Vypadá to, že zde ještě nevlastníš účet. Pokud se chceš zapojit do diskuze, klikni na jedno ze dvou tlačítek níže.
Komentáře
jenže srovnej náklady.. Originál nikdo nemusel překládat, a je dost rozdíl, jestli něco vydáš v nákladu třeba půl miliónu kusů, anebo 5 000.
Příprava do tisku stojí vždycky stejně.
Přiznám, že ke knihám nečichám.
Sleduju děj, a je mi úplně fuk, z čeho to čtu.
A třeba ve vaně se z kindla čte pohodlněji, než z knihy ;-)
Já z tebe třeba teď stíhu mám. :-)
Prej stíhu... já jsem totiž nějaká úplně cizí ženská :D
No přesně: stejně ukecaná jako ta svoa00. :-)
Proč bys na netu nemohla být Alena ?
haladdin: Úzus netikety říká, že je neslušný za přezdívku používat vlastní jméno.
halladin: Jo, je to pěkná prasárna. :-)