Jídlo a pití
Dneska jsem měl tu čest ochutnat svatojánské pivo. Bylo docela dobré, ale hlavně mě přivedlo na myšlenku založit topic na téma, které mají lidé společné bez rozdílu. Tedy najdou se mezi námi tací, kteří posvátnou zásadu "alkohol podávaný v malých dávkách neškodí v jakémkoliv množství" nectí, tak jsem se rozhodl rozšířit diskusi na téma jídlo. Pokud tady daná diskuse již je, tak prosím Aleka, aby jí smazal a zahodil jí na smetiště dějin, ale v opačném případě nechtě diskuse započne. Tématem je cokoliv, co Vás napadne. Co Vám chutná, co jste dnes vypili (snědli). Dějiny pití, vaření. A tak dále, a tak dále....
Abys mohl komentovat, musíš se přihlásit nebo zaregistrovat.
Komentáře
Ajejej - takto urazit moje rodinne dedictvo? :onfire:
Oskvarkove pagaciky a koblihy!?
http://www.receptiky.sk/oskvarkove-pagaciky/
Také jsem ráda, že nepocházím z "lepších vrstev"- zvedá se mi žaludek jen si představím capající chobotničky, vylupování šneků a srkání škeblí. Vždyť je to odporné od pohledu! :-o
Edit: Ještě jsem zapomněla na nudle s mákem a buchtičky s krémem.
@Hildegarda Salátová polívka???
Jinak mám rád jablíčka, papriku (v pořadí: žlutá, červená, zelená) špenát s vejcem, koprovka jedině s bramborem. Kuře na paprice, na rajčatech, na másle, na česneku, na majdě. Škoda že nemáme doma troubu, do které by se vešlo pět pekáčů. Můj bratr vždycky nesnášel falešný bramborový salát s klobásou :D