Tak jsem začala sledovat poníky (ty nové - My little pony: Friendship is magic) a jsem z toho paf. Opravdu skvělé. Trošku mi to připomíná Shaun the Sheep. Spousta narážek na filmy a seriály a sci-fi atd. Star Wars konec, 10. Doktor atd. atd. A Rainbow Dash občas vypadá jako nyan cat :D.
Není to trolling. Tak trochu jsem byla nakažena na Festivalu Fantazie. Furt se to pouštělo a je tam opravdu kopa narážek na ty seriály a filmy. Jasně, Shaun the sheep pořád vede, jelikož nikdo nemůže porazit ovečku, která se na maškarní párty převleče za Daleka, ale i tak je to sranda.
:D No, to víš, na FFku tě lidi "donutí" žrát všelijaké nesmysly. Třeba taková "Call me maybe" tam jelo v jednom kuse :D. V jednom z dílů poníků zase jeden poník skákal do postele a řval u toho "Geronimooo!", což je typická hláška (a jasná narážka) na 11. Doktora (Doctor Who).
Gepeto: MLP je náhodou prekvapivo záživná vec, samozrejme v rámci recesie. Ak si pod tým predstavuješ nezáživnú kravinu typu Barbie, bol by si prekvapený. Odporúčam aspoň pár dielov pozrieť. :-P
Na Newsroom se hodně těším - novinářské prostředí, profesní deformace... :-) Snad to bude dobrý jako State of Play - btw, díky za doporučení, myslím, že to bylo někde tady.
Zatím ale jedu Mad Men, tak dávám Newsroom náskok.
Já to Studio 60 snad i zkoušel, ale taky jsem to pro nějaký podobně hloupý problém utnul :-)
Úvod Newsroom je absolutně dokonalej - napsanej, nasnímanej, střihnutej... A provoz newsroomu hodně dramaticky podanej - ale já jim docela rozuměl, ten adrenalin znám. Když máte zprávu, kterou jiní nemají, čekáte, až se vám to dostane do ruky, pak to odpálíte a jen sledujete, jak to všichni jedou podle vás... :-)
Myslím, že GoT dostal dalšího brášku, se kterým bude soupeřit ve sledovanosti.
Skvělé, jen mám trochu strach, aby udrželi nasazenou laťku prvního dílu. Střet idealismu a cynismu bývá vděčné téma. On the air je prostě adrenalin! A to uvolnění po bitvě... "Tohle není naše řídící místnost?" :-))
Komentáře
V jednom z dílů poníků zase jeden poník skákal do postele a řval u toho "Geronimooo!", což je typická hláška (a jasná narážka) na 11. Doktora (Doctor Who).
Zatím ale jedu Mad Men, tak dávám Newsroom náskok.
„Seriously, do I have a blog?!“ To mě rozsekalo :-)
I ten Perception budu muset nejspíš vynechat.
Úvod Newsroom je absolutně dokonalej - napsanej, nasnímanej, střihnutej... A provoz newsroomu hodně dramaticky podanej - ale já jim docela rozuměl, ten adrenalin znám. Když máte zprávu, kterou jiní nemají, čekáte, až se vám to dostane do ruky, pak to odpálíte a jen sledujete, jak to všichni jedou podle vás... :-)
Myslím, že GoT dostal dalšího brášku, se kterým bude soupeřit ve sledovanosti.
Střet idealismu a cynismu bývá vděčné téma.
On the air je prostě adrenalin!
A to uvolnění po bitvě...
"Tohle není naše řídící místnost?" :-))
Tohle vážně vyrobilo HBO?