FC NEVADA DRAGONS

upraveno 2. února 2011 v Rozličný pokec
diskusia o atraktivite futbalu, o tankistoch v bráne, o dnešnom derby Arsenal vs Chelsea a mnoho iného.
12829313334150

Komentáře

  • flanker.27flanker.27 Příslušník pražské hospody :)
    upraveno 17. května 2012
    Góóól, kurňááá
  • upraveno 17. května 2012
    neuvěřitelný!
  • upraveno 17. května 2012
    TO BYLO VÍKO!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  • upraveno 17. května 2012
    Jsme tam. :-)
  • flanker.27flanker.27 Příslušník pražské hospody :)
    upraveno 17. května 2012
    A vraťte Rudolfovu sbírku!
  • upraveno 17. května 2012
    Tak tak, kdyby švédi vrátili co nakradli, nemusel by Rath okrádat EU :-)
  • upraveno 17. května 2012
    derby!
  • upraveno 17. května 2012
    A nejlepší na tom je, že jsme postoupili úplně zaslouženě.
  • upraveno 17. května 2012
    tak tak, žádný upachtěný výsledek. Těším se na sobotu!
  • upraveno 17. května 2012
    Gratulácia do Česka, no v sobotu to bude riadne peklo, ináč všimli ste si že obidva zápasy skončili identicky ? :D
  • upraveno 17. května 2012
    Doufám, že náš dvojitý agent Vůjtek nezklame. :-)
  • upraveno 17. května 2012
    Frýdek obléhali 3x Dáni. Zvýšené procento světlovlasých i zrzků je znát :-)

    Každopádně dnes je hokejově abnormálně příjemný den - tedy pro mne určitě :-))
  • upraveno 17. května 2012
    posielate švédov do....
  • upraveno 17. května 2012
    ...mov :)
  • upraveno 17. května 2012
    A líbí se mi komentář Vichnara, že to bylo celé otázka hlavy. S tím souhlasím. :-)
  • NevadaNevada Co všechno neudělám pro lásku...
    upraveno 17. května 2012
    Máš v tom snad prsty? :o))
  • MonteKarstarkMonteKarstark The Sun of Winter
    upraveno 17. května 2012
    KDO NESPAMUJE NENÍ ČECH HOP HOP HOP!
    KDO NESPAMUJE NENÍ ČECH HOP HOP HOP!
    KDO NESPAMUJE NENÍ ČECH HOP HOP HOP!

    KDO NESPAMUJE NENÍ ČECH HOP HOP HOP!
    KDO NESPAMUJE NENÍ ČECH HOP HOP HOP!
    KDO NESPAMUJE NENÍ ČECH HOP HOP HOP!

    KDO NESPAMUJE NENÍ ČECH HOP HOP HOP!
    KDO NESPAMUJE NENÍ ČECH HOP HOP HOP!
    KDO NESPAMUJE NENÍ ČECH HOP HOP HOP!
    :D
  • upraveno 17. května 2012
    Jdeme to zapít :-) Dobrou všem :-*
  • upraveno 17. května 2012
    Ano přátelé, je čas to zapít. Československo dokázalo nemožné. Hned po čtvrtfinále postoupilo do finále :-)
  • upraveno 17. května 2012
    Sorry asi vás budu rušit z vaší euforie, ale Berdych je v čtvrtfinále v Římě
  • MonteKarstarkMonteKarstark The Sun of Winter
    upraveno 17. května 2012
  • NevadaNevada Co všechno neudělám pro lásku...
    upraveno 17. května 2012
    Hehe, nepřeháníte to trochu? Vždyť ještě nemáme ani medaili :o))
  • upraveno 17. května 2012
    Ceskoslovensko ju uz ma :)
  • upraveno 17. května 2012
  • upraveno 17. května 2012
    Jako kdyby na Michálka dohlížel Rachůnek...
  • upraveno 18. května 2012
    Česko-Slovensko :)
  • upraveno 18. května 2012
    Tak ta Michálkova dvojtá přihrávka na sebe :-)) Co je to Lojza učí ? :-D Krásný gól - zúročené roky tréninku.
  • upraveno 18. května 2012
  • upraveno 18. května 2012
    Česko-Slovensko :-( Osobně nemám tyhle bratrovražedný souboje ráda. není nejhorší, že vždycky vyleze hromada stupidních nacionalistů s blbejma kecama naobou stranách. Nejhorší je, že je v případě sportovních klání spousta normálních lidí poslouchá :-(
  • upraveno 18. května 2012
    Slovensko patří dlouhodobě mezi naše stálé dodavatele bodů ve vzájemných utkáních, takže bych v tom neviděl problém. :-)
Abys mohl komentovat, musíš se přihlásit nebo zaregistrovat.