Pc gaming(xbox, ps)

upraveno 5. května 2011 v Komunita
178101213172

Komentáře

  • upraveno 3. června 2011
    Nějak moc akční, pro dobro konzolistů doufám, že v konverzi nebude preferována akční stránka na úkor všeho ostatního...
  • upraveno 3. června 2011
    Já pro dobro tvůrců doufám, že se prodá co nejvíce kusů te konzolové konverze, protože si to zaslouží mít úspěch na všech frontách. Každopádně ten trailer je ale perfektní, hodně si na něm dali záležet, a jestli má něco přílakat ke hře lidi, kteří s tou hrou nemají osobní zkušenosti, tak to trailer podle mě určitě splňuje. A ta hudba je úžasná
  • upraveno 3. června 2011
    Tak Zaklínač 2 dokončen, musím říct, že ty TOP světové hodnocení, které hra dostává v recenzích jsou naprosto zasloužené, skvělá atmosféra, příběh, rozhovory, hratelnost, grafika, prakticky vše. Snad jen délka hry mi na RPG takového ražení a typu připadala dost krátká. Nevím jestli to prostě jen tak rychle uteklo, nebo to bylo vážné krátké. I přesto, že jsem plnil úplně všechny vedlejší úkoly, mi první kapitola připadala hodně krátká, jen takový úvod, druhá už byla trochu delší no a třetí možná až extrémně krátká, v podstatě hodně rychle ukončeno.
    Každopádně skvělý zážitek :)
  • upraveno 5. června 2011
    Expendable: JJ ale když dáš to dáš za druhou stranu tak je to uplně jiný zážitek s jinýma questama...
  • upraveno 6. června 2011
    Já sice nerad hraju nějaké hry dvakrát, i když se to muže někde v něčem trochu lišit, když si to člověk zahraje podruhé, i tak by mě to už moc nebavilo (pokud bych to nehrál znovu třeba po několika letech, to třeba ano) Ale tady tomu možná dám šanci, protože to vypadá na změny velké, pokud bych se rozhodl podporovat Vernona, a v mnoha místech se rozhodl jinak než jsem se rozhodl. ( i když do toho se mi zase moc nechce kvuli přesvědčení)
  • flanker.27flanker.27 Příslušník pražské hospody :)
    upraveno 6. června 2011
    To já zase nehraju moc her, spíš mám jen několik málo oblíbenejch, který pak ale kraju klidně několikrát po sobě a pak se k nim po roce po dvou zase vracim.
  • upraveno 6. června 2011
    Expendable: No ono je to i konceptuálně jiný a přinese to zase pohled na jiný postavy a questy v Kaedwenském táboře jsou asi zajímavější.... Ale podporovat Vernona se mi nakonec líbilo mnohem méně než Elfa... Prostě Vergen a Saskiu jsem si oblíbil hned....
  • upraveno 6. června 2011
    Tak já hrál mnohokrát BG, prostě ta hraj je nejlepší. Teď hraju Neverwinters night, poprvé jiné RPG než právě BG. Poprvé hra s jiným než izometrickým pohledem. Všechny ostatní jsem vzdal, nebavily mě např. Oblivion atd. Tohle ale asi dohraju, zatím je to celkem fajn, i když na Baldury to ani z daleka nemá. Zaklínač mě celkem láká. Možná ho zkusím. Je to jenom akce nebo i něco víc?
  • upraveno 6. června 2011
    Je toho mnohem vic, urcite to zkus - ma to v sobe hodne dialogu, mesto zije s ostatnima rpg se podle me zaklinac neda srovnavat zvlaste s tema ze zapadu. Napřiklad Dragon Age ač jedna nebo dva mě nepřesvědčily, je to takova heroicka omačka kterou už jsme viděli :) a jinak souhlasim s Baldury. Shadows of Amn je best rpg :) pak jsoujeste skvele Icewindy.
  • flanker.27flanker.27 Příslušník pražské hospody :)
    upraveno 6. června 2011
    NWN 1 je moje nejoblíbenější, ty jsem dohrál zatim 4x. NWN 2 mám rozehraný podruhý a stejně tak DA :O. DA 2 mě těžce zklamal, takže to mám pořád rozehraný, ale bude mi trvat asi delší dobu než se k němu vrátim.
  • upraveno 6. června 2011
    Tak u mě boduje celá série her na Infinity engine, obzvláště BG2 a Planescape Torment. Dále samozřejmě Gothic série s Rísen. Dragon age mě moc nezaujalo...
  • upraveno 6. června 2011
    Dragon Age jsem sledoval s nadšením ještě před tím než se to stalo tak populární kvůli mohutné reklamní kampani... Začátek byl parádní, ale po bitvě kde zemřel král to byla dost nuda a děj byl dost jednoduchý.. DAII jsem totálně zavrhl... BG2 a Planescape Torment se mi vyhnuli obloukem, takže od Black Isle jsem hrál jen Fallouty 1 a 2 a v dnešní době mne BG ani PST nechytá...
    Gothic 1 a 2 na tom jsem vyrůstal :-D
    Jen mi je líto nového Drakensangu... Připadalo mi to absolutně stejný jako jednička co se týče postav....
  • MonteKarstarkMonteKarstark The Sun of Winter
    upraveno 6. června 2011
    Znáte Wowko?
  • flanker.27flanker.27 Příslušník pražské hospody :)
    upraveno 6. června 2011
    Fuj, onlinovky.
  • MonteKarstarkMonteKarstark The Sun of Winter
    upraveno 6. června 2011
    Jak fuj onlinovky? hrát proti A.I. je strašná nuda.

    Jo Dragon Age jsem hrál taky :) Hrál jsem za ženskou a někde cestou jsem napbral do party ještě jednu. Dokonce jsem to skoro celé dohrál, protože jsem chtěl ty dvě dostat spolu do postele. Ale když jsem pak na netu zjistil, že je k tomu potřeba strašně moc bodů, tak jsem se na to hru vysral.
  • flanker.27flanker.27 Příslušník pražské hospody :)
    upraveno 6. června 2011
    Což o to, ale proti cizí šedý kůře je to výzva spíš v nějaký strategii. MMORPG je věc, která člověka zničí časově, společensky a finančně :)

    Jsi nějak zatíženej na lesby? BTW ty body oblíbenosti se získávaj celekm snadno :)
  • MonteKarstarkMonteKarstark The Sun of Winter
    upraveno 6. června 2011
  • flanker.27flanker.27 Příslušník pražské hospody :)
    upraveno 6. června 2011
    Mě zas na RPG většinou táhne spíš příběh a atmosféra (většina Biowarezovin) nebo promyšlenej herní systém (Wizardry).
    Dárky tam sice jsou, ale mnohem víc je to o jednání s NPC, plnění jejich kvestů a vhodně volený rozhovory. A pro milostnou zápletku BTW nestačí oblíbenost (ta zajišťuje jen věrnost a souhlas s tvejma akcema), ale právě to jednání s postavou (vhodná volba odpovědí a většinou splnění toho kvestu).
    A já myslel, že koukání na dvě holky většinou přejde s pubertou :) Mě to přijde spíš k smíchu.
  • upraveno 7. června 2011
    Mýlíš se flankere, v pubertě to naopak začíná, končí to problémy s prostatou:-))
  • flanker.27flanker.27 Příslušník pražské hospody :)
    upraveno 7. června 2011
    Takže se mám zjevně ještě na co těšit :)
  • upraveno 7. června 2011
    http://www.gametrailers.com/video/e3-2011-elder-scrolls/714851
    Nový Elders Scroll - Gameplay... Kromě toho že je vše really really, tak to vypadá zajímavě
  • flanker.27flanker.27 Příslušník pražské hospody :)
    upraveno 7. června 2011
    Já se akorát obávám, aby se to v tý volnosti neutopilo...
  • upraveno 7. června 2011
    Tak to je vždy problém těchhle her že to člověka moc nemotivuje...
  • upraveno 7. června 2011
    Já se hlavně obávám, aby se z draků nestaly Skyrimský obdoby bran Oblivionu, to by byla věčná škoda.
  • MonteKarstarkMonteKarstark The Sun of Winter
    upraveno 7. června 2011
    Pěkná krajina, dobrej drak. Ale jinak nuda.
  • upraveno 7. června 2011
    No když je teď ten veletrh her tak by mohli představit něco s Písně... To rpg...
  • MonteKarstarkMonteKarstark The Sun of Winter
    upraveno 7. června 2011
    Tu strategii. Na rpg sere pes :D
  • upraveno 7. června 2011
  • MonteKarstarkMonteKarstark The Sun of Winter
    upraveno 7. června 2011
    Mno vypadá to strašně, ale pokud bude dobrá hratelnost, tak bych neviděl problém. Age of Empires 2 jsou stále jedna z nejhranějších real time strategií a nikomu nevadí, že to má starou, šerednou grafiku.
  • upraveno 7. června 2011
    presne tak :) no ja hraju ted Westeros: Total war a nemuzu si stezovat upraveny Medieval 2 a Tullyové prozatím obléhají Lannisport :D
Abys mohl komentovat, musíš se přihlásit nebo zaregistrovat.