FC NEVADA DRAGONS

upraveno 2. února 2011 v Rozličný pokec
diskusia o atraktivite futbalu, o tankistoch v bráne, o dnešnom derby Arsenal vs Chelsea a mnoho iného.
12728303233150

Komentáře

  • upraveno 17. května 2012
    :-) Přeju ti to. V závěru jste to otočili a zrubali je jak chasníky.
  • GepetoGepeto ( ͡° ͜ʖ ͡°)
    upraveno 17. května 2012
    Jeden český komentátor na zápas Kanada x Slovensko povedal, že toto je náš posledný zápas... LOL :D
  • upraveno 17. května 2012
    Záruba? He is a crazy man, you know. :-)
  • upraveno 17. května 2012
    Bylo by to sice hezké, ale nadělalo by to zbytečnou zlou krev mezi námi - jako národy....zni fajn, že se ČR a Slovensko podělili o první dvě místa, ale všichni víme, kolik zlé krve by se zavařilo :( my žijící na hranicích to neseme obzvlášť špatně, když jedni haní druhé :(
  • GepetoGepeto ( ͡° ͜ʖ ͡°)
    upraveno 17. května 2012
  • upraveno 17. května 2012
    Záruba prostě věštil z lógru a neví, že Nescafe je na nic :-))
  • upraveno 17. května 2012
    Slováci zahráli parádně, gratulace!
    Ještě kdyby tak vyřadili Norové Rusko. Těm to vždycky přeju nejméně.
    (psáno za stavu 2:2)
  • upraveno 17. května 2012
    Na Rusy umíme hrát - ty bychom měli zvládnout :-)
  • flanker.27flanker.27 Příslušník pražské hospody :)
    upraveno 17. května 2012
    Jo, tyhle řeči mám nejradši, hlavně jak jsme s nima úúúúplně úúúúžasně prohráli 0:2 :))
  • upraveno 17. května 2012
    Jenže jak často prohráváme se Švédama....hrají jiný typ hokeje...
  • flanker.27flanker.27 Příslušník pražské hospody :)
    upraveno 17. května 2012
    Ne, to my nehrajeme stejný typ jako oni :)
  • MonteKarstarkMonteKarstark The Sun of Winter
    upraveno 17. května 2012
    USA-FIN Další hokejový mazec. Jestli to takové bude i teď CZE-SWE, tak mě tu už dnes večer nečekejte, protože pravděpodobně dostanu infarkt.
  • GepetoGepeto ( ͡° ͜ʖ ͡°)
    upraveno 17. května 2012
    Spolužiaci tak infarktovali cez UKL a DEJ, kedy nám dovolili ísť do informatiky kukať v priamom prenose ten zápas :D Keď sme dali gól a všetci sa radovali, profesor informatiky: ,,Tak takéto nadšenie v tejto učebni som ešte nikdy nevidel." :D
  • upraveno 17. května 2012
    To mne velmi mrzí - Finům jsem přála, když už tam nemají Ruutu (ani jeho klona) :(
  • upraveno 17. května 2012
  • upraveno 17. května 2012
    Jarla, ved Fini vyhrali, ci ako si to myslela?
  • upraveno 17. května 2012
    Zla krv bola v zaciatkoch, ked po rozdeleni supli Slovakov do Ccka
  • MonteKarstarkMonteKarstark The Sun of Winter
    upraveno 17. května 2012
    Teď budu hodně krutej, ale když teď porazíme Švédy, tak jsme ve finále. :-)
  • upraveno 17. května 2012
    Jsem slepá a blbě hledám - koukala jsem na první zápas ve skupině!!!

    Takže - JUPÍÍÍÍÍ ! :-)
  • flanker.27flanker.27 Příslušník pražské hospody :)
    upraveno 17. května 2012
    Johohó
    Jak říká vždycky táta, do nich dokavaď jsou blbý :)
  • upraveno 17. května 2012
    Tak mohou odlétat společným Boingem a utěšovat se navzájem :-p
  • upraveno 17. května 2012
    zatiaľ to vyzerá s vami dobre... hra sa zlepšila výrazne.
  • upraveno 17. května 2012
  • upraveno 17. května 2012
    já ten náš tým nepoznávam, snad jim to vydrží
  • upraveno 17. května 2012
    no veru, k ničomu švédov nepúšťate! výborný výkon!
  • upraveno 17. května 2012
    inak práve mi na FB bolo vysvetlené prečo sa vám hovorí občas švédi (takže derby :) )
  • flanker.27flanker.27 Příslušník pražské hospody :)
    upraveno 17. května 2012
    K ničemu, až na ty góly :)
  • upraveno 17. května 2012
    sarven : proč jsme švédi??? mě to vždycky hrozně zajímalo...
  • upraveno 17. května 2012
    obléhání Brna švédskými vojsky, vede obávaný generál Lennart Torstenson. Píše se rok 1645 a jen hrstka oddaných v čele s páterem Martinem Středou, rektorem jezuitské koleje, je odhodlána své město za každou cenu ubránit. Ironií osudu se velitelem městských obránců stává jeden z nejschopnějších vojevůdců třicetileté války, muž, který své zkušenosti získal právě ve švédské armádě – Jean Louis Raduit de Souches
    císař Ferdinand III. po šestnáct týdnů se svými 1476 muži úspěšně vzdoroval dvacetinásobné švédské přesile ... Tak asi chapes, kolko zien dokaze za 16 tyzdnov otehotniet, ked je k dispozicii 33 tis svedskych bojovnikov...
  • upraveno 17. května 2012
    Úžasne! 30 sekúnd!
Abys mohl komentovat, musíš se přihlásit nebo zaregistrovat.