Co zrovna čtete?

upraveno 6. listopadu 2010 v Literatura
11718202223144

Komentáře

  • upraveno 11. května 2012
    Knih doma méme, že nevíme, kam stupnout :-) A hromadí se a hromadí...v ložnici už i na parapetě do půl okna, za dveřmi 3/4 tuny všude sloupky ve všech izbách...fakt nevím kam s tím, ale přece se jich nevzdám :-))
  • upraveno 11. května 2012
  • upraveno 11. května 2012
    Miss - jo :-) Knihy jsou estetické samy o sobě :-) Můj nejmilejší úlovek je první vydání Darwina (samozřejmě první české! za anglické bych si koupila farmu pro chov nosorožců!)vázané v kůži ve dvou svazcích s jeho původními rytinami....taky devatenácté století :-)
  • upraveno 11. května 2012
    Jarla: Jééé!!! To je nádhera, jen to čtu (ani ji nemusím vidět :).
  • upraveno 11. května 2012
  • flanker.27flanker.27 Příslušník pražské hospody :)
    upraveno 11. května 2012
  • upraveno 11. května 2012
    flankere - právě - knihovny po obou dědech a přece nepustím ani chlup :-)
  • GepetoGepeto ( ͡° ͜ʖ ͡°)
    upraveno 11. května 2012
  • upraveno 11. května 2012
  • GepetoGepeto ( ͡° ͜ʖ ͡°)
    upraveno 11. května 2012
  • upraveno 11. května 2012
    já bych tam potřebovala dost velký, ale nízký stolek, kde by se mi hromadily knihy....když něco čtu a hledám, tak mám kolem sebe většinou roztahaných hafo knih a když je to po zemi, tak mohou dojít k úhoně, takže u mne je velký konferák na místě :-) Taky se tam dá odložit něco na pití - to se na vankúši blbě balancuje :-)
  • GepetoGepeto ( ͡° ͜ʖ ͡°)
    upraveno 11. května 2012
    Hmm... Pravda, príjemné občerstvenie by nezaškodilo.. Dobré mlieko na podporu kostí a občasne aj nejako to dobré vínko... teda nechcem vyzerať na alkoholika, ale sem-tam je to príjemné na čítanie :D Taká pohodička...

    Takže aj konferečný stolík sa tam hodí... len aby som sa však ja naňho nehodil, mne sa stáva, že čo má byť užitočné mi často ubližuje :D
  • upraveno 11. května 2012
    Ja som si dala urobit kniznicu na mieru, sa mi ziadna nepacila ani rozsahom ani vizualne, ale uz sa pomaly zaplna..
  • upraveno 11. května 2012
    Já jsem si nechala nějaké udělat a jiné hotové z masivu, ale už je není kam stavět - chybí mi místnost....leda bych přistavěla :-)
  • upraveno 11. května 2012
    Mít celou knihovnu s sebou taky není k zahození, třeba na dovolené. Odpadne těžké rozhodování, co a kolik si toho přibalit. :-)
    Ale hlavní nedocenitelná výhoda elektroniky - slovník. Kdybych četla v AJ papírové knížky, tak se ochudím o spoustu slovíček, protože by se mi nechtělo pořád listovat ve slovníku.
  • upraveno 11. května 2012
    Četli jste posledního Eriksona? Líbilo se?
  • upraveno 11. května 2012
  • upraveno 11. května 2012
  • upraveno 11. května 2012
  • upraveno 11. května 2012
  • upraveno 11. května 2012
  • upraveno 11. května 2012
  • upraveno 11. května 2012
  • upraveno 11. května 2012
    Hildegarda: některé jsou fakt krásné. my máme provizorní regály z ikey, aby se knížky chudinky neválely v banánovkách :)
  • upraveno 11. května 2012
  • upraveno 11. května 2012
    Tak to je můj sen. Velká knihovna....
    Mám doma v našem pidibytě přes celou stěnu knihovnu, ale mít takovou tu velkou, zámeckou...
  • upraveno 12. května 2012
    sarvene - tak to rovnou letiště 2,5 x 2,5 :-)

    Ještě by se mi ta místnost líbila jako osmihran - aby byly knihy hezky na očích přehledně rozdělené :-)
  • upraveno 12. května 2012
  • upraveno 12. května 2012
    aj to dávam, aj sediačky a na boku, ale keď sa naozaj začítam a idem v kuse hodiny, alebo celú noc (to sa už dávno nestalo), tak sa mi najlepšie číta tak, že ležím na bruchu, hlava mi pretŕča z postele a knihu mám na zemi. pravda, keď človek zaspí tak si to krk odskáče :p
  • upraveno 12. května 2012
    No to znám - taky na břiše, protože na boku když se začtu, tak mám dojem, že mi ta podepřená hlava nakřivo upadne :-)))

    No já si časem vytvořila polohu sfingy, kdy se mi čte nejlíp :-)
Abys mohl komentovat, musíš se přihlásit nebo zaregistrovat.