Je pravda, že kdybych měl podle filmů soudit Čechy, budu považovat polovinu chlapů za nesschopný impotenty, druhou za děvkaře, polovinu ženskejch za veselý krávy a druhou za Ester Kočičkovou.
No když jsme u těchhle kultur, tak jsem zažil situace, kdy si člověk připadá jako ve filmech o Homolkových... "To preci kazdej civilizovanej clovek vi, ze kdyz tluce a nekdo na nej zatluce, ze na nej tluce proto aby netlouk..."
Mezi námořníky ze západu kolují povídačky o tom, že jediní pohlední lidé v Jů Es and Ej žijí v hollywoodu a v Las Vegas. A většina z nich spadá do věkové kategorie 8 - 15 let.
Crimson Petal bych si rád přečetl protože jsem absolutně nepochopil z čeho byla traumatizovaná White - žena v bílém.. Roy tam byl skvělý, ale na Romolu neměl -D
Po úpadku Cinemy nečtu už víceméně žádné recenze a zjistila jsem, že mi to vyhovuje. Při výběru filmů si občas pročtu komentáře své topky na CSFD a tím to asi tak hasne.
No, podle obsahu a reakcí těch, co to viděli, to mělo s českou historií společného hodně málo :o))
Cinemu jsem kupovala od r. 1992, skončila jsem jak mi vypršelo předplatné pár měsíců po změně redakce. Skoro jsem to obrečela. Nedávno jsem se musela celé sbírky zbavit, protože jsem už neměla místo. To jsem to málem obrečela podruhé. Fuxofta jsem četla ráda, stejně tak Tetsua, i když jsem se s jejich názory na filmy tak úplně neshodovala. A Fuxoft má u mě navíc plus za překlady, mj. Hvězdných válek :)
Komentáře
http://www.csfd.cz/film/229694-horsi-nez-smrt/
http://www.csfd.cz/film/268367-horsi-nez-smrt/
http://www.fantasyplanet.cz/clanek/recenzenti-recenzentum-2-2-jiri-pavlovsky
a
http://www.fantasyplanet.cz/clanek/recenzenti-recenzentum-2-3-kamil-fila
Máte nějaké své oblíbené filmové recenzenty? Já jo. Sarvena. :-)
http://fffilm.fuxoft.cz/2009/10/recenze-knezna-libuse-pagan-queen-0.html
Cinema byla fajn. Ve skříni se mi válí pěkná hromada starých čísel.
Cinemu jsem kupovala od r. 1992, skončila jsem jak mi vypršelo předplatné pár měsíců po změně redakce. Skoro jsem to obrečela. Nedávno jsem se musela celé sbírky zbavit, protože jsem už neměla místo. To jsem to málem obrečela podruhé.
Fuxofta jsem četla ráda, stejně tak Tetsua, i když jsem se s jejich názory na filmy tak úplně neshodovala. A Fuxoft má u mě navíc plus za překlady, mj. Hvězdných válek :)