Různé filmy

upraveno 6. listopadu 2010 v Film a televize
12627293132394

Komentáře

  • flanker.27flanker.27 Příslušník pražské hospody :)
    upraveno 28. ledna 2012
    Bylo to hezký ale že bych to musel vidět dvakrát...
    Ne, je to docela slušný Neviděl jsem ty pokračování, jen další film Alexeje Balabanova s Bodrovem Válka.
  • NevadaNevada Co všechno neudělám pro lásku...
    upraveno 28. ledna 2012
  • upraveno 28. ledna 2012
    Zrovna dnes dávali Legendu o vášni. Můj oblíbený film s krásnou hudbou, kamerou a skvělými hereckými výkony. Já mám rád mnoho filmových scén. Napadá mě např. závěrečná scéna z Přeletu nad kukaččím hnízdem, když Li Mu Bai vyzná těsně před smrtí Shu Lien lásku, když Pávek dojede do Prahy pro Otíka, Hanzlík nedoveze prdelačku, Armin von Heyde je roztrhán psy atd.
  • upraveno 28. ledna 2012
    "když Pávek dojede do Prahy pro Otíka, Hanzlík nedoveze prdelačku, Armin von Heyde je roztrhán psy atd."

    Pán je zřejmě romantik.
  • MonteKarstarkMonteKarstark The Sun of Winter
    upraveno 29. ledna 2012
  • upraveno 29. ledna 2012
  • upraveno 29. ledna 2012
    Já tomu říkám vysoká závrať. Prostě v některých filmech je, a v jiných není. K těm prvním se pak rád vracím. Možná to bude znít sentimentálně, pateticky, přehnaně romanticky, ale v jednom filmu (Láska přes internet? Dožeň, co se dá?) jsem slyšel větu, něco jako: "Pokaždé, když tě vidím, tak se moje srdce naplní štěstím." Jakkoliv to zní banálně, pokud to ten, kdo tohle říká, myslí doopravdy, o tohle, myslím, v životě jde. Najít někoho, kdo vaše srdce naplní štěstím. A můžete to stokrát shazovat a zasměšňovat. Nakonec vám to taky dojde.
    (Tolik tedy mudrování, už se můžete začít pošklebovat :-)
  • upraveno 29. ledna 2012
    "Tolik tedy mudrování, už se můžete začít pošklebovat" - To se sešli starý páprdové co? :D (neodpustil jsem si vtípek sorry případně). Heade něco na tom bude :-)
    Poslední Mohykán je fakt parádní. Můj oblíbený film. Možná je lepší než samotná kniha, jenž je trošku psaná s nadsázkou.
  • upraveno 29. ledna 2012
  • Everett_YoungEverett_Young Praise the sun
    upraveno 29. ledna 2012
    Ahoj prosím mohli by jste mi sem někdo hodit seznam knih na toto téma - vím že poslední mohykán je druhá kniha v sérii ale nějak mi vypadnul autor i série knih.
  • upraveno 29. ledna 2012
  • Everett_YoungEverett_Young Praise the sun
    upraveno 29. ledna 2012
    Další z nekončící řady omylů německé.... dá se tomu vůbec říkat civilizace?
  • upraveno 29. ledna 2012
    Německo a nekončící řady omylů ? :-D Možná kultura...
  • KrisaKrisa Co může zmoknout, může zmoknout.
    upraveno 29. ledna 2012
    No moment, bez Němců bychom neměli Gunthera (teda až na to, že to je švéd, ale já ho znám z Německa) :)))))))
  • Everett_YoungEverett_Young Praise the sun
    upraveno 29. ledna 2012
  • upraveno 29. ledna 2012
    Jo takhle... Ne že bych je miloval, ale taky proti nim nic nemám :-)
  • upraveno 29. ledna 2012
    ťažko porovnávať coopera s mayom, cooper bol lepší a aj realistickejší spisovateľ, may bol rozprávkár, ale v detstve som tie vydarené kúsky (W1-3, Poklad, Petrolejový princ, Duch, Syn,) hltal opakovane a s úžasom. a treba mu priznať, že do kníh dal naozaj kopu humanizmu a pacifizmu, čo je pre dieťa dobrý základ.
  • upraveno 29. ledna 2012
    Poslední mohykán je pro mě asi nejlepší dobroudružný film. Je celkem zajimavý že to není úplně přesná adaptacem knižní předlohy ale přesto je výborný. Jinak mám příbuznou už je starší a má moc ráda filmový indianky/Mayovky ale když poprvé viděla Posledního mohykána bylo to na ní htozně drsný a skoro nemohla večer usnou, aby jí nestrašil Magua. Zase bych bral ( stejně jako Statečný srdce) první film co ukazuje reálně drsně jak vypadalo přepadení indiány ( skalpování, atd.), taky že tam nejsou kasický klišé v bojích ( chvilku vyhrává padouch pak hrdina 5x se to vymění ) To tady není boje jsou pár máchnutí tomahawkama a je konec. I zobrazení indánů dobře udělný ( třeba ten proslov náčelníka Huronů ). Ono dobrých modernějších indiánek moc není ( napadá mě Tanec s vlky, a seriál Na západ kde ale byli hodně dějový jen asi prvnií 2-3 díly). Legenda o Vašní je výborný film. Tam mě docela dostala scéna jak se Tristan vrací do tábora po noční výletě do německých zákopů.
  • flanker.27flanker.27 Příslušník pražské hospody :)
    upraveno 29. ledna 2012
  • upraveno 29. ledna 2012
    Výběr oblíbenýh scén:
    -úvod Dobyvatel ztracené archy
    -první minuty Ukradených Vánoc
    -zpívající ukřižovaní z Života Bryana
    -snad cokoliv z Cameronových Vetřelců
    - Andy z Vykoupení z věznice Shawshank jede podel Pacifiku do Mexika
    - výslechy z Kladiva na čarodějnice
    - masakr rodiny McBaneů z Tenkrát na Západě (to mi teda spadla čelist)

    Barevný závoj... ježiš, já jsem najednou nějak naměko.
  • upraveno 29. ledna 2012
    Všechno je to moc krásný!

    Tak a ted´ ty nejpůsobivější scény z pornofilmů:)
  • flanker.27flanker.27 Příslušník pražské hospody :)
    upraveno 29. ledna 2012
    svoa00: No, to ona mohla vidět třeba třikrát do měsíce a byla naměkko pokaždý...

    Johnny Depp: Myslíš nějaké strhující vyvrcholení?
  • upraveno 29. ledna 2012
    ....Casablanca, Před úsvitem/Před soumrakem, konec Klanu létajících dýk, Zkrocená Hora,.....
  • KrisaKrisa Co může zmoknout, může zmoknout.
    upraveno 29. ledna 2012
    brbr: Miluju Klan létajících dýk, ale málokdo má pro mě pochopení :))). Mám ráda scénu s bambusovým hájem (lesem nebo co to je).
  • upraveno 29. ledna 2012
    ha, tak to jsme se našly, já jsem to viděla asi pětkrát :-) a nejradši mám konec a pak ze začátku tu, jak je Pan Modrý v Pivoňkovém sadu a hrají tu hru s fazolema (resp. moc se mi líbí ta písnička).

    p.s: ale nesmí to být dabované, ta čínština (nebo mandarinština nebo co to je) je úžasná.
  • NevadaNevada Co všechno neudělám pro lásku...
    upraveno 29. ledna 2012
    Hrdina je mnohem lepší ;)

    brbr - žádný čínský, japonský či korejský film nesmí být dabovaný. Je to úděsné peklo :o))
  • KrisaKrisa Co může zmoknout, může zmoknout.
    upraveno 29. ledna 2012
    Nevada: O tom žádná, Hrdina je boží, ale Klan létajících dýk je prostě moje srdcovka :)))
  • upraveno 29. ledna 2012
    v tomhle musím souhlasit s Krisou.
  • upraveno 29. ledna 2012
    Klan letajících dýk je ten film, ve kterém jeden z hrdinů bojuje v souboji s dýkou v zádech tak dlouho až je z podzimu zima ? Zrovna tyhle asijský velkoprodukce mě moc neberou.
  • KrisaKrisa Co může zmoknout, může zmoknout.
    upraveno 29. ledna 2012
    derfel: Jo, to je přesně ono :)
Abys mohl komentovat, musíš se přihlásit nebo zaregistrovat.