Kecáliště
Přenesli jste se v určité diskuzi extrémně daleko od tématu? Nevíte co s tím? Nechce se vám kvůli nějaké malichernosti zakládat nový topic. Sem s tím!!! Multi-tematický topič na cokoliv....
Abys mohl komentovat, musíš se přihlásit nebo zaregistrovat.
Komentáře
(Já jsem počítačový antitalent. Vytvořit takovéto věci je nad mé schopnosti.)
Chápu že člověku co prožil velkou osobní ztrátu se rozhodně těžko poslouchá o "nadstandardní péči" politických elit.
Poměrně slušný přehled, kolik operací už Václav Havel podstoupil, pro zájemce tady:
http://www.ahaonline.cz/clanek/musite-vedet/31719/lekari-priznavaji-havel-je-komplikovany-pacient.html
svoa00: To mne docela potěšilo :-)
To spíš jeho suita ho stále oslovuje "pane prezidente".
Že měl lepší zdravotní péči? Tak to je, bylo a bude všude - přece jenom se lékař více zviditelní, když bude léčit někoho známého, než Krisu z horní dolní...to chápu, že to může být nemorální a bla bla bla, to je věc jiná
Dyť přece korektnost v titulování je potřeba v moderní době a jenom podle titulu poznáte charakter člověka...
A cože mu to operovali? Játra?
Nevada: Ono to bylo placeno z peněz daňových poplatníků?
Je jasné, že většina lidí letí na emoce a smrt známé osoby (nedejbože havárie více osob) musí být pro redaktora vánoce.