Jídlo a pití

upraveno 26. června 2011 v Rozličný pokec
Dneska jsem měl tu čest ochutnat svatojánské pivo. Bylo docela dobré, ale hlavně mě přivedlo na myšlenku založit topic na téma, které mají lidé společné bez rozdílu. Tedy najdou se mezi námi tací, kteří posvátnou zásadu "alkohol podávaný v malých dávkách neškodí v jakémkoliv množství" nectí, tak jsem se rozhodl rozšířit diskusi na téma jídlo. Pokud tady daná diskuse již je, tak prosím Aleka, aby jí smazal a zahodil jí na smetiště dějin, ale v opačném případě nechtě diskuse započne. Tématem je cokoliv, co Vás napadne. Co Vám chutná, co jste dnes vypili (snědli). Dějiny pití, vaření. A tak dále, a tak dále....

1111214161724

Komentáře

  • upraveno 1. srpna 2012
  • upraveno 1. srpna 2012
    Chech - krupice na divoko (s kakaem, cukrem a máslem) je vynikající mlsanda po které se doma můžeme utlouct a to včetně chlapů...tatík dlouhé roky tvrdil, že to není jídlo pro chlapa a jiné mačo kecy a pak předstíral, že strašně nerad dojídá, co zbylo po nás až mu mamka řekla, že nám nemusí ukrádat, ale normálně si říct o porci pro sebe, když ho honí mlsná...tak se na chvíli zabýčil, ale pak začal předstírat, že vaří krupici pro psa, protože ji má rád...ale vždycky pro chudáka jezevčíka vařil z litru - aby to prý nemusel odměřovat (tak pitomou výmluvu si vymyslí jen chlap) a pak "chudák" jen prý dojídal zbytky, co by pes nesněd. Až po padesátce s těmi vylomeninami přestal a začal krupici nepokrytě vařit pro sebe.
    I drahý choť mi tvrdil, že není na sladké. Tvářila jsem se, že mu věřím, ale učinila několik pokusů s buchtama, pudinkama, dortama a zákuskama a ejhle....nejvíc jich spořádal on....a když se málem popral s dcerou o vylizování zbytku krému z mísy, tak jsem mu řekla, že už to na mne nemusí hrát, že není na sladké....půl dne se tvářil dotčeně, ale pak rezignoval....
    Ach ti chlapi! Jsou schopni sami sobě namlouvat, že jim sladké nejede....jako by to bylo nějaké mačo hrdinství....
    A krupice se láduje horká rovnou přelitá na talíř. Babička mi ji nechávala chladnout a to jsem pak odmítala jíst :-p Spálený jazyk k tomu holt patří :-D
  • flanker.27flanker.27 Příslušník pražské hospody :)
    upraveno 1. srpna 2012
    Čestný slovo že krupice mi nejede. Kachnička oproti tomu je ušlechtilý pták. :) Ale proti sladkýmu nejsem vůbec, domácí jahodové knedlíky, amolety (palačinky), olejové buchty, mňam
  • upraveno 1. srpna 2012
    V pořádku :-) to nebylo konkrétně o blahodárných účincích krupice - posloužila jako příklad :-) Osobně mám nejraději rýžový nákyp. To si uvaříte rýži, pak do pekáče (vymazaného a vysypaného) dáte část rýže, na to kusy čokolády (na vaření i lískoořechové) a kousky banánů, pak další vrstvu rýže, zalít šlehačkou s rozšlehaným žloutkem a pak "pěničku" - sníh z bílků ušlehaný s moučkovým cukrem - a zapéct....jaj už na to mám chuť :-)
  • upraveno 1. srpna 2012
    Jarla: ta tvoje rýže je takové lehčí jídlo :-D ale musí být dobrá, když tam dobroty dáváš. Achichi, honí mě mlsná.
  • flanker.27flanker.27 Příslušník pražské hospody :)
    upraveno 1. srpna 2012
    Nákypu jsem taky moc na chuť nepřišel, nějak mám tu rejži moc spojenou se slanou stravou. Ale na druhou stranu jsem ho měl vždycky jen v jídelně, u nás doma se nedělal
  • upraveno 1. srpna 2012
    Flanker: zkusto, já jsem po svém vlastnoručním meruňkovém změnila názor.
  • upraveno 1. srpna 2012
    brbr - to už postulovali pejsek s kočičkou, že když tam dáš samé dobré věci, tak to musí být dobré! :-D
    Dva chlapi nezávisle na sobě, kteří neholdují nákypu mne nařkli, že to vůbec není rážový nákyp, ale něco docela jiného. Na jednoho přitom zírali i jeho rodiče "Tys jedl rýžový nákyp?!?!"
  • upraveno 1. srpna 2012
    Prave min tyzden som skusila nahradit ryzu prosom a nebol to taky zly napad, aj ked ma manzel vykazal, zevraj proso je pre andulky :)
  • upraveno 1. srpna 2012
    Jarla: myslis zaliat slahackovou smotanou?
  • upraveno 1. srpna 2012
    Šlehačka je jenom jedna - to, co sebereš z mlíka a lze to našlehat - tudíž to musí mít více jak 30% obsah tuku.
    Máslo je taky jen jedno - to vezmeš tu šlehačku a stlučeš ji - pevné je máslo a tekuté podmásli.

    (nějaké umixované oleje a soje šlehačkou nikdy nebudou)
  • upraveno 1. srpna 2012
  • upraveno 1. srpna 2012
    Když není krupice, tak se dá totéž udělat z mouky :-p :-))
  • upraveno 1. srpna 2012
  • GepetoGepeto ( ͡° ͜ʖ ͡°)
    upraveno 1. srpna 2012
    Time to New Topic: Vedeli ste, že melón sa dá grilovať :D A vraj to chutí dobre
  • ThorarThorar Když umřel, tak umřel.
    upraveno 1. srpna 2012
    Chmure pořádnej chlap jí co má rád a dělá co má rád a nestydí se za to a hrdě se k tomu hlásí :-)
  • upraveno 1. srpna 2012
  • upraveno 1. srpna 2012
  • flanker.27flanker.27 Příslušník pražské hospody :)
    upraveno 1. srpna 2012
    V našem rodu je známý na ovocný knedlíky těsto tvarohový (neužíváme), kynutý (užíváme) a napalovaný (uměla jen babička, máma bohužel ne, prej je nejlepší).
  • GepetoGepeto ( ͡° ͜ʖ ͡°)
    upraveno 1. srpna 2012
  • upraveno 1. srpna 2012
  • GepetoGepeto ( ͡° ͜ʖ ͡°)
    upraveno 1. srpna 2012
  • upraveno 1. srpna 2012
    Hildegardo - aha, rozlišuji:
    smetana - libovolný obsah tuku (může mít i nad třicet a nebo ne)
    šlehačka - nad 30% obsah tuku
  • flanker.27flanker.27 Příslušník pražské hospody :)
    upraveno 1. srpna 2012
    Jo, roslinný a jiný náhražky neberu, když šlehačka tak pěkně z mlíka/smetany
  • upraveno 1. srpna 2012
    flankere - to mi vždycky připomene vykopávku od Žentouru:
    "Máme svý názory
    máme svý vlastní cíle navzdory
    máme sny a právo dělat chyby
    máme svý důvody
    vidět svět tak jak se to nehodí
    necouvat a nebrat malý ryby"


    A nebo náhražky, imitace, sálám :-D
  • flanker.27flanker.27 Příslušník pražské hospody :)
    upraveno 1. srpna 2012
    Aspoň ten název imitace nekecá :)
    Ne jako "cihla na smažení" z rostlinnýho tuku. Anebo jak je dneska v módě dávat všemu hezký názvy - actimel namísto syrovátka :)
  • upraveno 1. srpna 2012
    Aktimel je superbyznys! :-))
  • flanker.27flanker.27 Příslušník pražské hospody :)
    upraveno 1. srpna 2012
    Jo, vydělávat na odpadových surovinách, tomu říkám recyklace :)
  • A ja som sa prave vcera dozvedela, ze Cesi nevedia, co je pagáčik :)
Abys mohl komentovat, musíš se přihlásit nebo zaregistrovat.