Knih doma méme, že nevíme, kam stupnout :-) A hromadí se a hromadí...v ložnici už i na parapetě do půl okna, za dveřmi 3/4 tuny všude sloupky ve všech izbách...fakt nevím kam s tím, ale přece se jich nevzdám :-))
Miss - jo :-) Knihy jsou estetické samy o sobě :-) Můj nejmilejší úlovek je první vydání Darwina (samozřejmě první české! za anglické bych si koupila farmu pro chov nosorožců!)vázané v kůži ve dvou svazcích s jeho původními rytinami....taky devatenácté století :-)
já bych tam potřebovala dost velký, ale nízký stolek, kde by se mi hromadily knihy....když něco čtu a hledám, tak mám kolem sebe většinou roztahaných hafo knih a když je to po zemi, tak mohou dojít k úhoně, takže u mne je velký konferák na místě :-) Taky se tam dá odložit něco na pití - to se na vankúši blbě balancuje :-)
Hmm... Pravda, príjemné občerstvenie by nezaškodilo.. Dobré mlieko na podporu kostí a občasne aj nejako to dobré vínko... teda nechcem vyzerať na alkoholika, ale sem-tam je to príjemné na čítanie :D Taká pohodička...
Takže aj konferečný stolík sa tam hodí... len aby som sa však ja naňho nehodil, mne sa stáva, že čo má byť užitočné mi často ubližuje :D
Mít celou knihovnu s sebou taky není k zahození, třeba na dovolené. Odpadne těžké rozhodování, co a kolik si toho přibalit. :-) Ale hlavní nedocenitelná výhoda elektroniky - slovník. Kdybych četla v AJ papírové knížky, tak se ochudím o spoustu slovíček, protože by se mi nechtělo pořád listovat ve slovníku.
aj to dávam, aj sediačky a na boku, ale keď sa naozaj začítam a idem v kuse hodiny, alebo celú noc (to sa už dávno nestalo), tak sa mi najlepšie číta tak, že ležím na bruchu, hlava mi pretŕča z postele a knihu mám na zemi. pravda, keď človek zaspí tak si to krk odskáče :p
Komentáře
Takže aj konferečný stolík sa tam hodí... len aby som sa však ja naňho nehodil, mne sa stáva, že čo má byť užitočné mi často ubližuje :D
Ale hlavní nedocenitelná výhoda elektroniky - slovník. Kdybych četla v AJ papírové knížky, tak se ochudím o spoustu slovíček, protože by se mi nechtělo pořád listovat ve slovníku.
Mám doma v našem pidibytě přes celou stěnu knihovnu, ale mít takovou tu velkou, zámeckou...
Ještě by se mi ta místnost líbila jako osmihran - aby byly knihy hezky na očích přehledně rozdělené :-)
No já si časem vytvořila polohu sfingy, kdy se mi čte nejlíp :-)