Různé filmy

upraveno 6. listopadu 2010 v Film a televize
12930323435394

Komentáře

  • upraveno 11. února 2012
    A nechtěla bys někdy vidět mou sbírku starých Cinem? :-)
  • NevadaNevada Co všechno neudělám pro lásku...
    upraveno 11. února 2012
    bez komentáře ;o))
  • upraveno 11. února 2012
  • Everett_YoungEverett_Young Praise the sun
    upraveno 11. února 2012
    Kdy zhruba bude uvedení Expendables 2 do kin?
  • upraveno 11. února 2012
  • MonteKarstarkMonteKarstark The Sun of Winter
    upraveno 11. února 2012
    Kněžna Libuše :D To jsem nedávno viděl. Je to velká prča.
    Co se týká ale tohoto filmu. Tak amíci natočili tento výlet do české historie jen proto, že jedna bohatá česká dáma žijící v Americe si usmyslela, že by to byl dobrý nápad.
  • MonteKarstarkMonteKarstark The Sun of Winter
    upraveno 12. února 2012
  • NevadaNevada Co všechno neudělám pro lásku...
    upraveno 12. února 2012
    Ha, na tohle jsem úplně zapomněla. Hned jak jsem si to video pustila, jsem si říkala, že animace mi připomíná moji milovanou Cestu do fantazie. A ono jo, studio Ghibli! Díky za upozornění.
  • MonteKarstarkMonteKarstark The Sun of Winter
    upraveno 12. února 2012
  • upraveno 12. února 2012
  • upraveno 13. února 2012
  • MonteKarstarkMonteKarstark The Sun of Winter
    upraveno 13. února 2012
  • KrisaKrisa Co může zmoknout, může zmoknout.
    upraveno 14. února 2012
    Montezuma3: Tohle je jeden z filmů, na které se vážně těším. Takovýhle ujeťárny jsou přesně pro mě.
  • flanker.27flanker.27 Příslušník pražské hospody :)
    upraveno 14. února 2012
    Až na to, že tohle není historický a těžko říct jestli velkofilm :)
  • MonteKarstarkMonteKarstark The Sun of Winter
    upraveno 14. února 2012
  • upraveno 14. února 2012
    Já se těším na sequel Abe Lincoln vs. Václav Klausula.
  • flanker.27flanker.27 Příslušník pražské hospody :)
    upraveno 14. února 2012
  • upraveno 15. února 2012
  • KrisaKrisa Co může zmoknout, může zmoknout.
    upraveno 15. února 2012
  • upraveno 15. února 2012
    Ale Kotek tak běžně mluví. ;-)
    Pokud je to tvůj oblíbenec, doporučuju reklamy na T-mobile. :-) Tam exceluje. :-/

  • KrisaKrisa Co může zmoknout, může zmoknout.
    upraveno 15. února 2012
    heavy_head: Právě mi bouchla hlava! Ke Kotkovi mám averzi, takže můj pohled na všechny jeho činny je velmi zkreslený. Brrr
  • upraveno 15. února 2012
    Au. :-)
  • NevadaNevada Co všechno neudělám pro lásku...
    upraveno 15. února 2012
  • upraveno 15. února 2012
    Nezapomeň na kapesník. ;-)
  • NevadaNevada Co všechno neudělám pro lásku...
    upraveno 15. února 2012
    Ale to bych za sebou musela tahat vozíček plný zauzlovaných kapesníků. A stejně bych ho nejspíš někde nechala :o))
  • KrisaKrisa Co může zmoknout, může zmoknout.
    upraveno 15. února 2012
  • upraveno 15. února 2012
    Ever After bylo taky super, ten kůň je pro mě prostě nejlepší animovaná postava od dob Oslíka ze Shreka jedničky. :)
  • NevadaNevada Co všechno neudělám pro lásku...
    upraveno 15. února 2012
  • upraveno 15. února 2012
    Nedávno jsem viděl Ocelová pěst. Nic moc. Průměr. Do průměru tenhle film vynáší triková část a hlavní klaďas - robot. Jinak herci jsou strašní včetně Jackmana-Wolverina. Nejlepší výkon tak podává Atom a to mu chybí mimické svalstvo, takže má stále a týž výraz. Akce průměrná, napínavost nulová.
    Další den jsem si dal Vyměřený čas. Rozhodně lepší film než výše zmíněný. Velmi dobrý nápad, ale nemůže se ubránit dojmu, že se z toho dalo vytěžit mnohem, mnohem víc. Cilian Murphy umí hrát skvěle "záporné" hrdiny, ten by se hodil i do GOTu.
  • NevadaNevada Co všechno neudělám pro lásku...
    upraveno 15. února 2012
Abys mohl komentovat, musíš se přihlásit nebo zaregistrovat.