Střet idealismu a cynismu bývá vděčné téma.
    On the air je prostě adrenalin!
    A to uvolnění po bitvě...
    "Tohle není naše řídící místnost?" :-))

    Tohle vážně vyrobilo HBO?
  • upraveno 14. července 2012
    S podobnou tématikou, ale film - znáte Vysíláme zprávy? Taky hodně dobré.
  • upraveno 14. července 2012
Abys mohl komentovat, musíš se přihlásit nebo zaregistrovat.