Já se s touhle změnou zatím nešířil, páč jsem jako slušně vychovaný chlapec požádal WiC.net o svolení použít jejich obrázky (formáty) - odpověď ale zatím nedošla... :-(
Nejvíc mi nesedé Stannis. Představovala jsem si ho jako silných chlapa s tvrdýma hranatýma čelistma a neúprosným modrým pohledem. Tnehle týpek je na mě moc "rodenovskej". Moc se mi líbí Melissandra (doufám, že bude mít v seriálu rudý oči) i Davos se zdá nadějný. Och bohové, jak já se nemůžu dočkat...
Aj keď ako pozerám na tú Lily na iných obrázkoch...zase klasická kráska to nie je, asi by to šlo...Len ja som si vždy predstavovala Ygritte takú nejakú drsnejšiu a obhrublejšiu :)
Shirley: Myslím, že maskéři by dovedli docela dobře přizpůsobit její vzhled popisu v knihách. Stačí nasadit křivý zuby, rozcuchat vlasy a obléct do nějakých kůží.
Jj, tak namaskovaním dokážu zázraky, každopádne sa aspoň typovo celkom hodí popisu, s niektorými už vybranými hercami mám väčšie problémy.
Napr. Lysa je vybraná úplne divne, v knihe má byť tučná s peknými vlasmi, táto baba je naopak skôr šľachovitá a tie vlasy sú také nejaké vypĺznuté :)) Hoci to tá herečka hrá dobre, je to dosť veľký odklon od knihy. Detto mi dosť vadí kráľ Robert - ako áno, mal síce byť tučný, ale predstavovala som si ho skôr ako vyžilého a pupkatého chlapa na ktorom vidieť, že býval pred 10 rokmi fešák - tento herec vyzerá od Eddarda starší tak o 20 rokov a stopy bývalej mužskej krásy tam nevidno ani náhodou :) Niežeby som sa na ten seriál kvôli tomu nedívala, okrem toho sa mi páčia tie herecké výkony, ale trochu ma to sklamalo. (A to som pritom videla seriál ako prvý, takže niektorých hercov mám naopak totálne zafixovaných ako tie postavy - odmietam si ako Cersei predstaviť kohokoľvek iného ako Lenu :))
Komentáře
_________________________
I have added cool emoticons to this message.
To see them go to http://x.exps.me?4566149568437f174b3f9488963a9193
edit: Dagmer obléhal Torrhenův Dvůr, aby vylákal Rodricka ze zimohradu a Theon měl volnou cestu...
Já se s touhle změnou zatím nešířil, páč jsem jako slušně vychovaný chlapec požádal WiC.net o svolení použít jejich obrázky (formáty) - odpověď ale zatím nedošla... :-(
http://ca.tv.yahoo.com/blog/game-of-thrones-casting-the-clash-of-the-kings--3304
Napr. Lysa je vybraná úplne divne, v knihe má byť tučná s peknými vlasmi, táto baba je naopak skôr šľachovitá a tie vlasy sú také nejaké vypĺznuté :)) Hoci to tá herečka hrá dobre, je to dosť veľký odklon od knihy.
Detto mi dosť vadí kráľ Robert - ako áno, mal síce byť tučný, ale predstavovala som si ho skôr ako vyžilého a pupkatého chlapa na ktorom vidieť, že býval pred 10 rokmi fešák - tento herec vyzerá od Eddarda starší tak o 20 rokov a stopy bývalej mužskej krásy tam nevidno ani náhodou :)
Niežeby som sa na ten seriál kvôli tomu nedívala, okrem toho sa mi páčia tie herecké výkony, ale trochu ma to sklamalo. (A to som pritom videla seriál ako prvý, takže niektorých hercov mám naopak totálne zafixovaných ako tie postavy - odmietam si ako Cersei predstaviť kohokoľvek iného ako Lenu :))
Shirley: Dinu Meyer jsem navrhovala jako Melisandru :)